Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arnas_Max

Goodbye DPKT

Rekomenduoti pranešimai

Laba diena,

 

Ši tema yra adresuota serverio žaidėjams ir ją kuriu, kad nereikėtų kiekvienam asmeniškai atrašinėti atsakymus į klausimus. Taigi, atėjo tas laikais kai tenka pasitraukti iš DPKT pareigų. Šias pareigas ėjau nuo 2017 metų, lapkričio 7 dienos. Pagrindinė atsistatydinimo priežastis yra laiko stoka, kadangi atėjo laikas, kada reikia daugiau laiko skirti gyvenimui, karjerai ir kuomet susidėlioji prioritetus, žaidimas lieka kažkur n-toje pozicijoje. Dažnas žaidėjas pastebėjo, kad mane žaidime galima sutikti vis rečiau. Dažnas ir klausinėja, ką veikiu šiose pareigose, kad negaliu prisijungi į žaidimą ir tinkamai atlikti savo pareigų. Taip, galbūt šiek tiek jau ir uždelsiau. Anksčiau reikėjo šį žingsnį žengti... Turime suprasti, kad prisiimdami vienus ar kitus įsipareigojimus turime su savimi neštis ir atsakomybę. Galbūt nesu tas gerasis pavyzdys, bet norėčiau dar šiek tiek pakalbėti apie pačius direktorius. Atsakykite į klausimus: Kas yra direktorius? Kokios pareigos yra direktoriaus? Ar dabartiniai serverio direktoriai verti eiti šias pareigas? Čia yra retoriniai klausimai. Aš šiuos atsakymus į klausimus žinau. Galiu drąsiai teigti, kad vienas (ar dabar dar gal net mažiau) iš dešimties direktorių yra vertas to. Tas vienintelis tik neša su savimi liepsnelę, kuria uždega suburtą kolektyvą ir skatina, dirbti, žaisti vardan kažkokio įsivaizduojamo, numatomo tikslo. Ar direktorius atiduoda save, kad darbą padarytų įdomesnį? Manau ne. Jis tiesiog mėgaujasi šlove pernelyg nieko daug neveikdamas. Visiems svarbu, kad juos pagirtų, pasakytų gražų žodį, bet iki to reikia įdėti daug darbo. Galbūt manote, kad čia žaidimas, kad yra tik iliuzija. Dalis tiesos yra, tačiau net to nesuvokdami, mes daug iš šio serverio nusinešame į savo asmeninius gyvenimus. Žaidėjas serveryje = žmogus gyvenime. Jūs galite su manimi nesutikti, bet giliau paanalizavus konkretų žmogų aš tai pastebiu. Ką gi, pateikiau šiokį tokį minčių kratinį. Žinau, kad daugumai nelabai ir svarbu ką šioje žinutėje skelbiu, tačiau net ir jei 5 proc mane supras, tai bus laimėjimas. Noriu tarti ačiū Jums visiems, kurie su manimi bendravo, ieškojo bendrų kompromisų, siūlė idėjas ar tiesiog gerai leido laiką. Asmeniškai noriu padėkoti šiems žmonėms: @Rolanda_Cherry @Kornelijus_Kornis@Tautrimas_Juska. Jie visa šį kelią mane lydėjo, padėjo ir pasitikėjo. Norėčiau, kad šios pareigos atitektų į tas rankas, kurių būtų jos vertos ir atliktų 100 proc. didesnį darbą, nei kad šiuo metu galėjau atlikti aš. Manau laiko forumo moderavimui rasiu, žinoma jeigu su tuo sutiks administracija.

 

Ne tik galvokite, bet ir mąstykite ką darote su savo gyvenimais, nes gali ateit diena, kada viską kur kas bus sunkiau pakeisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...