Eiti į turinį
Jim_Profaci

Ką turi žinoti apie žinomus žaidėjus.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, žinomi ir nežinomi serverio žaidėjai. Šią temą sukūriau tam, kad naujokai, ar grįžę į servery seni žaidėjai žinotų kokie šiuo metu yra žinomi žaidėjai, ir už kokį du*a  sėdi ir pnš.

 

Admin_Bumeris - kelias šūdinus atnaujinimus, bet vis tiek kelia, serverio savininkas, nemėgsta nelegalų.

Tautrimas_Juskas - savininkas, atsakingas už moderatorius bei emigracija, o toliau mylisi su savo mylimą moterimi ir sargas mažai įdomus.

Vasia_Carter - globalus moderatorius, labai daug įnėręs Bumeriui, seniau nebuvo toks naras, dabar totalus naras, jeigu išgirsit švepluojantį, tai vadinasi jis ten šneką TS3 programoje. Beje jis atsakingas už Anti-cheat komandą.

Kornelijus_Kornis - DPKT narys, atsakingas už direktorius, serveryje nelabai jo pamatysite, nėra baisiai aktyvi personą žaidime, bet forume mėgsta kelti gif'us, kartais paduhina žaidėjus savo gif'ais. Yra TTT komandos įkūrėjas, bet tarpinti nelabai mokantis.

Beliunas_Justas - DPKT narys, realybėje yra pareigūnas, tai bando savo patirti pritaikyti ir žaidime, bausdamas direktorius, nesupranta, kad tai yra žaidimas, bet gal supras po kiek laiko, būkite su juo malonus, nes yra mandagus, ir malonus su visais žaidėjas.

Voduf_Cornow – labai griežtas adminas, yra NP pavaduotojas, ir globalus moderatorius, jis yra neaktyvumas pavaduotojas,  bet tinkamai atliekantis. Stovi už savo draugus, jeigu užkliudysit jį galite gauti ir mute. Beje jis yra OSRS profas, jeigu reikia jo pagalbos tie čia klauskite jam į až

Domas_Sliuuzas – yra sarg serverio kočiokas, turintis gerą reputaciją serveryje, NP direktorius bandantis susirasti darbą realybėje, bet kol neaplenkė buvusio NP direktoriaus pagal išlaikymą jokio darbo nebus. Yra bendraujantis, mėgstantis komentuoti šūdus. Beje bandykite su juo sutarti galite tada susitarti dėl atrankos į NP darbą. J Sėkmės. P.s prie jo nepardavinekite savo paskyru, nes baigsis blogai

Khai_Offline – giriasi retai, bet kai pasigiria sarg forume, tai atrodo, kad jam būtų 15liką metų ir galvoją, kad visiems įdomu tai ką įmetė jis. Labai geras cheta gaudytojas, nepatariu cheatint kai jis yra on. Mažai bendrauja sarge, jis yra TS/DC žmogus tai su juo ryšio neužmegsite.

Airidas_Krc – yra serverio „pažiba“, yra NGPT, bet išrinkus direktorių juos pats verčia. Ant jo labai varo visas gaujų/mafijų žaidėjų ratas. Tai mano patarimas nepradėti su juo bendrauti, nes galite ir jūs patirti serveryje patyčias. Beje yra beraštis.

Lukas_Green – sakė sargas šūdas, bet užpildė į moderatorius jį gavus, tapo jam sargas geras, bet pats neaktyvus jame. Su juo sunku bendrauti, nes įdomi asmenybė yra, tai nepatariu pradėti su juo bendrauti, nes jam neįnersite ir nesuprasite ką jis nori jums pasakyti. Supranta tik jų dabartinis draugų ratas.

Giedrius_Gangs – teisėsaugoj/mafijoj žinomas veikėjas, nėra aktyvi persona žaidime, grįžo dėl moderatoriaus į servery, tai nėra ką ir sakyti. Žinokit, kad toks yra, ir galite juo pasitikėti.

Diamond_Domas – jis yra serveryje antras toks žaidėjas kaip Vasia_Cartel, kad tik nešvepluoja. Jis yra naras, tai nebandykit jam įnerti, nes jis pats bando ta patį daryti ką ir jūs jam bandytumėt daryti. Bet ši asmenybė yra atsakingas už unban, ir labai gerai atlieka pareigas

Jim_Profaci - visi žino, kaip ex Reporterių vaiduoklių direktorių, daug keikiasi, mėgsta komentuoti būsenas ir įžeidinėti žaidėjus jeigu jį nerviną, bet šiaip geros širdies žaidėjas. Mėgsta šnekėti TS, dainuoti, ir žaidžia lol'a, jeigu norės kas pažaisti visuomet galima prisistatyti į až, kartais būna keista asmenybė.

