Eiti į turinį
Rolanda_Cherry

Atranka į Sarg.lt moderatorių komandą

Rekomenduoti pranešimai

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Auris_Verossa.

Koks jūsų amžius?: 15 metų.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Turbūt forumas visada yra ta platforma, kurią ateini vis liaudiškai tariant „pracheckint“ pastoviai, dažnai tiesiog neturėdamas veiklos, domiesi serveriu plačiau, forume, o kartais laukdamas įvairių rezultatų ir įdomybių jame užsibūni, na imant visos paros intervalą, aktyvumas siekia forume ~2h.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Žaidime tenka įvairiai, tad žaidimui stengiuosi skirti ~2h per dieną, priklausomai nuo užimtumo bei būnančių aplinkybių.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Taip esu, na ir jei tai tikrai tas pats asmuo iš buvusio projekto, esantis šioje komandoje, tai turbūt neblogai mane atsimenate ir turbūt įsivaizduojate mano tikslus čia. Buvau tiesą sakant net 3 projektuose šiose pareigose, visos viltys ir sėkmės žlugo, kadangi patys serveriai žlugo/užsidarė. Pirmasis serveris ir jau nebe egzistuojantis buvo tuometinis Amerikos Gyvenimas, turbūt vienas iš pačių pirmųjų SAMP serverių Lietuvoje, sekėsi gan neblogai, pasiekus visų darbų postus, teko galimybė užimti tokias pareigas, tačiau neilgam, kadangi viskas vyko prieš serveriui žlungant, vėliau teko apsibūti viename projekte - Sanfierro.lt jei neklystu, ten taip pat posto siekiau gan ilgokai, vyko įvairiausios intrigos ir panašiai, tačiau išsikovojęs pasitikėjimą gavau pareigas. Viskas klostėsi sėkmingai, tačiau serverio pagr. administracija įsivėlė į ginčų verpetą, serveris užsidarė ir taip dingo iš pačios rinkos. Paskutinysis projektas, tai turbūt pačiam Zelo_Turbo puikiai žinomam Karmos projekte. Su pareigomis tvarkiausi nepasakyčiau, kad labai gerai, tačiau savo pareigą supratau, suteikiau tą, ką turėjau, tačiau pati serverio bendruomenė ir savininkų komanda nesitelkė dirbti rimtai ties serverio plėtote ir pačiu serveriu, tad pareigas teko palikti ir turbūt grįžti į stambių projektų rinką. Trumpai tariant, visada trūkdavo iki pilnos laimės motyvacijos iš serverio pagr. administracijos, tad čia tikiuosi matyti tai bei taip užtikrinti kokybiškumą, pareigingumą iš savo pusės.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Ne paslaptis, jog visi supranta, tai viena svarbiausių serverio institucijų prieš globalius moderatorius, atsakinga už tvarką forumą, veiklos užimtumą žaidėjams. Į šias pareigybes galima apibendrintai aptarti, jog įeina: forumo tvarkymas, skilčių prižiūrėjimas, konkursų rengimas, ir veiklos užimtumas kaip minėjau jau prieš tai. Na taip pat, galime paminėti, jog šis narys turbūt žinių bankas, atsakantis už serverio funkcionavim, informacijos suteikimas tiek žaidime tiek forume, žaidimo priežiūra yra neatsiejama šio asmens kasdienybė, kas mane ir žavi šioje srityje. Tad reziumuojant viską, tai dešinioji g. moderatorių ranka, padedanti su forumo gyvavimu.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Labai smagios forumo skiltys, tai būtų: Auto/moto, prisistatymai, pagalbos skiltys. 

