Eiti į turinį
Rolanda_Cherry

Atranka į Sarg.lt moderatorių komandą

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, Sarg.lt forumo lankytojai!

Kas jau spėjo pastebėti, o kas dar ne, iš Moderatorių gretų pasitraukė du moderatoriai, todėl ieškome naujų narių, kurie papildytų mūsų gretas. Jeigu tu esi sąžiningas, darbštus ir atsakingas, lik šioje temoje ir skaityk toliau. Forumo moderatorius - tai netik privilegija tvarkyti ir prižiūrėti forumą, bet Jūsų pareiga taip pat bus padėti žaidėjams spręsti jų problemas, atsakyti į iškilusius klausimus. Pildyti anketą gali tie žaidėjai, kurie atitinka žemiau nurodytus reikalavimus. Nepamirškite uždėti redagavimo varnelės! Kandidatuoti į forumo moderatorių turite 7 dienas, t. y. iki kito sekmadienio. :) Jeigu Jums nusišypsos sėkmė, būsite vienas iš dviejų naujai iškeptų ModeratoriųSėkmės!

REIKALAVIMAI norint tapt forumo moderatoriumi:

Gera reputacija forume bei serveryje.

Tvarkinga forumo paskyra atitinkanti žaidimo V_P su nemažiau kaip 500 pranešimų.

Nepriekaištinga forumo įspėjimų istorija.

Geros lietuvių kalbos žinios.

Komunikabilumas

Aktyvumas Sarg.LT forume bei žaidime.

Atsakingumas

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:

Koks jūsų amžius?:

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?:

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?:

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?:

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?:

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės?

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? 

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume?

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume?

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones?

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos?

Kodėl turime rinktis būtent jus?

Kelias dienas būsite stebimi tiek žaidime, tiek forume, tad užpildę neužmikite ant laurų ir atitikite tuos bruožus, kuriuos paminėjote aukščiau. 

• Patinka 17
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Už 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nikita_Belov

Koks jūsų amžius?: 18 metų.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Realiai net nežinau kaip atsakyt,tiesiog įsijungiu,pažiuriu tam tikras man reikalingas skiltis ir jį išjungiu.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?:  Per savaitę dienos vidurkis 2-3 valandos.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Sarg.lt Cheat skiltį prižiurėjau.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Reaguoti į žaidėjų pranešimus apie netinkamus postus,reaguoti žaidime, atsakyti į žaidėjams rūpimus klausimus,tiek žaidime tiek forume,bausti pažeidėjus tokius kaip: reklamuotojus,nelegalia veikla beužsiimančius žaidėjus,kurie skelbiasi į /vip-(patikėkit naujokų tokių būna) Palaikyti serveryje tvarką.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Serverio atnaujinimai,direktorių papeikimai,pasiulymai įdėjos,cheateriai,skundai,unban.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Skirtumo realiai jokio nėra,nes kiekviena skiltis turi savų + bei savų- , tiktų betkokia skiltis.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Bereikalingi postai admin pagyrimuose,po kiekviena tema prisidedu,kad tik postų pasirinkti,tas pats su emigrantai skiltimi.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Forumo naujokams kurie neturi pvz 100 pranešimų,neleistų kurti naujų temų darbai su pakvietimais skiltyje temų,bei leistų sukurti max 5 temas per 24 valandas.Kodėl? Nes yra žmonių kurie susikuria fake forumo paskyras,bei reklamuoja savo žlugusius serverius,bei forumo moderatoriams tiesiog reikia eiti ir trinti temas.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Pagrinde reaguočiau pagal pranešimus,bausčiau nuo 2 pranešimų už netikamą turinį(keiksmai,įžeidimai ir t.t),nes už vieną pykčio nesuvaldymą bausti yra beprasmiška,bet jei dažnai kartojasi tas pats pažeidėjas bausčiau visada.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Žaidime naujokams į klausimus dažniausiai atsakau,jei yra kažkas konkretaus, pvz kaip sužinot kur mano mašina ir t.t,tai manau taip.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Su forumo ispėjimų sistema esu jau susipažinęs,moku ja naudotis,nereiktų papildomai apmokyti.