Martynas_Kuku – serverio du*as, komentuoja šūdus, bando rašyti lietuviškai, bet nesigauna. Nepatariu jo ginti ir panašiai, nes būsite irgi užgauliojami. Beje, kai kažką komentuojate po jo būsena jis trina arba reportina. Tai jei nebijote įspėjimų drąsiai galite jį įžeidinėti.

Misha_Tikras – serverio du*as ne tik forume, bet ir žaidime. Kai jis on arti, ar vip chate, admin chate rašykite atsargiai, nes jam kiekvienas žodis yra įžeidimas arba keiksmažodis ir gausite mute.

Brandon_James – jeigu bendrausite su juo žaidime pagalvosite, kad jis vyresnis, bet jeigu žaisite kažką kito nei sargą, ir eisite DC, sužinosite, kad jam tik 17liką ir bus 11liktokas. Labai keistas vyrukas, ką žaidžia tą žaidžia blogai.

Ernestas_Camaro kitiems žinomas Fribergas – šitas yra atsakingas už savo nelegalia veiklą, serveryje daugiau nieko neužsiimą, du*ina žaidėjus žaidime forume, įspėjimų/mutes nebijo. Tai neužsišokit ant jo, nes sprandą sulaužys. Gal dar ir pasedėsit be laido. Bet taip tai geras žmogus, jeigu su juo elgiasi gerai.

Arnas_Anatomys – miręs/gyvas nesuprasi. 100kartų buvo užbanintas forume, bet jam p*, nes jis daro jame ką nori, du*ina ką nori. Nepatariu būti jo auką, nes jeigu pradės tai ir nesustos kol nedings iš serverio, kaip buvo su Nojus_Mitkus. Žaidžia World of Tanks ir jis yra gėjus.

Jason_Capelli - jeigu paprašys paskolinti pinigu paskolinkite, nes amžinai neturi. Skolą visuomet grąžina.

Deividas_Bayern – mėgsta kartais nelegalią veiklą, geriau su juo bendrauti kai jis neturi valdžios, nes kai valdžią turi jis jūsų nepažinos. Nemėgsta veltis į peštynės, geriau pabus du*o vietoj negu žeminsis save prieš kitus.

Ernestas_World – serverio kumpis, daug šneka TS, ima visas valdžias kurias tik pasiūlo, o paskui dingsta.

Jonny_Amino – mėgsta veltis į kivirčus, bet galite greitai tapti juo draugu, bet dažniausiai jis prie jūsų trinas, negu jūs prie jo. Galite bandyti bendrauti, visuomet padės, patovės, kad ir gaus mute.

Lukaz_City – dar vienas žmogus kurio sargas nemėgsta, bando pritapti, bet nesigauna. Kai jį įžeidinėja, jis visuomet bando kaip nors protingai atsakyti. Yra nolaiferis. Tačiau labai gerai atpažėsta cheaterius ir geriau nepasigauti ant jo. Jeigu jam kažkas nepatinką gali dėti mute, bet gali ir bendrauti.

Karolis_Explosive – kitaip žinomas, kaip Merlius. Jo visas sargas nemėgsta, bet bando vis kažką įrodinėti, nes apsimeta baisiai protinga asmenybė, jeigu prie jo būsite, tapsite Merliniu, o juo būti nepatartiną, nes gausite įžeidinėjimų bangą.

Salvis_Gta – pana paliko nes skyrė žaidimui daugiau laiko, bet yra kovoją dėl savo chebros, yra mafijos/gaujų senbuvis. Prie jo prisitrinti galima nesunkiai , tik stovėkite už jį ir būkite TS. Tada jums nusišypsos laimė, kai pamatysite, kai už jus stovi kažkas.

Mister_Bebr – jaunas vaikinukas, bendraujantis, su visais atrandantis kalbos, bet pagrinde bendrauja su savo rato žaidėjais. Jeigu mėgstate radistus ar taksistus jums su mielu noru padės padekit įsitvirtint, bei kilt karjeros laiptais. Nebandykit nerti jame, tiesiog bandykit užmegzti pokalbį, galbūt išeis susidraugauti.

