Eiti į turinį

/viela tik kas 1min  

54 balsai(-ų)

1. 1. Ar reikia /viela kas 1min

• Taip!
      13
    • Ne!
      41

Rekomenduoti pranešimai

Zdrf krč iškart prie reikalo, kalbant apie /viela privalumus kad gali atrakinti antrankius, tai siūlau kad leistu tik kas 1 minutę atsirakinti su viela, nes dabar praktiškai jie beveik nesulušta ir visada yra parduodama bėgliui kuris tik ir išbėga su viela tad butu gerai kad tik kas 1/min leistu naudoti viela kaip atsirišimo būda nuo teisėsaugos antrankiu, NESĄMONINGI KOMENTARAI GALI APEIT. teisėsauga supras, bėgliai rašys prieš nes be /vielos praktiškai nebe pabėgs

Redaguota , redagavo Vaidas_Killer
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Kažin ar padarys nes ir taip begliai vos pabėga bet aš UŽ tikrai naudingą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Teisesauga tiek daug begliu per diena turi kad ir ta viela jau nori apribot? Ne jau ne

• Už 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kadangi pastaruoju metu begdavau galiu pasakyti, jog vielos sansas suluzti yra pakankamai subalansuotas su sansu atsirakinti. Neskaitant to, kad nusipirktum viela is GP turi buti labai arti, todel pasiulymas nieko vertas ir esu pries. 

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Lukaz_City rašė:

Kadangi pastaruoju metu begdavau galiu pasakyti, jog vielos sansas suluzti yra pakankamai subalansuotas su sansu atsirakinti. Neskaitant to, kad nusipirktum viela is GP turi buti labai arti, todel pasiulymas nieko vertas ir esu pries. 

Tai kaip šiandien bėgai GP bazėj ir pirkinėjai viela tai yra normalu? tavo komentaras bereikšmis nes pats bėgi tik su vielomis apie sulūžimo tikimybes mes nekalbėsim aš kalbu apie apribojimą kad leistu tik kas 1min naudot

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes(-ių), Andrey_Bronislav rašė:

Teisesauga tiek daug begliu per diena turi kad ir ta viela jau nori apribot? Ne jau ne

Ateik į tssg ir pažiūrėsim kaip bus ar daug bėgliu ar mažai, kai pats dirbu jau tssg tai bėglys tikrai yra vargo pagaut tad be reikalo nerašyk jeigu nepridėdi kažko gero

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

beglys 1 teisesaugos 30 tegul gaudo jaigu nepagauna jusu problemos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai jau daug teisėsaugininkai užsinorėjo nesuprantu ir taip šansas, kad atsirakins arba ne svarbiausia jums jį gaudyt teisingai pasakė teisėsaugos daug, o tik vienas beglys bega arba keli kartu.. Esu prieš

• Už 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Vaidas_Killer rašė:

Tai kaip šiandien bėgai GP bazėj ir pirkinėjai viela tai yra normalu? tavo komentaras bereikšmis nes pats bėgi tik su vielomis apie sulūžimo tikimybes mes nekalbėsim aš kalbu apie apribojimą kad leistu tik kas 1min naudot

buvau teisesaugoj pagavau visus nesvarbu su viela ar be, baik verkslent

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes(-ių), Lukaz_City rašė:

buvau teisesaugoj pagavau visus nesvarbu su viela ar be, baik verkslent

Ir verkiai man į /sms kai begiojau kad netriohinčiau begiodamas po ls Kaip pats bičas kiekviena kart po ls? tai ką čia bandai gydyt xd

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes(-ių), Jeff_Capo rašė:

Labai jau daug teisėsaugininkai užsinorėjo nesuprantu ir taip šansas, kad atsirakins arba ne svarbiausia jums jį gaudyt teisingai pasakė teisėsaugos daug, o tik vienas beglys bega arba keli kartu.. Esu prieš

Patykėk gaudyti ištikro sunku, jeigu nesi dirbes teisėsaugoja tai nereiškia kad lengva

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 31 minutes(-ių), Irmantas_Won rašė:

beglys 1 teisesaugos 30 tegul gaudo jaigu nepagauna jusu problemos

Beglys vienas praktiškai o teoriškai dar po 10 iš šonu kurie raktus pardavinėja arba vielas tai ką čia freepostini jeigu net nesugebi normaliai argumentuoti?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Siaip buna kartais, kad viela suluzta 5kartus, o per toki laikotarpi kol parduodi speja isvesti jau, nemanau, kad reikia sio pasiulymo. Gal reiketu kas 5-10sec galetum nebent jeigu taip sunku

Redaguota , redagavo Edvis_Nero

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Edvis_Nero rašė:

Siaip buna kartais, kad viela suluzta 5kartus, o per toki laikotarpi kol parduodi speja isvesti jau, nemanau, kad reikia sio pasiulymo

1.png Na kur gi tu sakysi už jeigu pats GP dirbi bet visu nuomonės turi skirtis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...