• Patinka 9
  • Ačiū 1
  • Už 3
  • Prieš 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gycka_Ksd

Koks jūsų amžius?: 18 metų.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 120minučių.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 100minučių.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Nesu.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius ,tai forumo prižiūrėtojas. Atitinkamų temų ,skilčių prižiūrėjimas ,kad nebūtų pažeistos forumo taisyklės ,žaidimo taisyklės ,atitinkamai prižiūrėti apbosliučiai visa forumą galbūt ir ne tik savo temas ar skiltis, tiek forume ,o žaidime manau irgi labai svarbu prižiūrėti ,kad jame būtų malonu žaisti ,kas yra tų pačių taisyklių pažeidėjus fiksuoti juos bausti. Dar labai svarbu padėti serverio žaidėjams ,suteikti jiems informacijos ,kurios jiems reikia ,svarbu padėti aktyviai ir su dideliu noru. Žinoma ir svarbiausia pačiam laikytis forumo ,žaidimo taisyklių ,jas puoselėti ir būti pavyzdžiu ,kaip tai reikia daryti.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Aktuoliausios ,tai serverio atnaujinimai ,nes visad įdomu serverio naujovės. Dažnai pasižiūrių direktorių ir forumo būsenas.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Pildau į moderatorių ,o ne pageidavimų koncertą. Todėl manau ,kad tai nėra svarbu ,o svarbu atlikti paskirta darbą ,tai yra moderuoti paskirtas temas forume nesvarbu kokios jos būtų.O prižiūrėčiau ,tai turbūt paprasčiausiai sukurčiau taisyklęs ,kurių būtų privaloma laikytis ir prižiūrėčiau ,kad jų ir būtų laikomasi. 

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Neradau.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Buvę komandos nariai puikiai tvarkėsi su forumu ,todėl jokių blogybių neįžvelgiau. Bet į akį labai krenta ,kai pykčiai forume tarp paprastu forumo narių ,manau reiktų taikyti griežtesnes bausmes ir aktyviau informuoti narius apie grėsmes pažeidus taisyklęs.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Remčiausi logika ,nes nemanau ar logiška yra baninti žaidėjus dėl vienkartiniu galbūt netyčinių pažeidimų ,geriausia būtų ispėjus informuoti apie taisyklęs ir kas gresia jas pakartotinai pažeidus ,bet jei pažeidimai kartojas ištisai ir narys nesiruošia pasikeisti ,bausmės turėtų būti griežtesnės ir prieiti net iki užblokavimo.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Žinoma ,tai viena iš moderatoriaus pareigybių.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Kadangi esu griežtas tiek pats sau ,tiek kitiems ,nešališkas ,visad ištesiu duotą žodį ,turėdamas tokias savybes esu tinkamiausias moderatoriaus pareigoms ,nes tai yra svarbiausios moderatoriaus savybės.

Redaguota , redagavo Gycka_Ksd
  • Patinka 2
  • Haha 6
  • Sutrikęs 1
  • Už 6
  • Prieš 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Renatas_Official

Koks jūsų amžius?: 20 metu.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Forumui šiuo metu skiriu laiko apie 3-4 valandas per diena, nes šiuo metu esu išvykęs tad žaidime neturiu laiko prisijungti.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Kaip ir minėjau, esu išvykęs, bet grįžtu kita savaite, tai manau skirsiu apie 3-5 valandas per diena, žinoma jei bus veiklos jame.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Ne, nesu, dėlto pildau į šias pareigas jog būtu pirmasis kartas.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius turi prižiūrėti tvarka tiek forume tiek žaidime, turime žiūrėti jog forumo vartotojai bei serverio žaidėjai nelaužo taisykliu.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Dažniausiai tai lankausi šaukykloje, nes ten dažniausiai pasiskaitau apie ka serverio žaidėjai diskutuoja bei kuo dalinasi, žinoma cheateriu temose, administratoriu papeikimuose, apsilankau bei atnaujinimu temose, bei muzikos,  offtopice ir t.t.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Offtopic, teminės diskusijos.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Kolkas neradau jokiu spragu.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Kolkas tai kaip ir nieko, toliau matysim.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Žinoma bauščiau pagal taisykles kurios yra sukurtos forumui, o galbūt su laiku įneščiau kažka naujo savo.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Žinoma, visados atrandu laiko kitiems bei sau.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Kodėl būtent mane? Žinoma, kaip dauguma pastebėjote jog esu naujokas, todėl mano šansai yra žymiai mažesni nei senbuviu, bet noriu išbandyti save kažkur naujesnio nei tiesiog servero žaidėjas, todėl stengčiausi būti aktyvus tiek žaidime tiek forume, prižiūrėčiau savo temas aktyviai, ir t.t.

Redaguota , redagavo Renatas_Official
Rest in peace

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: David_Adams

Koks jūsų amžius?: Man yra 21 bus 22 :)

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Maždaug apie ~150min

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Nuo 100min iki 250min

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Neesu buvęs bet norėčiau išbandyti save naujuose pareigose.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatoriaus darbas tai prižiūrėti tvarką forume bei žaidime , taipogi suteikti pagalbą žmonėms serverio bei forumo vartotojams 

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Norėčiau prižiūrėti tokias temas nes labiausiai juose apsilankau : Nekilnojamas turtas ir  Transporto priemonės