Vygantas_Taspats – neatrandantis sau vietos vaikinas, klaidžiojantis per darbus, jį galite rasti dažniausiai pas naujus direktorius, arba mafijose. Šis žaidėjas padeda jeigu paprašote pagalbos, pahealina, atgetina, užblokuoja, nes turi atitinkamą donaterį, tam kad turėtų amžinai 3lygio administratorių.

Extreme_Right – žaidime jį sunkiai pamatysite, bet forume yra mėgėjas komentuoti ir panašiai. Jeigu paskelbsite kažko durno ar neįdomaus, jis gali pakomentuoti kažką įžeidžiančio, kad prie ekrano išrausite ir ištrinsite būsena. Yra serverio senbuvis, kitaip žinomas kaip Dešine.

Dark_Boy – į serverį grįžta kai yra progą kažką pasiekti arba bandyti  įnerti. Bendraujanti asmenybė gali padėti serverio klausimais, neįžeidinėja, komentuoja šūdus, galite eiti žaisti Lol‘ą, beje vaperis yra.

Matas_Ammo – cheaterių banintojas, mafijozas, būnantis TS, šneka, nemėgsta užgauliojimų, nes nemoką atsišaudyti, tad nėra verta su juo veltis į konfliktus, nes panaudos mute arba darys pzu už ką tik baną duoti. Tad būkite atsargus su juo, bet faktiškai bendraujanti asmenybė, nori turėti draugų, nes vieno neužtenka.

Mister_Taksi – ant rudens grįžtantis serverio žaidėjas, pakolkas savo proto lygi rodantis atnaujinimo būsenose, nėra mėgėjas rašyti žaidime kažką, turi savo draugų ratą su kuriais šneka TS3 programoje. Dažniausiai jį galite surasti taksi kanale, TeamSpeake su juo ir užmegztumėt ryšį.

Mccarei_Tfozzi – mafijozas/gaujinis stovintis už savo draugus, jį užsipulti žodžiais nėra sunku, jeigu pasikviestu į ts3 kalbėti geriau pasikeiskit ip‘ą. Šis žaidėjas turi vieną didelį minusą, jis yra greičiausiai bisex, tad jeigu jums patinka tokio tipo žaidėjai prašau galite su juo eiti į  vieną mafiją ar gaują. Fun fact apie šį žaidėją. Yra pasilaižęs su vaikinu ir to neneigia.

Opce_Anonymous – šis žaidėjas yra totalus šio serverio fanas, žaidžia per kelias paskyras, gali turėti ant visų acc po įgaliotinį. Tačiau jis yra ištikimas mechanikų darbui, jį galite mechanikų darbe rasti. Labiau bendrauja su savo chebrą, negu su kitais, išimtis darbo raciją. Tačiau yra maloni, gera asmenybė.

Vilius_Andreas/Vilius_Evil/Rick_Sanchez -  3 pinigu bugus suradęs, 1 kreditu buga, cleo sukūręs su kuriuo užlagini serverį kol išvis nebeveikia, laikinai atšaldęs paskyras. Nežiūri TV 2metus, ir komentuoją šūdus forume, bet taip bandantis užmestį bajerį forume.

Ferdinand_Porsche – daug rašantis /vip chate, atkreips į jūsų žinutes ir kažką atrašys, taip ir gali užsiburti pradinis bendravimas su juo, bet jis nėra baisiai įdomus žmogus, nes vien prikoliną arba bando kažką įžeisti. Serveryje jis labai aktyvus forume irgi bandantis panervinti žaidėjus su savo netikrom nuotraukom.

Franklin_Haze ir Pukiz_Lost – abu vienodos asmenybes ta patį ir parašyt galimą. Mėgsta repuoti TS3 programoje abu stovi už savo draugus ir SARG gaują/mafiją žiūrint kur valdžia pasiima draugai. Šiuo metu abi asmenybės komentuoja tik forumo busenose tad jeigu pakliūsit ant jų radaro tai gero komentaro nelaukit.

Kaire_Koja – labai gera asmenybė, protinga, siekiantis savo tikslų, jeigu reikia pagalbos drąsiai galite kreiptis į jį. Tačiau jis turi vieną minusą, kad yra repavęs ir įkėlęs į youtube kanalą, jeigu norite kažkaip su juokučiu pradėti bendrauti paprašykite youtube link‘o kur jis repuoja.

