Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Deividas_Extazy

Jony_Dep

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Josh_Cartel
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Jony_Dep
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): DDoS grąsinimai (/vip bez netov, kitaip - be neto)
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čiatrv admin
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
    Spoileris

    9d968fd5a98dbdc9286e3176d1506b0f2.png

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Wut tu juokauji? Iškur tokius šūdus trauki xdddddd sako grąsinimai, tu įrodyk, kad aš norėjau rašyti būtent taip, o ne kitaip. Sarge dienom žaidžia 200-250 žmonių, belekas gali šūdų prirašyt. Susivok žmogau, ir nerašyk skundų, jei nesupranti ką rašau, ir kam rašau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 minutes(-ių), Jony_Dep rašė:

Wut tu juokauji? Iškur tokius šūdus trauki xdddddd sako grąsinimai, tu įrodyk, kad aš norėjau rašyti būtent taip, o ne kitaip. Sarge dienom žaidžia 200-250 žmonių, belekas gali šūdų prirašyt. Susivok žmogau, ir nerašyk skundų, jei nesupranti ką rašau, ir kam rašau. :)

Na nekalbėk nesąmonių, kad tik nereikėtų rašyti aiškiai turi pridėti pora raidelių, kad atrodytų viskas kitaip. Kam tie atmazai? Ar padeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Josh_Cartel rašė:

Na nekalbėk nesąmonių, kad tik nereikėtų rašyti aiškiai turi pridėti pora raidelių, kad atrodytų viskas kitaip. Kam tie atmazai? Ar padeda.

Nepavadinčiau tai atmazais, gerbiamasis. Pakartosiu dar kartą, kad suprastum, ir suvoktum. Tu nežinai ką aš turėjau tiksliai omenyje šitoj žinutėje, ir kam ji buvo skirta. Gal ji draugui kokiam, ar tiesiog aš mėkstu tokį žodį vartoti. Ne visi esam vienodi. Taip, kad susimąstyk, brolau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...