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte?  Transporto priemonės ir Nekilnojamas turtas , nes ten yra mano aktualios temos , kuriuose aš praleidžiu nemažai laiko , visados prižiurėčiau kai žmonės pardavus savo mašinas/namus arba kitus turtus paprastai ištrinti nereikalingus postus nes kiek esu pastebėjas kad nevisados ištrina tuoj temas kurios yra jau pažymėtos Parduotas turtas , visada reguočiau i sargo narių pranešimus.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Šiuo momentų kolkas neesu radęs bet su laiku galima visados surasti kas ne taip ir pranešti apie tai serverio savininkams , nes nesenai buvo sutvarkytas pac forumas.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Duočiau daugiau reakcijų ( Duodant žmonėms pasirinkti reputacijas arba pasirinkimo pranešimų ) paskyros surišimas su žaidimo paskyrą. Didelios pagalbos suteikimas forume . Padaryti kad forumo paskyroje galima būtų uždėti telefono numeri tuom kad galėtum apsaugoti savo forumo paskyrą nuo kitu žmoniu kad negalėtu pavogti , kad nepridarytu kaško blogo. Daugiau padaryti veiklos kad galima būtų nusiimt forumo paskyros įspėjimus.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Manau kad serverio projekto komandą turėti savo bausme už bereikšmingus postu arba taip kurie rašo ne i temos paskirtį , Manau reikėtu padaryti kad kiekvienas moderatorius kuris prižiūri savo tema sugalvotus griežtas bausmės tiems kurie nesilaiko taisyklių.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Aišku sugebėsiu nes savo jėgomis padedu serverio žaidėjams kuo galiu , tai ir galėsiu padėti serverio žaidėjams ir forume aišku kai turėsiu laiko.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Nes esu eilinis serverio žaidėjas kuris nori pasiekti savo norimo tikslo arba siekią jo pasiekti , dėl to ir norėčiau save išbandyti naujuosiose pareigose , esu gan aktyvus bendraujantis , malonus žaidėjas tiek žaidime tiek ir forume , taipogi turiu gera charakteri kurie yra tinkamai šiems pareigoms.

• Haha 1
  • Už 8
  • Prieš 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mart_Eox

