Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

vaidasUnban

@Thom_Offline - tarpininkas.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, man - nauja era šiame projekte. Pradedu nuo pat pradžių, niekada gyvenime - neatskleisiu niekam koks buvo ir yra mano pirmasis slapyvardis, pirmoji paskyra. Einant toliau - noriu pradėti kažką ,,naujo“ bei atverti duris viskam naujam serveryje. Noriu pradėti tarpininkauti. Jau šiandien, užsiregistravęs prieš kelias valandas - turiu nemažą sumą, kuri yra iš tarpininkavimo (kalbu apie išrašą). Šiuo metu pasiekiau didžiausią 40 milijonų žvejybą, kadangi du žaidėjai manimi pasitikėjo bei davė po 10-20 milijonų bei žvejojo, pasitikėjo manimi kaip tarpininku. Esu nusipirkęs administratorių, todėl galiu bet kada atsikelti pas jus bei tarpininkauti. Nežadu gadintis reputacijos, o atvirkščiai - ją keltis bei tobulėti. Galbūt jums būsiu naujokas, bet tai nėra kliūtis, jog tarpininkautum.. Tai nėra svarbu, patirtis - tik kiekis, o visa kita - kokybė. Šiandienos išrašas: https://imgur.com/a/NDWafQV

Kalbant apie procentus: niekada procentų neimsiu, nebent suma viršys 100 milijonų sumą - tada galimai pasiimsiu nedidelį kiekį pinigų (galbūt puse milijono, galbūt 300 tūkst.), o šiaip - procentus duoda patys žvejai, aš jų neprašau, neesu toks kuriam rūpi pinigai bei man pinigai nerūpi, noriu padėti serverio žaidėjams nelikti apgautiems.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...