Eiti į turinį
Andrius_Ciupaciupsas

Palikimo anketos

Rekomenduoti pranešimai

2019-06-26 at 22:39, Dovile_Coel rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dovile_Coel

2. Kiek laiko išdirbote darbe: nuo 2018-12-08 iki 2019-06-26

3. Kas patiko ir nepatiko darbe: pradirbau per tris skirtingus drk, visi turėjo savų pliusų ir minusų.

4. Palinkėjimas buvusioms kolegoms:

Čia labiausiai įsiminę žmonės visus 6 mėn+ kol aš dirbau gp ;)

@Deividas_Bayern - Tikriausiai reiktų padėkoti už įgaliotinį, už valdžią, manau, sutarėm gana gerai, kitaip neturėčiau, už ką dėkoti, gal turėsim šansų pabendrauti dar

@Lukas_Kalnietis - LUKAI, SAUGOK MAN TRIUŠIUS IR NESKRIAUSK KATINŲ, NES VĖL ĮSP GAUSI, NESVARBU KAIP, BET GAUSI

@Zeddas_Lemon - Jau tikrai seniai buvo, mažai ir atsimenu, bet tikrai sutardavom. Įsiminei kaip tas žmogutis be vipo, kur tpdrag visiem ginklų siūlo :D

@Zedd_Swift - LABAAAS

@Mantas_Mepka - Tai 100 dienų streako laukiam, ane

@Brandon_James - Gaila neteko man tavęs apklausti, kaip tu mane apklausinėjai :D Visai smagu būdavo pabendrauti, sėkmės siekti valdžios

@Mantuxx_Downhiller - Geras žmogutis, nesunku bendrauti, sėkmės medikuose, mafijose, ar kur ten norėsi sėdėti :D

@Run_Away - Mūsų draugas iškv botas :D

@Jason_Qnert - Nepavyksta vis tau leavinti matau, kaip ir man iš gp pabėgti sunkiai sekėsi

@Donce_Monce - PABĖGOM IŠ GP KARTU, DRAUGE

@Wolf_Rokas - Tai va, Rokuti, palikau aš, paliko DONATAS, likai vienas. Sėkmės siekti įgl ;)

@Ferdinand_Porsche - Ką galiu pasakyti, linksmas žmogus, neadekvatas, sėkmės realiame gyvenime, gal dar kada pabendrausim :D

@Algiux_Swag - Irgi toks visada linksmas žmogelis, visada liksi 'Dovilė in disguise' ;)

@Vygantas_Taspats - Labai daug nebendravom, bet per visą tą laikotarpį, kol dirbau, buvai ne kartą atėjęs, ir kiek pamenu, visus kartus sutarėm

@Luis_Exe - Tu man vis tiek išliksi tas piktas trv ;)

@Eimas_Mazda - Nepasisekė tau su tuo įgl, bet jau ir sarge nebematau, tai tikriausiai į gerą ir išėjo ;)

@Mister_Bebr - BEBRAI, nesnapini niekada nieko. Linksmai pabendraudavom, kol į dušmanus nepabėgai

@Zygis_Pahmel - Irgi šiaip, tiek gp, tiek mafijose, gal ir teisėsaugoj matytas, žinau, kad tikrai bendravom, bet jau ir senokai buvo :D

@Vladislav_Stepanov - DRAUGE, ir tavęs nepamiršau, gp dar kartą nesusitikom, tikiousi dar kažkur kitur susitiksim

@Edvis_Nero - Nedaug, bet gerai pabendraudavom, i guess mafijose susitiksim

@Shabu_Mutuble - Susisuksim kaseką kada nors, ane

Labas pasikėlusi aka išdidžioji, kad į gerą išėjo tai faktas, o šiaip numesk savo nr kada susitiksim kava pavaišinsiu :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
2019-06-26 at 22:39, Dovile_Coel rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dovile_Coel