Koks jūsų amžius?: 17 metų

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Nuo 200 iki 300 minučių.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Nuo 100 iki 200 minučių.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?:  Moderatoriaus pareigas dar neteko užimti.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius tai žmogus kuris atsakingas už forumo tvarką, bei žaidime taip pat. Turi bausti forumo lankytojus už pažeidimus, pagal taisyklės, bei pats turi jų laikytis, nes už nesilaikymą gali ir jam tekti atsakyti.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Transporto priemonės, nekilnojamas turtas, cheat‘eriai, prisistatymai, bei darbai su pakvietimų.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte?  Labiausiai mane domintu tai transporto priemonės, bei nekilnojamas turtas, bet išties kokia paskirtu tokia ir tiktu. Kaip ją prižiūrėčiau. Pagal forumo taisyklės nusižengimus nusižengimui būtų skiriamas įspėjimas, bet priklauso koks tai nusižengimas. Jei švelnus nusižengimas tai būtų su žmogum pakalbėta, jei rimtas nusižengimas gali ir grėsti forumo užblokavimas arba įspėjimai. Išties prižiūrėčiau griežtai, net ir saviems neleisčiau teršti savo skilties, nes norėčiau, kad mano skiltis būtų švari graži ir būtų joje laikytas forumo taisyklių.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Neteko dar nieko rasti pagal mane viskas šiuo metų yra gerai.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume?  Pradėsiu nuo pradžių. Užsukęs į forumą ir pažiūrėjus į forumo būsenas galima pamatyti, kaip serverio žaidėjai smerkia vienas kita, ko tikrai nevertėtų daryti, nes už tai yra dedami įspėjimai, bet jie to nesupranta arba nebijo. Pagal save tikrai nenoriu to matyti, nes tai yra forumas, o ne koks bazarų kanalas. Kitas dalykas asmenys komentuoja po kito asmens tema keiksmažodžius arba ko nederėtu komentuoti. Asmenys reklamuoja kitus projektus kuria neturi žaidimo stiliaus ir išvis prasmės. Asmenys susikuria netikras paskyras (Fake) ir pardavinėja serverio valiuta už tikrus pinigus. Esu dar matęs ir tokiu variantu, kad siūlo bevertes idėjas, kurios ir taip žinome, kad nebus įgyvendintos.  Dabar noriu trumpai pakalbėti kaip susitvarkyčiau jei man iškiltu tokios situacijos. 1. Asmenys kuria įžeidinėja vienas kita tikrai neperspėčiau, nes nesu toks žmogus kuris sprendžia konfliktus draugiškai, o paskui baudžia tik. Iškarto būtų sudėti forumo įspėjimai, jei jie darys ir vėl savo bus dedami netgi banai kol galiausiai asmeniui teks pirkti unban forume, o tikrai nesinorėtu to manau. 2. Asmenys kuria komentuoja be reikšminius komentarus, arba asmens sukurtoj temoj įžeidinėja jį, bus dedami įspėjimai. Pasikartojus situacijai gali grėsti, net ir užblokavimas forume visam laikui. 3. Asmenys kuria reklamuoja projektus ir taip suprantama, kad bus iškarto užblokuoti forume. Tai tiek šiam klausimui. 4. Nutikus tokiam variantui asmenys iškarto būtų užblokuoti forume.  5. Iškarta tikrai nepulsiu žmogaus barti, nes tai mažas nusižengimas gal žmogus galvojo, kad tikrai serverio savininkai atsižvelgs į jo idėja ir bus ji įgyvendinta, bet priklauso kokia tai idėja būtų, jei būtų ten, kad padarytu, kad galėtum važinėtis su gyvūnais, tai parašysiu tam asmeniui, kad daugiau nesiūlytu tokiu idėjų. Pasikartojus situacijai asmuo bus įspėtas įspėjimų. Tai šiam klausimui tiek.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Bausčiau pagal forumo taisyklės po laiko tikrai sugalvočiau ir savo taisyklės, pasitarus su komandos nariais, bei savininkais.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Tikrai taip, nes esu asmuo kuris padeda ir atsako į užduotus klausimus.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Pradėsiu nuo 1 punkto. 1 punktas tai, kad esu asmuo subrendęs ir išmanantys kas yra moderatoriaus pareigos. Ne kiekvienas žmogus gali pasiimti moderatoriaus pareigas ir atlikti darbą tinkamai tikrai ne kiekvienas, turi būti pasiruošęs viskam. 2 punktas. Negaliu savęs girti per daug, nes tikrai nepažįstu kitu kandidatų dar gerai ir su jais nesu bendravęs todėl tikrai negaliu sakyti, kad aš esu geriausias čia tikrai ne. 3 punktas. Tai, kad esu žmogus tas kuris pradėjęs darbą padaro ji iki pat galo, ne kiekvienas gali ir tai, nes yra tokiu žmonių kuria pradeda darbą ir paskui išeina ir jo neužbaigę. 4. Punktas. Siekiu savo užsibrėžto tikslo esu tas kuris siekia savo tikslo, iki pat galo ir nepasiduoda, nes kiti ai negavau pareigų leavinu projektą nereikia pasiduoti, o reikia eiti iki galo kol galiausiai tu pasieksi ko norėjai ir troškai ilgą laiko tarpą. 5 punktas. Mano charakteris tikrai noriu šita punktą paminėti, nes manau pas visus yra skirtingas charakteris. Trumpai dabar apie ji. Esu tas kuris padeda serverio žaidėjams, bei forumo lankytojams į visus man užduotus klausimus atsakau aiškiai ir normaliai, o ne taip, kaip kiti. Draugiškumas manau mano stipriausio charakterio savybė ir yra šita. Esu žmogus draugiškas nežinau iš kur šita savybė gavau, bet esu labai draugiškas ir dalinuos su visais, bet noriu paminėti, kad tikrai ne visada, bet dažniausiai tai dalinuos. Kita savybė tai iš blogų. Greit supyktu, net nežinau kodėl taip yra, bet viskas po laiko būna gerai, o jei supyktu tikrai neblokuoju serverio žaidėjų, bei nedarau nesąmonių. Štai tiek šiam klausimui manau užteks.

Redaguota , redagavo Mart_Eox
Gal dar dadesiu kai sugalvosiu kažką.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Shabu_Mutuble

Koks jūsų amžius?: 17 metų.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Nuo 40 minučių iki 100 minučių.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Įvairiai nuo 60 iki 250 minučių.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Moderatoriumi senų seniausiai teko būti Counter-Strike 1.6 projektuose.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatoriui yra priskiriamos tam tikros forumo skiltys už kurias jis yra atsakingas, nepaisant to privalo palaikyti tvarką ir žaidime.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Prisijungęs patikrinu savo darbo skiltį pažiūrėti kas naujo, tikrinu kas porą valandų forumą kas gero vyksta būsenos atnaujinimuose ir kitur. O be to dažnai apsilankau "Emigrantai" ir "Prisistatymai" skiltyse.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Prisistatymai skilties, tikrinčiau kiekvieną prisistatymą ar nėra keiksmažodžių ir ar laiko visi taisyklių komentuodami. Taip pat užrakinėčiau senas temas kurias jau senų seniausiai nekomentuoja.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Labiausiai mano manymu yra tokia spraga, kad teršiamos būsenos visokiais keiksmažodžiais ir kitais dalykais. Taipogi labai daug netinkamų paskyrų, kurios tikrai nėra kurtos pagal žaidimo V_P, todėl manau būtų tikrai neblogai limituoti paskyrų skaičių ant IP adreso.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Mano manymu reiktų sukurti "gyva pagalba" forume, kažkur šone būtų tokia lentelė kurioje forumo narys galėtų paklausti tam tikro klausimo, žinoma už tą pagalbą būtų atsakingas tam tikras žmogus kurį priskirtų pagrindinė administracija. O forume daugiau nieko manau ir netrūksta.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Manau ir dabartinė įspėjimų sistema yra gera, nieko naujo jau čia ir neprigalvosi, kaip baudžia dabartiniai moderatoriai taip bausčiau ir aš.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Taip.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Esu aktyvus ir atsakingas žmogus, mokslai man nesutrukdys eiti tokias rimtas pareigas, kadangi dar egzaminų ir kitų dalykų man tikrai nebus. Galima sakyti turiu šiek patirties ne moderavime, bet šiokiose tokiose pareigose, neseniai buvau NGPT narys, bet šių pareigų atsisakiau, turiu gerą reputaciją projekte. 

