Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bond_Alen

/dpzu | Tinklai

Ar tai būtų naudinga?  

51 balsai(-ų)

  1. 1. Jūsų nuomonė

    • Prieš, tai būtent kodėl?
    • Neturiu nuomonės
  2. 2. Ar tai būtų naudinga? (Dėl tinklų)

    • Prieš, tai būtent kodėl?
    • Neturiu nuomonės


Rekomenduoti pranešimai

images?q=tbn:ANd9GcRseT6JYjUjou8NwopaDhb

Igivendinta Taigi turiu šokį tokį asmeninį pasiūlymą labiau jis man reikalingas bet na tai susieja su darbu tad galimėtų pritaikyti ir kitiems darbams. Būtų gera ir malonu matyti įėjus į /dpzu ne tik jog darbuotojas su darbinė uniforma bet ir ar darbinė transporto priemonė. Nes dauguma tik įdėjus sultana mano darbui tuom ir naudojasi kelia rida ir tuo tarpu jis dirba. (Sultan'ui/Huntley) O pagal rangą neleidžia vairuoti nuosavos transporto priemonės. Gal būt viskas per daug paprastai parašyta ne bet galima suprast. Ir manau jau kitoj versijoje matysim šią mintį ^.^

Na ir manau ne tik man būtų tai naudinga. :)

 

Apsaugos darbui: Taigi naudoju idėją  @Aivariux_Liuks su tinklais. Tarkim dabar tinklų dėjimą niekas neriboja tik laikas (valandos). Tai manau jog galimėtų įdėti paslaugą tokia pat kai su signalizaciją pasiūlius su komanda nusipirkti paslaugą tarkim valandai galėtum dėti tinklus. Dėl komandos nieko gero kito nesigalvoju tad gali tikrai būti paprastas trumpinys. Kodėl tai turėtų būti įgyvendinta? Todėl na nes būtų sunkiau laimėti varžybas pagautos žuvies kiekio. Turėtų mokėti už leidimą (licendzija) kad galėtų statyti tinklus. Taip gal ir gautųsi legalų bet ir  darbui + ir serveriui vis keliautų  po biški. Ši mintis manau geresnė nei star gauti už brakonierių.

kainoraštis būtų tarkim 

Paprastas žaidėjas: 60k

Paslauginis žaidėjas: 30k

Nalogonis žaidėjas: 120k 

O komanda tai paprašiausias trumpinys /tk V_P [Kaina] [Laikas]


@Kornelijus_Kornis @Admin_Bumeris

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Avizine_Kose rašė:

Su tais tinklais tai biški nesamoninga, kad uz pora šimtu tukstančiu nelegali veikla, taptu legali...

Tokia ir nelegali nei mes star galim uždėti už tinklą nei ką nebent būtų tokia mintis kita jog padaryti taip kad ali star uždėti kaip mech už parkavima bet na man asmeniškai tada vapšie pieva manau pakoregavus viskas good. Nelabai ir gautųsi legalų nes na gal būt ne visada ta leidimą jis ir nusipirktu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 30 minutes(-ių), Gangster_Santiz rašė:

Tokia ir nelegali nei mes star galim uždėti už tinklą nei ką nebent būtų tokia mintis kita jog padaryti taip kad ali star uždėti kaip mech už parkavima bet na man asmeniškai tada vapšie pieva manau pakoregavus viskas good. Nelabai ir gautųsi legalų nes na gal būt ne visada ta leidimą jis ir nusipirktu :)

Nu nzn, mano nuomone su tinklais galetu padaryt kad star galetu det, ir kad ne po kokius 5 uz tinkla o daugiau, kad bent jau rizikos atsirastu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...