Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

William_Bryant

/viela apribojimas

/viela tik kas 1min  

56 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia /viela kas 1min

    • Taip!
      13
    • Ne!
      43


Rekomenduoti pranešimai

Zdrf krč iškart prie reikalo, kalbant apie /viela privalumus kad gali atrakinti antrankius, tai siūlau kad leistu tik kas 1 minutę atsirakinti su viela, nes dabar praktiškai jie beveik nesulušta ir visada yra parduodama bėgliui kuris tik ir išbėga su viela tad butu gerai kad tik kas 1/min leistu naudoti viela kaip atsirišimo būda nuo teisėsaugos antrankiu, NESĄMONINGI KOMENTARAI GALI APEIT. teisėsauga supras, bėgliai rašys prieš nes be /vielos praktiškai nebe pabėgs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Lukaz_City rašė:

Kadangi pastaruoju metu begdavau galiu pasakyti, jog vielos sansas suluzti yra pakankamai subalansuotas su sansu atsirakinti. Neskaitant to, kad nusipirktum viela is GP turi buti labai arti, todel pasiulymas nieko vertas ir esu pries. 

Tai kaip šiandien bėgai GP bazėj ir pirkinėjai viela tai yra normalu? tavo komentaras bereikšmis nes pats bėgi tik su vielomis apie sulūžimo tikimybes mes nekalbėsim aš kalbu apie apribojimą kad leistu tik kas 1min naudot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Vaidas_Killer rašė:

Tai kaip šiandien bėgai GP bazėj ir pirkinėjai viela tai yra normalu? tavo komentaras bereikšmis nes pats bėgi tik su vielomis apie sulūžimo tikimybes mes nekalbėsim aš kalbu apie apribojimą kad leistu tik kas 1min naudot

buvau teisesaugoj pagavau visus nesvarbu su viela ar be, baik verkslent

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...