Renis_Auto – šis žaidėjas yra patikimas, bendraujantis, einantis į TS3, nėra sunku su juo pradėti  bendrauti ar tapti SARG draugu. Gali padėti prastumti į darbą kokį nors turi patikimų valdžioje. Jeigu labai įsibendrausite jis gali pradėti klykauti, kaip skerdžiama kiaulė TS3 programoje ir jam yra nusišvilpt, kad kitame kambaryje mylisi jo tėvai.

Black_Umo – jam turi būti apie jį gerai arba išvis nieko nesakyti jam, nes jis yra agresyvi asmenybė tad galite užkibti, kad kenks jums serveryje, bet jeigu įtiksite šiai asmenybei gali jus dengti, kaip sakant gausite „stogą“. Bet su juo įmanomą eiti į tuos pačius darbus, padės jeigu kažkas nesiseks.

Michelle_Cheretti – turbūt gražiausia sarg žaidžianti panelė, iš kurios galite gauti snapą ir pradėti rinkti streakus, nes ji yra tikrai bendraujanti, mėgstanti kažkiek berniukų dėmesio gaut, o jeigu dar ir malonu esat tai išvis. Ši panelė turi 1minusą , kad greitai supyksta, tad atsargiai su ją.

Aivarux_Joint-  daug šneka mažai daro, padeda/nepadeda priklauso jam nuo nuotaikos, gali bandyti susidraugauti su jumim jeigu turite pinigų, nes gali prašyti, kad užmestumėt ant statymų ir neatiduotų ilgai pinigų. P.s mėgsta scamint žaidėjus.

Rokas_Wanted – nesuprasi kada jis normaliai bendrauja, kada prikolina, labai įdomi asmenybė jį reikia labai labai gerai žinoti ir suprasti. Geriau jam būti vienam ir prikolinti negu chatinti su 5kitokiais negu jis žaidėjai.

Tema bus pildoma nuo 06-15d, šiandien pakaks tiek, jeigu norite rasit save spauskite CTRL + F.

Turite žinomų žaidėjų kuriuos turiu paminėti rašykite man į až, darašysiu, papildysiu prie jų kažką ir pnš. Ačiū, galite laisvai komentuoti.

P.s visuomet galima prirašyti prie žaidėjo papildomo teksto, tik parašykite ką, ir jeigu atitiks jo asmenybe bus prirašyta.

Redaguota , redagavo Jim_Profaci
bšk papildyta
 • Patinka 21
 • Ačiū 2
 • Haha 12
 • Sutrikęs 1
 • Liūdnas 1
 • Už 5
 • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Ką tik, Wonderful_Life rašė:

kru sajanas ronaldas

siuo metu zaidi uz sita paskyra. Kuri yra nelabai zinoma visiems. Bet jeigu pagalvosiu ir darasysiu, palauk rytojaus, savo update visuomet pranesiu busenoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

ziauriai geras parasyk ir apie mane nepamirsk pamineti kad aplenkiau tave ant xp 

Redaguota , redagavo Mister_Bebr
 • Liūdnas 1
 • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 6 minutes(-ių), Jim_Profaci rašė:

Sveiki visi, žinomi ir nežinomi serverio žaidėjai. Šią temą sukūriau tam, kad naujokai, ar grįžę į servery seni žaidėjai žinotų kokie šiuo metu yra žinomi žaidėjai, ir už kokį du*a  sėdi ir pnš.

 

Admin_Bumeris - kelias šūdinus atnaujinimus, bet vis tiek kelia, serverio savininkas, nemėgsta nelegalų.

Tautrimas_Juskas - savininkas, atsakingas už moderatorius bei emigracija, o toliau mylisi su savo mylimą moterimi ir sargas mažai įdomus.

Vasia_Carter - globalus moderatorius, labai daug įnėręs Bumeriui, seniau nebuvo toks naras, dabar totalus naras, jeigu išgirsit švepluojantį, tai vadinasi jis ten šneką TS3 programoje. Beje jis atsakingas už Anti-cheat komandą.

Kornelijus_Kornis - DPKT narys, atsakingas už direktorius, serveryje nelabai jo pamatysite, nėra baisiai aktyvi personą žaidime, bet forume mėgsta kelti gif'us, kartais paduhina žaidėjus savo gif'ais. Yra TTT komandos įkūrėjas, bet tarpinti nelabai mokantis.

Beliunas_Justas - DPKT narys, realybėje yra pareigūnas, tai bando savo patirti pritaikyti ir žaidime, bausdamas direktorius, nesupranta, kad tai yra žaidimas, bet gal supras po kiek laiko, būkite su juo malonus, nes yra mandagus, ir malonus su visais žaidėjas.