2. Kiek laiko išdirbote darbe: nuo 2018-12-08 iki 2019-06-26

3. Kas patiko ir nepatiko darbe: pradirbau per tris skirtingus drk, visi turėjo savų pliusų ir minusų.

Čia labiausiai įsiminę žmonės visus 6 mėn+ kol aš dirbau gp ;)

@Deividas_Bayern - Tikriausiai reiktų padėkoti už įgaliotinį, už valdžią, manau, sutarėm gana gerai, kitaip neturėčiau, už ką dėkoti, gal turėsim šansų pabendrauti dar

@Lukas_Kalnietis - LUKAI, SAUGOK MAN TRIUŠIUS IR NESKRIAUSK KATINŲ, NES VĖL ĮSP GAUSI, NESVARBU KAIP, BET GAUSI

@Zeddas_Lemon - Jau tikrai seniai buvo, mažai ir atsimenu, bet tikrai sutardavom. Įsiminei kaip tas žmogutis be vipo, kur tpdrag visiem ginklų siūlo :D

@Zedd_Swift - LABAAAS

@Mantas_Mepka - Tai 100 dienų streako laukiam, ane

@Brandon_James - Gaila neteko man tavęs apklausti, kaip tu mane apklausinėjai :D Visai smagu būdavo pabendrauti, sėkmės siekti valdžios

@Mantuxx_Downhiller - Geras žmogutis, nesunku bendrauti, sėkmės medikuose, mafijose, ar kur ten norėsi sėdėti :D

@Run_Away - Mūsų draugas iškv botas :D

@Jason_Qnert - Nepavyksta vis tau leavinti matau, kaip ir man iš gp pabėgti sunkiai sekėsi

@Donce_Monce - PABĖGOM IŠ GP KARTU, DRAUGE

@Wolf_Rokas - Tai va, Rokuti, palikau aš, paliko DONATAS, likai vienas. Sėkmės siekti įgl ;)

@Ferdinand_Porsche - Ką galiu pasakyti, linksmas žmogus, neadekvatas, sėkmės realiame gyvenime, gal dar kada pabendrausim :D

@Algiux_Swag - Irgi toks visada linksmas žmogelis, visada liksi 'Dovilė in disguise' ;)

@Vygantas_Taspats - Labai daug nebendravom, bet per visą tą laikotarpį, kol dirbau, buvai ne kartą atėjęs, ir kiek pamenu, visus kartus sutarėm

@Luis_Exe - Tu man vis tiek išliksi tas piktas trv ;)

@Eimas_Mazda - Nepasisekė tau su tuo įgl, bet jau ir sarge nebematau, tai tikriausiai į gerą ir išėjo ;)

@Mister_Bebr - BEBRAI, nesnapini niekada nieko. Linksmai pabendraudavom, kol į dušmanus nepabėgai

@Zygis_Pahmel - Irgi šiaip, tiek gp, tiek mafijose, gal ir teisėsaugoj matytas, žinau, kad tikrai bendravom, bet jau ir senokai buvo :D

@Vladislav_Stepanov - DRAUGE, ir tavęs nepamiršau, gp dar kartą nesusitikom, tikiousi dar kažkur kitur susitiksim

@Edvis_Nero - Nedaug, bet gerai pabendraudavom, i guess mafijose susitiksim

@Shabu_Mutuble - Susisuksim kaseką kada nors, ane

Sori kad labai paveluotai, kadangi mėnesiuka buvau be intiko, bet jo linksma esi tikuos ir liksi :D *Algiuxai* Xd gal gal kažkada dar susitiksim nžn Xd Dar žinau į snepa nepridėjai tai gal dar primesi snep: algeliux  

• Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Var_Good

2. Kiek laiko išdirbote darbe:Apie 26dienas atrodo kažkur, 21d mėnesis būtu buves.

3. Kas patiko ir nepatiko darbe:Šiaip nusiskundimų nelabai manau ir yra.

4. Palinkėjimas buvusioms kolegoms:Linkiu jums visiems siekti savo tikslų gp darbe. @Wolf_Rokas manau labiausiai padėjo kuri, žinoma padėjo man patekti į GP tikrai buvo įdomu. Kas nepatiko apie tave, kad mėgsti viešinti mano ip žmonėms kurie turi booterius.