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Aišku man kaip forumo dalyviui tinką visos, kadangi naršau po visą forumą, stebiu naujienas, tai nelabai svarbu kokios skiltys priklausytų man.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Labai didelis būsenų teršimas įvairiomis nuotraukomis, ar rašliavomis. Taip pat kur yra Menu, užėjus ant knopkės Pagalba, neišskleidžia, turi būtinai paspausti taspats ir su Siuntiniais. Taip pat juodajame dizaine radau keletą baltų vietų, kurios trugdo naršyti forumą, jeigu pagrindinė administraciją jų paprašys, nusiųsiu jiems į AŽ.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Reiktų tokio dalyko kaip spalvų pasirinkimas, kad galėčiau forumo spalvą pasikeisti į savo norinčią, ir man asmeniškai rodytų, labai būtų smagu pamatyti forumą su kitom spalvom. 

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Forumo narius bausčiau pagal nustatytas bausmes, kurios jau yra nustatytos pagrindinės administracijos.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Taip, sugebėsiu.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Esu tiesiog paprastas žmogus, kuris nuo seno yra grįžęs į Sarg.lt projektą, prieš 2 metus žaidžiau šiame serveryje su kitu slapyvardžiu, dabar užsiregistravau su nauju, ir noriu pradėti karjerą čia, žinoma kaip matau paskelbta atranka į Sarg.lt forumo moderatorius, tai norėjau pamėginti, išbandyti save tokiose pareigose, ar man pavyks aplamai juo išbūti. Žaidime siekiu taksistuose kuo daugiau, kadangi esu prisirišęs, žvejyboje turiu pakankamai patikimumo, todėl patikimumas, ir moderatorius forume yra suderinami dalykai.

Redaguota , redagavo Auris_Verossa
  • Patinka 6
  • Liūdnas 1
  • Už 1
  • Prieš 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Green.

Koks jūsų amžius?: 22m.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Forume praleidžiu apie 1 valandą laiko, kadangi aš žinau kokios informacijos ieškau.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Šiuo laikotarpiu dėl darbų ir kitų reikalų lankiausi tik forume, dėja į žaidima prisijungti kuri laika negalėjau, nes neturėjau laiko, bet dabar kaip viskas susitvarke žaidimui skiriu ~100minučių

