Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias

Vaidzius_Prada atsaldymas 05-19

Rekomenduoti pranešimai

:D Kas juokingiausia, tai kad aš jam dar 2017 rugpjūtį rašiau, kad taip atšildyti paskyras yra įmanoma ir kad tegul neduoda AC /aban komandos, nes nesužiūrės kai pradės acc atitirpinėt (arba bent pirma sutvarko ją)... :D Atsakymas buvo toks:

b4fe7952bea9cf88d059c54a0102bfdb597.png

 

Vėliau AC vis tiek gavo /aban komandą, kuri (kaip ir sakiau jam) gali atšildyti paskyrą. :13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Kornelijus_Kornis rašė:

:D Kas juokingiausia, tai kad aš jam dar 2017 rugpjūtį rašiau, kad taip atšildyti paskyras yra įmanoma ir kad tegul neduoda AC /aban komandos, nes nesužiūrės kai pradės acc atitirpinėt (arba bent pirma sutvarko ją)... :D Atsakymas buvo toks:

b4fe7952bea9cf88d059c54a0102bfdb597.png

 

Vėliau AC vis tiek gavo /aban komandą, kuri (kaip ir sakiau jam) gali atšildyti paskyrą. :13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down::13_upside_down:

lmao cia tai epic, gal zinai kas ten su bogrovu buvo?

prieš 30 minutes(-ių), Jason_Qnert rašė:

Vis dar mąstau kodėl aš perskaičiau :35_thinking:

nes esi cool nigga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 valandas(-ų), Tomas_Cepelinas rašė:

Gera laikraštukas dbr šauk apie bogrova kaip rcone buvo xd

Visa info žinau apie Daniel ^.^

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...