Redaguota , redagavo Shabu_Mutuble
  • Patinka 12
  • Haha 3
  • Už 2
  • Prieš 12

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jim_Profaci

Koks jūsų amžius?: 19liką

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Nuo 60 minučių iki 90 minučių per parą.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Šiuo metu neilgai, galiu skirti iki 100minučių+, žydėjimo metu, kai atsiranda didelis užsivedimas ir daug veiklos atsiranda tai iki 350min galiu.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Nesu.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius atlieka jam paskirtus darbus, šiuo metu jam duotą skiltį, kad būtų ji tvarkinga, aktyvi, nemirus, baudžia taisyklėm nusižengusius forumo vartotojus. 

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Dažniausiai tai forumo būsenos, ji labiausiai man patinka. Bet praeinu pro visur kur pamatau naujai parašytą komentarą, ir jei nematyta tema paskaitau, pažiūriu.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Pernai kandidatavau į Laikraščių skiltį, šiuo metu ji vis tiek man išlieka patraukliausia skiltis. (Gal rašyt išmoksiu normaliai, stebėdamas kitus rašant ir ieškant klaidų)

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Daug Š forumo būsenose, ir padaugėjusiu reklamų kurios nėra greit pašalinamos ar už cenzūruojamos.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Jei klaustumėt ko man asmeniškai trūksta tai minusinės reputacijos ženkliuko, ir aktyvesnių naujų žmonių atnaujinimo būsenose, kurie rašytų juokingai, įdomiai ar rimtai. Pasiūlyti neturiu ką, nes neinant pareigų sunku pamatyti spragas kurių galbūt nėra ir pasiūlyti ką nors forumui mano akiai yra sunku.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Čia nėra direktoriaus pareigos, kad sumąstytum kažkokių naujų bausmių forumo vartotojams. Įspėjimų sistema puikiai forumui veikia, o kai gerai veikia sistemą kam ją išvis keisti. O pats bausčiau įspėjimais, jeigu būtų smulkmena tarkim surenka tas komentaras daug dėmesio (reputacijos), bet nėra tinkamas komentaras, tai tiesiog pašalinčiau komentarą ir viskas žinoma jei čia galima pritaikyti prie bausmių.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Žinoma, kad sugebėsiu, jei sugebėjau priimti sunkius sprendimus iki dabar, tai pagalba žaidėjui bus.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Pradėkim nuo to, kad mane dauguma žino, kaip Reporterių direktorių, kurį nušalino dėl aktyvumo, nes vasarą yra vasarą, ir nesugebėjau deramai atlikti savo pareigų vasaros periodu, bet šiuo metu esu jau kitoks ir kitokio požiūrio į pareigas. Rašykim atvirai, nes dauguma meluoja savo dideliu aktyvumu. Aš tikrai nežadu girtis savo dideliu aktyvumu einant moderatoriaus pareigas, bet manau, kad jis turi palaikyti pastovų aktyvumą kurį sugebės išlaikyt ilgą laiką. O man forume nėra lengvą palaikyti aktyvumą, nes dar kartą pasikartosiu, kad forume įdomiau šiuo metu negu žaidime, o moderatorius turi susikoncentruoti į forumą, nes forumo bet kas nesutvarkys, o žaidime pilną adminų ir tvarkdarių, žinoma ir žaidime nebūsiu vaiduoklis. Jeigu mane pasirinksit tai dėl kitų kriterijų. Pradėkim, kad esu atviras, jeigu man kas nors užkliūna, aš iškart rašau ir komentuoju, nesvarbu kokias pareigas užima svarbu neperlenkti lazdos. Nebijau daryti klaidų, nes iš jų išmokstama daugiau, negu jų nedarant.

• Patinka 8
  • Haha 4
  • Liūdnas 1
  • Už 5
  • Prieš 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:

Karolis Kent

Koks jūsų amžius?:

19

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?:

Forume būnu apie 60 minučių.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?:

Žaidime užtrunku maždaug 90 minučių.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?:

Nesu buvęs moderatoriumi.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?:

• Žinoma, svarbiausia, jog moderatorius susitvarkytų su jam skirtomis užduotimis (t.y. paskirta forumo temą, kurią reikia tvarkyti).