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Ne, nesu. Tačiau viskam yra pirmas kartas.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius – už kai kurias pareigas atsakingas žmogus. Šiuo atveju – forumo moderatorius. Tam ,kad serveris funkcionuotų nepriekaištingai reikalingas ne tik žaidimo serveris, tačiau reikalingas ir forumas. Vien tik serverio kūrėjai negali prižiūrėti visko. Todėl tam yra paskiriami atsakingi asmenys tokie kaip moderatoriai. Šių žmonių pagrindinė veikla yra prižiūrėti forumo skiltis, padėti serverio kūrėjams, bei taip pat ir serverio žaidėjams. Moderatorius turi turėti nemažą patirtį šiame serveryje, nepriekaištingą reputaciją, jis turi būti mandagus, atsakingas, dėmesingas. Juk jis turi rodyti pavyzdį serverio žaidėjams, jei moderatoriaus autoritetas nublanks žaidėjų atžvigliu, jie nebejaus jam pagarbos. O juk moderatorius ne tik prižiūri, jis ir baudžia nusižengusiuS asmenis.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Darbo temos, nes man jos svarbiausios ir greit surandu man konkrečiausias temas apie darbo atnaujinimus ir panašiai bei pasiūlymų/idėjų skiltyje, ši skiltis man labai patinka dėl to, nes dažnai pasiūlymai yra susije su teisėsauga, bei nusikaltėliais. Šioje skiltyje dažnai pateikiamos vis skirtingos idėjos, kurios mane tikrai labai domina. Taip pat neretai užeinu ir į atnaujinimų skiltį, juk žaidžiu šiame serveryje ir man yra įdomus šio serverio atnaujinimai.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Kaip ir minėjau, labiausiai norėčiau būti atsakingas už gfxus ir filmukus. Jau minėjau kodėl nenoriu kartotis. Jose bandyčiau skatint kuo daugiau konkursu. Dar patiktu prižiureti pasiūlymai/idėjos, joje yra siūlomos idėjos, kurios gali būti įgyvendintos, dėl to ji yra labai naudinga ir serveriui. Šioje temoje bandyčiau gerinti, bei skatinti žmonių balsavimo aktyvumą, juk tam kad idėja vystytųsi reikia ir kitų žmonių prisidėjimo. Ir paskutinė tema kurią norėčiau prižiūrėti nekilnojomo turto, bei transporto pardavimo skiltis. Šios skiltys yra idomios daugeliui serverio žaidejų, nes jos yra glaudžiai susijusios su serverio ekonomika. Stengčiausi gerinti temų kokybę, sukurdamas naujas anketas, bei atidžiai saugodamas šią temą nuo “free postų”.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Šiame forume apart naujos beta forumo dizaino išbandymo nėra labai pastebimų spragų. Tačiau kai kurios temos yra ganėtinai apleistos ir numirusios, mano manymų būtu gerai jas atgaivinti, nes jos tikrai gali būti geros ir įdomios pavyzdžiui kaip gfx bei filmukai.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Kaip ir rašiau, prieš tai pirmiausia siūlyčiau dažniau tvarkyti kai kurias skiltis, tokias kaip gfx ir filmuku temas. Jos turi šansu būti tikrai įdomios, gal net pritraukti nauju žaidėjų. Pavyzdžiui: ankščiau gfx temoje būdavo įvykiai, tokie kaip “gfx fight”, kuriose serverio gfx'eriai keldavo savo geriausius gfx kūrinius už kuriuos serverio žaidėjai balsuodavo. Kalbant apie filmuku tema, kartas nuo karto atsiranda tikrai gerų filmuku, tokių kaip “Sarg.lt Mafija”, būtų tikrai smagų pamatyti daugiau tokių filmukų. Manau tikrai būtu galima paskatint filmukų kūrimą su konkursais, kurie atneštų naudos kūrėjams. Manau su gerais filmukais būtu galima suteikti sargui nemokama reklama.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Dabar yra 2 būdai. Rašto teisės atėmimas, bei ispėjimai. Mano manymu rašto teisės atėmimais švaistytis nereikėtų, nes rašymo teisiu atėmimas gali pakenkti serverio žaidėjams pildant temose apie darbą ar neaktyvumą. Todėl žaidėjams gali pakenkti todėl ir manau kad juos reiktų naudot tik rimtam reikalui iškilus tuo labiau jei žmogus ne iš piktos valios padarė nusižengimą, o tiesiog nežinodamas kai kurių taisyklių. Todėl rašo atėmimo bausmę naudočiau tik esant tikram reikalui. Ispėjimai yra ispėjimai, vieni į juos kreipia dėmesį, kiti tik nusijuokia ir jų nepaiso. Tačiau jie yra efektingas būdas bausti už nerimtus nusižengimus. Mano nuomone, šių bausmių kolkas tikrai užtenka tam, kad galėtume gerai prižiūrėti forumą.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Žinoma, esu šio serverio senbuvis, išmanau beveik viską, bei turiu didelę patirtį. Jau ne kartą esu padėjęs serverio žmonėms.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Esu rimtas, atsakingas, žodžio kišenėje neieškantis žmogus. Turiu nemažai patirties šiame serveryje, moku suteikti pagalbą ir esu mandagus. Be viso šito, esu tvarkdarys, bei geros širdies žmogus.

Redaguota , redagavo Lukas_Green
  • Patinka 9
  • Ačiū 1
  • Haha 4
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Karolis_Next

Koks jūsų amžius?: 20

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Apie 30min, jei randu kas sudomina mane praleidžiu ir daugiau laiko.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Iki 60min, nebent būna įdomios veiklos tada pražaidžiu ir iki 300min.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Taip. Buvo kažkada mažesnis projektas.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Prižiūrėti tvarką forume nuo kenkėjų, kad nebūtų spam'o, reklamų ir t.t. Tai pat padėti serverio žaidėjams visais klausimais. Ir žinoma palaikyti aktyvumą, ne tik forume, bet ir žaidime kuriame ir būna gana daug cheaterių ir kitų kenkėjų.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? ''Serverio atnaujinimai'' ''Pasiūlymai, idėjos'' ''Administratorių pagyrimai'' ''Ts.sarg.lt''