Voduf_Cornow – labai griežtas adminas, yra NP pavaduotojas, ir globalus moderatorius, jis yra neaktyvumas pavaduotojas,  bet tinkamai atliekantis. Stovi už savo draugus, jeigu užkliudysit jį galite gauti ir mute. Beje jis yra OSRS profas, jeigu reikia jo pagalbos tie čia klauskite jam į až

Domas_Sliuuzas – yra sarg serverio kočiokas, turintis gerą reputaciją serveryje, NP direktorius bandantis susirasti darbą realybėje, bet kol neaplenkė buvusio NP direktoriaus pagal išlaikymą jokio darbo nebus. Yra bendraujantis, mėgstantis komentuoti šūdus. Beje bandykite su juo sutarti galite tada susitarti dėl atrankos į NP darbą. J Sėkmės. P.s prie jo nepardavinekite savo paskyru, nes baigsis blogai

Khai_Offline – giriasi retai, bet kai pasigiria sarg forume, tai atrodo, kad jam būtų 15liką metų ir galvoją, kad visiems įdomu tai ką įmetė jis. Labai geras cheta gaudytojas, nepatariu cheatint kai jis yra on. Mažai bendrauja sarge, jis yra TS/DC žmogus tai su juo ryšio neužmegsite.

Airidas_Krc – yra serverio „pažiba“, yra NGPT, bet išrinkus direktorių juos pats verčia. Ant jo labai varo visas gaujų/mafijų žaidėjų ratas. Tai mano patarimas nepradėti su juo bendrauti, nes galite ir jūs patirti serveryje patyčias. Beje yra beraštis.

Lukas_Green – sakė sargas šūdas, bet užpildė į moderatorius jį gavus, tapo jam sargas geras, bet pats neaktyvus jame. Su juo sunku bendrauti, nes įdomi asmenybė yra, tai nepatariu pradėti su juo bendrauti, nes jam neįnersite ir nesuprasite ką jis nori jums pasakyti. Supranta tik jų dabartinis draugų ratas.

Giedrius_Gangs – teisėsaugoj/mafijoj žinomas veikėjas, nėra aktyvi persona žaidime, grįžo dėl moderatoriaus į servery, tai nėra ką ir sakyti. Žinokit, kad toks yra, ir galite juo pasitikėti.

Diamond_Domas – jis yra serveryje antras toks žaidėjas kaip Vasia_Cartel, kad tik nešvepluoja. Jis yra naras, tai nebandykit jam įnerti, nes jis pats bando ta patį daryti ką ir jūs jam bandytumėt daryti. Bet ši asmenybė yra atsakingas už unban, ir labai gerai atlieka pareigas

Jim_Profaci - visi žino, kaip ex Reporterių vaiduoklių direktorių, daug keikiasi, mėgsta komentuoti būsenas ir įžeidinėti žaidėjus jeigu jį nerviną, bet šiaip geros širdies žaidėjas. Mėgsta šnekėti TS, dainuoti, ir žaidžia lol'a, jeigu norės kas pažaisti visuomet galima prisistatyti į až. 

Martynas_Kuku – serverio du*as, komentuoja šūdus, bando rašyti lietuviškai, bet nesigauna. Nepatariu jo ginti ir panašiai, nes būsite irgi užgauliojami. Beje, kai kažką komentuojate po jo būsena jis trina arba reportina. Tai jei nebijote įspėjimų drąsiai galite jį įžeidinėti.

Misha_Tikras – serverio du*as ne tik forume, bet ir žaidime. Kai jis on arti, ar vip chate, admin chate rašykite atsargiai, nes jam kiekvienas žodis yra įžeidimas arba keiksmažodis ir gausite mute.

Brandon_James – jeigu bendrausite su juo žaidime pagalvosite, kad jis vyresnis, bet jeigu žaisite kažką kito nei sargą, ir eisite DC, sužinosite, kad jam tik 17liką ir bus 11liktokas. Labai keistas vyrukas, ką žaidžia tą žaidžia blogai.

Ernestas_Camaro kitiems žinomas Fribergas – šitas yra atsakingas už savo nelegalia veiklą, serveryje daugiau nieko neužsiimą, du*ina žaidėjus žaidime forume, įspėjimų/mutes nebijo. Tai neužsišokit ant jo, nes sprandą sulaužys. Gal dar ir pasedėsit be laido. Bet taip tai geras žmogus, jeigu su juo elgiasi gerai.