@Andrius_Ciupaciupsas IR @Rocky_Howard Nieko neturiu apie jus pasakyti, tiesiog nebendravome. Gal, kada nors susitiksime.

@Erelis_Aleksas Labai daug bendravome per dc, buvai mano mėgstamiausias GP darbuotojas.

@Danas_Vaitiekunas Šitas yra nigeris tik tiek. 

Toliau nebežinau ką čia be parašyti sėkmės.

• Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2019-07-15 at 21:19, Var_Good rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Var_Good

2. Kiek laiko išdirbote darbe:Apie 26dienas atrodo kažkur, 21d mėnesis būtu buves.

3. Kas patiko ir nepatiko darbe:Šiaip nusiskundimų nelabai manau ir yra.

4. Palinkėjimas buvusioms kolegoms:Linkiu jums visiems siekti savo tikslų gp darbe. @Wolf_Rokas manau labiausiai padėjo kuri, žinoma padėjo man patekti į GP tikrai buvo įdomu. Kas nepatiko apie tave, kad mėgsti viešinti mano ip žmonėms kurie turi booterius.

@Andrius_Ciupaciupsas IR @Rocky_Howard Nieko neturiu apie jus pasakyti, tiesiog nebendravome. Gal, kada nors susitiksime.

@Erelis_Aleksas Labai daug bendravome per dc, buvai mano mėgstamiausias GP darbuotojas.

@Danas_Vaitiekunas Šitas yra nigeris tik tiek. 

Toliau nebežinau ką čia be parašyti sėkmės.

Atia Styvensai , sėkmės kitur.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristupas_Sum

2. Kiek laiko išdirbote darbe: Nuo 2019-07-07 iki 2019-08-05

3. Kas patiko ir nepatiko darbe: Viskas labai patiko.

@Andrius_Ciupaciupsas @Rocky_Howard - Dėkui kad suteikėte šansa pabuti ir išmėginti savo jėgas darbe.

@Brandon_James - Esi geras įgaliotinis, padedi ir draugiškas sekmės toliau kuriant ateity gp darbe.

@Wolf_Rokas- Vilkas neseniai gavai igl, mldc pacukas esi.

@Edvinas_Mixers- Atėjo man galas, mldc esi kartu atejom bet ne kartu išejom sekmės.

@Ponas_Blagadariu - Mažai bendrauji bet sjp visai mldc esi, buvom tam paciam range, lenktiniavom, as nusileidau.

Dėkui kad buvo kartu, kas padėjot, prisiminsiu visus gal dar susitiksime.

-Sumas

Kas manes pasiilgsit palikit širdele.

•  
  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ponas_Blagadariu

2. Kiek laiko išdirbote darbe: Du mėnesius su puse.

3. Kas patiko ir nepatiko darbe: Tai pradėsiu kas patiko tai jog BUVO vienu momentu susiformavus gera komanda kur visiem viskas good būdavo tuo momentu GP darbas buvo tiesiog tobulas. O bloga tai, nebaudimas už kaikuriuos dalykus nors parašyta taisyklėse jog privaloma, rinkimas įgaliotinių, rinkote juos pagal išdirbimą which is great, bet rinkote duos žmones kurie nerodė jokių pastangų,bet nerodė pavyzdžio kitiems darbuotojams kurie yra naujokai, tai mano nuomone yra nelabai gerai, bet kiekvienas turim savo būdus kaip išrenkami tam tikri žmonės.

Tai jo pradėsiu nuo aukščiausių:
@Andrius_Ciupaciupsas Mldc, bičas, ramus ir visada rimtas atrodydavai :D, tik kartais galėdavai nrml i dc atrasyt. Sėkmes laikyti direktorių ilgai ir sėkmingai.
@Rocky_Howard Su tavim buvom pora kartų radę bendros kalbos, visada prie prikolo žmogus esi, neteko matyti pikto tavęs per šiuos du mėnesiukus, visada padėdavai kai reikėdavo ir prižėdavai darbuotojus ir dėl to respect tau <3 Gal kada dar sumesim cs
@Wolf_Rokas Bičas kad ir dar nlb subrendęs, bet vistiek rasdavom bendras kalbas, paprikolinom tai sėkmės tau toliau laikyti įgl.