• Pagalba žaidėjams forume;

• Pagalba žaidėjams žaidime;

• Dažnas tikrinimas temos “Pagalba”.

• Moderatorius, nesvarbu ar žaidime, ar forume, vis tiek yra moderatorius, todėl turi prižiūrėti ir žaidimą (/mute, /kick).

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės?

Dažniausiai lankausi įvairių darbų temose dėl įdomumo. Taip pat užsuku į pasiūlymų temą, taip pat ir į modifikacijų skiltį. Rečiau į administratorių pagyrimus, pagalbą arba skundus.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? 

Nesu išrankus, bet jei būtų galimybė rinktis rinkčiausi klubų skiltį (mano nuomone, ten būtų įdomu) ir modifikacijos (kadangi kaip ir minėjau retai užsuku į šią skiltį, tačiau ten visuomet pamatau naujų modifikacijų).

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume?

Viena ir labia didelė spraga yra skiltis “Administratorių pagyrimai”, ten vyksta visiška betvarkė, kadangi tai labia puiki vieta prisirinkti taip vadinamų free post’ų. Pastebėjau tai, kai pats gavau pagyrimą, komentavo žmonės, kuriuos matau pirmą kartą. Dėl idėjos, jog už gautą pagyrimą būtų nuimamas forumo įspėjimas siūlyčiau pagalvoti.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume?

• Siūlyčiau nuiminėti forumo įspėjimus už tikrus nuopelnus būnant administratoriumi. Pavyzdžiui už tam tikrą kiekį iškickintų žaidėjų su priežastimi AFK, kitaip sakant /afk valymas, užmutinus kažkiek žaidejų už /vip ne tam, /v ne tam, /s ne tam.

• Nauja tvarkoma skiltis – Darbai su pakvietimais. Ši skiltis apimtų visus darbus išskyrus temą “Direktoriai” (kadangi ją tvarko DPKT). Kam to reikia ? Ne visada pavyksta surasti aktyvų globalų moderatorių, todėl tam būtų pasitelkiamas būtent šios srities moderatorius, kuris ištrins temas po atrankos, padarys temas svarbiom, ištrins nebereikalingą temą arba bereikšmius atsakymus prikomentuotus po darbo taisyklėmis.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones?

Nemanau ar yra kažkokia geresnė priemonė nei rašymo teisių atėmimas ir įspėjimai. Tačiau galima sugalvoti, jog žaidėjas kažkokį laiko tarpą (žinoma ilgesnį: mėnesį ar daugiau) negalės dėti skelbimų į skelbimų temas, uždraudimas kurti naują tema tam tikrą laiko tarpą ar draudimas rašyti į būsenų atnaujinimus. Pastaroji bausmė manau būtų aktualiausia, kadangi dauguma mėgsta susirašinėti būsenų atnaujinimuose.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos?

Tikrai sugebėsiu, patirties kaip geriau išaiškinti žaidimo ar pačio forume taisykles įgavau dar būdamas direktoriumi, kadangi dažnai tekdavo žaidėjams paaiškinti vieną ar kitą dalyką.

Kodėl turime rinktis būtent jus?

Pradėkime nuo to, kad tiek forume, tiek žaidime esu tikras senbuvis žaidžiantis nuo 2011 metų. Žinoma būta pertraukų, bet forume vis tiek lankydavausi, nors ir nežaisdavau žaidime. Puikiai suprantu kaip viskas vyksta forume iš paprasto žaidėjo pusės, todėl norėtųsi prisidėti prie šio forumo tobulinimo ir prižiūrėjimo. Taip pat esu tiksliukas, todėl mėgstu konkretumą. Tai bus naudinga labia paprastam dalykui – forumo temos taisyklėm. Viskas bus išaiškint tiksliai, be jokių arba, bus apsvarstytos visos galimos galimybės susijusios su nusižengimais, viskas bus tiksliai paaiškinta kaip reikėtų pildyti ar tvarkyti savo sukurtas temas. Taip pat esu atsakingas ir nesvarbu ar yra laiko ar ne, sau paskirtą užduotį atlieku visada, tam dažnai panaudoju miego sąskaitą.