Arnas_Anatomys – miręs/gyvas nesuprasi. 100kartų buvo užbanintas forume, bet jam p*, nes jis daro jame ką nori, du*ina ką nori. Nepatariu būti jo auką, nes jeigu pradės tai ir nesustos kol nedings iš serverio, kaip buvo su Nojus_Mitkus. Žaidžia World of Tanks ir jis yra gėjus.

Jason_Capelli - jeigu paprašys paskolinti pinigu paskolinkite, nes amžinai neturi. Skolą visuomet grąžina.

Deividas_Bayern – mėgsta kartais nelegalią veiklą, geriau su juo bendrauti kai jis neturi valdžios, nes kai valdžią turi jis jūsų nepažinos. Nemėgsta veltis į peštynės, geriau pabus du*o vietoj negu žeminsis save prieš kitus.

Ernestas_World – serverio kumpis, daug šneka TS, ima visas valdžias kurias tik pasiūlo, o paskui dingsta.

Johny_Amino – mėgsta veltis į kivirčus, bet galite greitai tapti juo draugu, bet dažniausiai jis prie jūsų trinas, negu jūs prie jo. Galite bandyti bendrauti, visuomet padės, patovės, kad ir gaus mute.

Lukaz_City – dar vienas žmogus kurio sargas nemėgsta, bando pritapti, bet nesigauna. Kai jį įžeidinėja, jis visuomet bando kaip nors protingai atsakyti. Yra nolaiferis.

Karolis_Explosive – kitaip žinomas, kaip Merlius, jo visas sargas nemėgsta, bet bando vis kažką įrodinėti, nes baisiai protinga asmenybė, jeigu prie jo būsite, tapsite Merliniu, o juo būti nepatartiną, nes gausite įžeidinėjimų bangą.

Salvis_Gta – pana paliko nes skyrė žaidimui daugiau laiko, bet yra kovoją dėl savo chebros, yra mafijos/gaujų senbuvis. Prie jo prisitrinti galima nesunkiai , tik stovėkite už jį ir būkite TS. Tada jums nusišypsos laimė, kai pamatysite, kai už jus stovi kažkas.

 

Tema bus pildoma nuo 06-15d, šiandien pakaks tiek, jeigu norite rasit save spauskite CTRL + F.

Turite žinomų žaidėjų kuriuos turiu paminėti rašykite man į až, darašysiu, papildysiu prie jų kažką ir pnš. Ačiū, galite laisvai komentuoti.

P.s visuomet galima prirašyti prie žaidėjo papildomo teksto, tik parašykite ką, ir jeigu atitiks jo asmenybe bus prirašyta.

apie mane kazka grazaus parasyk ;)

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 1 minutę, Mister_Bebr rašė:

ziauriai geras parasyk ir apie mane nepamirsk pamineti kad aplenkiau tave ant xp 

 

prieš 1 minutę, Burrito_Dievas rašė:

apie mane kazka grazaus parasyk ;)

paminesiu paminesiu, siandien tiek. Rytoj bus papildytas sarasas dar daugiau. Laukite atnaujinimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Idomu,kas as per zmogus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai šauni informacija, būtų gerai, kad žaidėjų slapyvardžius paryškintum, ačiū.

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

prirasyk mane as vilius_andreas/vilius_evil/rick_sanchez gal atsimeni mano vilius_andreas is taksi 2 firmos gal 2014 metu kai paskambinai mano klasiokui pauliokas_andreas ir pasakei "nes taip reikia"

 • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 2 minutes(-ių), Vilius_Evil rašė:

prirasyk mane as vilius_andreas/vilius_evil/rick_sanchez gal atsimeni mano vilius_andreas is taksi 2 firmos gal 2014 metu kai paskambinai mano klasiokui pauliokas_andreas ir pasakei "nes taip reikia"

nepamirsk prirasyt kad neziuri tv jau 2 metus

 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 4 minutes(-ių), Dark_Boy rašė:

Tikrai šauni informacija, būtų gerai, kad žaidėjų slapyvardžius paryškintum, ačiū.

cia. jau kai netingesiu. Jeigu nori zaideja ta rast ctrl f nes kiekviena ryskint uzsikrusiu. Geriau prirasysiu dar 10zaideju vietoj to kad ryskinciau nickus

Redaguota , redagavo Jim_Profaci
 • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

įdomiai įdomiai čia Profaci :D

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Slibkės reikėtų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

kur cepekas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

 • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

  Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

×
×
 • Sukurti naują...