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Būtų nelabai svarbu kokią skiltį gaučiau, bet pradžiai apsiprasti tikrai būtų geriausią kokia lengvesnė skiltis. Prižiūrėčiau taip kaip ir visi kiti forumo moderatoriai, tai stebėčiau temas ar niekas nepažeidinėją taisyklių ar panašiai. Jei rasčiau pažeidėją savaime suprantama jis būtų nubaustas.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Yra bug'u su tamsią temą.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Kolkas kaip ir nieko bent jau man nebetrūksta, Gal neblogai tik būtų žaidimo paskyros surišimas su forumo paskyrą. Bet su laiku tikrai atsiranda galvoje kažkokių įdėjų.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Nuobaudos būtų kaip ir dabar įspėjimai, rašymo teisių atėmimas ir t.t. O jei ir sugalvočiau kažką naujo, būtinai pasitarčiau su kitais komandos nariais dėl įdėjos galutinio varianto ir jos įgyvendinimo.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Faktas, kad galėsių problemos tame nematau.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Esu senas serverio žaidėjas, su nebloga reputaciją, buvęs valdžioje. Esu atsakingas, susitvarkyčiau su pareigomis. Per daug čia išsiplėsti nenoriu, nes kam rašyt visko daug ir poto viso to neparodyti. Parašiau viską tiesiai, šviesiai kaip yra. O toliau jau jūs spręsite kurie geriausi kandidatai :)

Redaguota , redagavo Karolis_Next
  • Patinka 3
  • Ačiū 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dovydas_Innomine 

Koks jūsų amžius?: 18 metų.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: 20-100 minučių.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 200-400 minučių.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Nesu.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius tai žmogus kuris atsakingas už forumą, bei žaidimo tvarka. T.y prižiūrėti savo skilties temas, Padėti naujokams Žaidime.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Serverio atnaujinimai, Prisistatymai, Pagalba, Administratorių pagyrimai, Emigrantai.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Modifikacijos, Klubai. Sukurčiau taisykles, mažinčiau free'postinima.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Šiuo metu jokiu spragu neradau viskas tobula.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Man asmeniškai nieko netrūksta.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Forumo įspėjimais.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Taip sugebėsiu.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Esu draugiškas aktyvus.

Redaguota , redagavo Dovydas_Innomine
  • Patinka 1
  • Haha 5
  • Sutrikęs 1
  • Už 2
  • Prieš 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Fraser_Harrison

Koks jūsų amžius?: 21

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Skaičiais šito įvardinti negaliu kadangi kiekviena diena skirtinga, bet tikrai nemažai, darbe turiu nemažai laiko panaršyti telefone, tad man tai suteikia daugiau laiko sekti forumą.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Prisipažinsiu šiuo metu beveik nežaidžiu, nes neturiu visiškai motyvacijos tam viskas atrodo atsibode, reikia kažko naujo, kad būti motyvuotam ir pradėti viską sakykim iš naujo, šiaip mano aktyvumas prasideda nuo 100min ir į viršų, tiksliai pasakyti tikrai negaliu, nežinai kokia bus kita diena.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Sakykim, kad ne.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Mano asmenine nuomone moderatorius, tai atsakingas darbas kuris reikalauja nemažai laiko, pastangų ir netgi nervų. Dauguma manau galvoja jog tai kažkokia tai didžiulė privilegija suteikianti žinomumo, populiarumo netgi atveria duris į kažką daugiau, aš manau, kad tai pareiga kuriai reikia paaukoti nemažai savęs, būdamas moderatoriu privalai prižiūrėti forumą, forumo lankytojų leksiką, kad kiekviena tema būtų ten kur jai priklauso dar moderatorius turėtų padėti kiekvienam paprašiusiam pagalbos ir net niekieno neprašomas, manau nemažai žaidžiančių žmonių galvoja jog moderatorius tai žmogus kuris turi žinoti viską nu bent jau didžiają dalį tai tikrai. 