Redaguota , redagavo Karolis_Kent
  • Patinka 12
  • Už 13
  • Prieš 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Luc_Ddose

Koks jūsų amžius?: 22

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: apie 2-3 valandas

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Dažniausiai ~2 valandas, savaitgaliais mažiau.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Taip. Šiuo metu esu LinkoManija.net forumo moderatorius

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Pagrindiniai 2 dalykai tai prižiūrėti forumą (koncentruojantis į tam moderatoriui priskirtas skiltis) bei padėti žaidėjams serveryje iškilus klausimams.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Dažniausiai lankausi pasiūlymų, modifikacijų siuntinių, skundų, cheaterių, papeikimų skiltyse

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Modifikacijų skiltį, visai norėčiau dar prižiūrėti pasiūlymų skiltį. Kaip prižiūrėčiau, tai jaučiu dviračio iš naujo neišradinėčiau ir prižiūrėčiau kaip iki šiol kiti moderatoriai prižiūrėjo.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Galėtų automatiškai blokuoti tuos vartotojus, kurie bando skelbti reklamines temas (kas tikrai pasitaiko, manau galima sugalvoti pagal atitinkamus raktinius žodžius)

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Vienas iš pasiūlymų ankstesniame punkte, kitas pasiūlymas - kad forumas išliktų kuo švaresnis, pradėti griežščiau bausti tuos didžiuosius komentatorius, kurie pastoviai stumia ant kurio nors žaidėjo. Gauna jie mute, gauna baną, atsibanina, praeina kažkiek ten jų mutės laiko ir toliau sau stumia. Prie tos pačios temos, tai vivus stūmėjus iš kitos paskyros, kurie stumia prisijungę per kitą paskyrą, bausti ir ant paskyros, iš kurios darė nusižengimą, ir iš paskyros, kuri yra jų pagrindinė. Ir dar vienas pasiūlymas forumui, konkreičua visokiom papeikimų skiltims, kad atsirastų taisyklė, jog rašyti papeikimą būtų galima tik tam, kas nukentėjo arba nurodant konkretų nukentėjusį asmenį, tokios taisyklės esmė būtų mažinimas papeikimų direktoriams iš kitų paskyrų, nes žmonės bijo pasekmių už parašytus papeikimus.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Įspėjimai ir forumo mute yra palyginus efektyvi priemonė, bet su atitinkamais asmenimis reikėtų manau tas bausmes kur kas griežčiau taikyti.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Tikiuosi, kad taip.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Nes esu subrendęs, moderavime patirties turintis, žmogus. Mėgstu palikyti tvarką (būtent dėl to ir dirbu pagrinde teisėsaugoje) ir bent jau kiek žinau, turiu neblogą serverio reputaciją (na, bus, kurie sakytų kitaip, bet visada atsiranda "hater'ių").

• Patinka 3
  • Už 11
  • Prieš 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gangster_Santiz

Koks jūsų amžius?: 19

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 1/2 valandos

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Tarp 4/8h įvairiai

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Taip, TeamSpeak serverije ir dabar esu.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatoriui yra priskiriamos tam tikros forumo skiltys už kurias jis yra atsakingas, taip pogi turi palaikyti tvarką ir žaidime.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Kadangi kai esu Apsaugos direktorius tad lankausi dažniausiai savo skiltyje. Be jų tai būtų Administratorių papeikimų skiltis, pagirimų skiltis, pristatymai ir kita.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Prisistatymai skilties, tikrinčiau kiekvieną prisistatymą ar nėra keiksmažodžių ir ar laikos visi taisyklių komentuodami. Taip pat užrakinėčiau senas temas,temines diskusijas

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Po kol kas neradau jokių spragų.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Manau trūksta giežtumo kaip kuriuos gal but pakomentavusius ne ten kur reikia ar įžeidinėja kažkurioj temoj esmenį manau dažnai jis lieką nenubaustas. Forumo paskyros surišimas su žaidimo paskyra.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Manau įspėjimai yra geriausias ir efektyviausias būdas bausti forumo vartotojus.
Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos?  Savo noru žaidime teikiu pagalbą beveik visą laiką kai tik turiu laisvo laiko, manau drąsiai galiu sakyti jog susitvarkyčiau. Tiek žaidime, tiek forume.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Realiai laukiau šios dienos jau senokai kada bus renkami moderatoriai ir štai atėjo tą dieną. Tai nesu random tas žaidėjas šiam projekte. Turiu gan neblogą reputaciją iš pačio serverio žaidėjų, jei siekt tai siekt rimtai savo tikslo noriu kažką išmėginti, pasiekti. Taip pat esu atsakingas ir nesvarbu ar yra laiko ar ne, sau paskirtą užduotį atlieku visada. Tai, kad esu žmogus tas kuris pradėjęs darbą padaro jį iki pat galo, ne kiekvienas gali ir tai, nes yra tokiu žmonių kurie pradeda darbą ir paskui išeina ir jo neužbaigia. Negaliu savęs girti per daug. Esu darbštus, atsakingas ir sąžiningas..

Redaguota , redagavo Gangster_Santiz
Pataisau ^.^
  • Patinka 11
  • Ačiū 1
  • Už 9
  • Prieš 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mister_Taksi

Koks jūsų amžius?: 20

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Niekad nebuvo reikalo tiksliai skaičiuoti praleidžiamo laiko, tačiau jis siekia 30-60min. į dieną, priklausomai nuo naujai atsiradusių įdomių diskusijų ar laukiamų temų kaip patekusieji, direktorių rinkimai.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Maždaug 60-200min, priklausomai nuo dienos užimtumo.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Taip, esu. Moderavau vieną iš to metu gerai žinomo cs 1.6 l*****x.lt projekto forumą. 

