Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arnas_Fruktas

Gishaz_Chess

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė: Arnas_Fruktas

Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Gishaz_Chess

Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Per /vip chata pradėjo grasinti man, jog toliau mane ddosins ir vėl man dingo internetas 

Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Gaujos narys

Įrodymai (BŪTINA):

 

Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 minutes(-ių), Arnas_Fruktas rašė:

Jūsų Vardas_Pavardė: Arnas_Fruktas

Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Gishaz_Chess

Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Per /vip chata pradėjo grasinti man, jog toliau mane ddosins ir vėl man dingo internetas 

Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Gaujos narys

Įrodymai (BŪTINA):

  Parodyti paslėptą turinį

 

Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

siulau tau prasitrynt galva arba pasigydyt nes esi visiskas ligonis. Kiekviena diena rasineji pievas i vip chata kad as tave ddosinu, tai uzpisai todel ir parasiau tokia pat pieva kaip ir tu man. O kad dingo netas tai nepisk proto zvairy, issitraukei kabeli ir mane kaltini, kzn susimastyk

 

Nezinau ka tu cia freestylini, apie kazkokius ddosus, kas tu toks vps sarge kad tave ddosint? net jei ir tureciau booteri tai patikek, man tu nei kiek neidomus, o kad rekauji ten kazka vip chate demesi bandai i save atkreipt tai nzn, tavo nickas viska apie tave realiai ir pasako, THAT'S ALL FOLKS

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Gishaz_Chess rašė:

siulau tau prasitrynt galva arba pasigydyt nes esi visiskas ligonis. Kiekviena diena rasineji pievas i vip chata kad as tave ddosinu, tai uzpisai todel ir parasiau tokia pat pieva kaip ir tu man. O kad dingo netas tai nepisk proto zvairy, issitraukei kabeli ir mane kaltini, kzn susimastyk

taip, taip visada kai karas budavo ddosindavai mane ir dingdavo internetas , paprasiau liautis tai darius ir vėl padarei ataka pries mane, jauciuosi nesaugus zaisdamas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...