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Aplankau visas skiltis, pasižiūriu ką naujo žmonės rašo, kartais galima rasti tikrai įdomių dalykų visur, net nežinau kurias temas galėčiau išskirti, nes jo visos savotiškai įdomios. 

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Net nežinau ištikrųjų galbūt konkretumo, daugiau drausmės, gražių sutvarkytų temų daugiau veiklos, nelabai giliai lindau tam forume tad šiuo metu nelabai ką galiu ir pasakyti.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Manau labai smagu būtų paskaityti visą SARG.LT istoriją parašyta pačių pagrindinių adminų, bet čia tikrai nebūtinas dalykas, ištikro tai norėčiau, kad viskas būtų labiau sudrausminta, prižiūrima jog viskas būtų labai paprasta ir lengva ypač mūsų naujokams kurių tikrai yra mažai ir jiems yra sunku pradėti žaisti čia. Dar kas būtų labai šaunu tai atnaujintas forumo dizainas, labiausiai norėčiau jog reputacijos taškai turėtų kažkokios tai didesnės įtakos forume bei žaidime.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Tai turbūt pagrindinės vistiek būtų rašymo teisių atėmimas bei ispėjimai, bet ties ta vieta būtų galima išsiplėsti tai būtų tam tikrose skiltyse atimtos teisės ar net būsenose, dar būtų galima atiminėti reputacijos taškus (žinoma pirmą sutvarkius reputacijos taškus). Galima prigalvoti tikrai dar daug įvairių nuobaudų.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Žinoma niekuomet nuo to nesislėpiau ir nesislėpsiu, visada padėjau ir padėsiu nes man patinka daryti kažką gero, o ypač naujokams. Malonu kažkam padėti bei jaustis reikalingu.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Pradėsiu nuo savęs, šiame serveryje žaidžiu bei lankausi jau daugelį metų, galiu save vadinti tikrai jau "senu vilku" tik galbūt nedaug kas mane žino, neslėpsiu nemažai laiko nežaidžiau, bet bent forume apsilankydavau sužinoti kokių nors tai naujienų. Nebuvau čia kažkoks tai įžymus ar dar koks buvau paprastas žaidėjas nelysdavau žmonės į akis, kad kažką gauti ar pasiekti daugiau, turiu tikrai daug patirties šiame serveryje žinau tikrai labai daug visko tas man manau suteikia tikrai didelį pliusą, esu tas žmogus kuriam populiarumas nerūpi niekada kaip sakoma nelindau kitam į "subinę" bei nemėgstu kai man tai daro, visada buvau už lygybę, nemėgau diskriminacijos ir galiu tvirtai tai sakyti jog  nediskriminuoju žmonių visi esame lygūs bei visi kažko tai nusipelnėme ir galime turėti visko ko norime. Visada mėgstu atlikti darbą iki galo, neatlikęs vieno nepuolu daryti kito, viską darau apgalvojas, nedarau skubotų išvadų. Mėgstu punktualumą, esu savarankiškas žmogus, labai draugiškas, labai mėgstu bendrauti su kitais, esu švelnus, užjaučiantis žmogus, neskirstau žmonių į kažkokius tai luomus. Manau atitinku visus reikalavimus tokioms pareigoms ir jūsų nenuvilčiau, bei jūs manim nepasigailėtumėte.

Redaguota , redagavo Fraser_Harrison
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Išrinkome naujuosius forumo moderatorius ir visgi jų bus net trys! Naujieji moderatoriai:

• Khai_Offline

• Giedrius_Gangs

• Lukas_Green

Sveikiname juos, o likusiems linkime sėkmės kituose rinkimuose!

• Patinka 16
  • Ačiū 3
  • Haha 13
  • Liūdnas 1
  • Už 5
  • Prieš 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...