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?:  Moderatoriaus pareigas einantis žmogus yra atsakingas už tvarkos palaikymą forume/jo moderuojamose temose, pagalbos suteikimą serverio žaidėjams. Trumpai tariant tai dirvos sutvarkymas ir paruošimas naujam derliui augti.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Dažniausi lankausi siuntinių temoje, t.y. žaidėjų modifikacijose ir administratorių pagyrimuose.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Siuntinių skiltį. Kaip ir minėjau, mane labiausiai domina žaidėjų naudojamos modikacijos. Lankantis šioje skiltyje nuolat galima rasti naujų žaidimo modų, populiarių cleo, ahk scriptų ir t.t. Tačiau ne visada viskas kas atrodo naudinga, atneša naudos. Trumpai prisiminus pačius populiariausius cleo modus - tik išeina kažkas naujo, kaip auto-heal, auto-mute, auto-žvejyba ir t.t. taip ir pasipila skundai ir sarg losto pildymai dėl nulaužtų paskyrų ir jose buvusio turto pavogimo. Taip dažniausiai nutinka dėl scriptuose paslėptų logų lockerio, kurį dėja ne visi gali rasti ir dažniausiai dėl to ir nukenčia (Taip ir nukentėjo žmogus, kuriam perleidau direktoriaus pareigas, niekas laiku nepatikrino failų, niekas nieko nedarė iki tol, kol prasidėjo ši betvarkė) . Ne kartą teko pačiam aptikti tokius failus, tad temas reportindavau. Mano, kaip siuntinių skilties moderatoriaus, pareiga būtų tokias temas patikrinti, netinkamas ištrint ir kenkėjus nubausti įspėjimais ar net banu forume, priklausant nuo tikslo pakenkti dydžio.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Žiūrint tiesiog taip, viskas atrodo gražu ir tvarkinga, pasigilinus labiau, galima pamatyti labai daug minusų. Nenoriu kalbėti apie forumo kodavimo problemas, t.y. jog būsenos dažnai būna sulindusios ir nerodo viso teksto, ar kad juoda tema išvis nėra optimizuota ir pritaikyta sargo forumui. Vienas iš sakykim tvarkokų bėdų,  tai dažnas būsenų spaminimas reklama, teršimas keiksmažodžiais, t.y. pastovios "stumyklos" buvimas. Labai dažnai administratorių pagyrimai rašomi draugams, ar net iš kitų paskyrų sau. Ne visada moderatoriai žino tai, ką gali žinot tiesiog žaidėjai dėl paprasčiausių priežasčių.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Forumo jaustukai ( +rep, linksmas veidukas ir t.t ) tai asmeniškai labai erzina, jog žmonės "abusina" -rep nebuvimą ir keliasi sau + reputaciją iš kitų paskyrų. Per tiek metų ši reputacijų sistema prarado savo vertę, praktiškai kas antras žmogus turi bent po 1000, ar net daugiau teigiamos reputacijos. Norisi, jog visa ši sistema būtų patvarkyta, sakykim -1 rep. gautum tik gavęs 5 ar 10 neigiamų jaustukų, arba paprasčiausiai dienos limitą sumažinant iki 5.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Per 9-is serverio gyvenimo metus manau jau nusistovėjo tiek oficialios, tiek nerašytos taisyklės ir bausmės, beveik viskas buvo bandyta n kartų ir galiausiai prilipo tai, kas optimaliausiai veikia. Tad pagrindinės bausmės liktų įspėjimai, rašymo teisių praradimas ar net banas forume. Viena iš prototipinių bausmių galėtų būti mutė serveryje (600-1800s) už forume rašomus keiksmus ir apkalbinėjimus.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos?  Taip. Būdamas paprastu žaidėju stengiuosi visuomet padėti žaidėjams, tiek forume, tiek žaidime. 

Kodėl turime rinktis būtent jus? Esu paprastas, tačiau ne prastas žmogus, viską ką darau - darau atsakingai, be skrupulų. Pasirašydamas darbui suprantu galimus jo laimėjimus, tiek ir galimas pasekmes, tad prieš darymas viską gerai apsvarstau.  Per visą savo salyginai trumpą žaidimą teko pasiekti norimas direktoriaus postą, kandidatuoti rinkimuose į TTT pareigas, kas tik parodo, jog net ir paprastas žmogus vedamas savo tikslo perlips aukščiausius kalnus.

Redaguota , redagavo Mister_Taksi
BAYERN / KHAI GOES GREEN
  • Patinka 3
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Už 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...