@Brandon_James Esi prie prikolo žmogus kartais labai priimdavai prikola į širdį, bet vstk žmogus su kuriuo nrml pabendraut galima, sėkmęs ir tau laikyti ta įgl <3
Sorri ko nemaminėjau, visiems linkiu sėkmės darbe ir cya. Gal kada nors dar susitiksim :)

• Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 valandas(-ų), Ponas_Blagadariu rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ponas_Blagadariu

2. Kiek laiko išdirbote darbe: Du mėnesius su puse.

3. Kas patiko ir nepatiko darbe: Tai pradėsiu kas patiko tai jog BUVO vienu momentu susiformavus gera komanda kur visiem viskas good būdavo tuo momentu GP darbas buvo tiesiog tobulas. O bloga tai, nebaudimas už kaikuriuos dalykus nors parašyta taisyklėse jog privaloma, rinkimas įgaliotinių, rinkote juos pagal išdirbimą which is great, bet rinkote duos žmones kurie nerodė jokių pastangų,bet nerodė pavyzdžio kitiems darbuotojams kurie yra naujokai, tai mano nuomone yra nelabai gerai, bet kiekvienas turim savo būdus kaip išrenkami tam tikri žmonės.

Tai jo pradėsiu nuo aukščiausių:
@Andrius_Ciupaciupsas Mldc, bičas, ramus ir visada rimtas atrodydavai :D, tik kartais galėdavai nrml i dc atrasyt. Sėkmes laikyti direktorių ilgai ir sėkmingai.
@Rocky_Howard Su tavim buvom pora kartų radę bendros kalbos, visada prie prikolo žmogus esi, neteko matyti pikto tavęs per šiuos du mėnesiukus, visada padėdavai kai reikėdavo ir prižėdavai darbuotojus ir dėl to respect tau <3 Gal kada dar sumesim cs
@Wolf_Rokas Bičas kad ir dar nlb subrendęs, bet vistiek rasdavom bendras kalbas, paprikolinom tai sėkmės tau toliau laikyti įgl.

@Brandon_James Esi prie prikolo žmogus kartais labai priimdavai prikola į širdį, bet vstk žmogus su kuriuo nrml pabendraut galima, sėkmęs ir tau laikyti ta įgl <3
Sorri ko nemaminėjau, visiems linkiu sėkmės darbe ir cya. Gal kada nors dar susitiksim :)

Sveikas. Dar kaip tik buvai įsidarbinęs, dirbai įprastai gerai, kaip ir dauguma naujų darbuotojų. Bendravom discorde, geras pašnekovas, sužaisdavom cs ir nebūtinai. Vasaros metu aktyvumas buvo tikrai geras, dirbai ir būdamas paskutiniame range. Atėjus rugsėjui, aktyvumas tiek tavo, tiek ir daugumos žaidėjų krito, vieni atranda laiko žaidimams, kiti - ne. Turbūt ir tau pritrūko laiko, nes pastaruoju metu net nebesurinkai dienos normatyvos. Reziume, buvai paprastas, niekuo neišsiskiriantis darbuotojas. Turėjai motyvacijos dirbti, už tai ir dėkoju bei sėkmės. Manau dar susitiksim žaidime arba discorde. Dar kart visokeriopos sėkmės. 

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: The_Bass.

2. Kiek laiko išdirbote darbe: nuo 08.21, tai čj išeina geras mėnesis ir 11d?

3. Kas patiko ir nepatiko darbe: Nepatiko Wolf_Rokas. Ne šiaip juokauju, viskas zaebys.

Nežinau, darbe buvau gan neutralus, labai kažkuo neišsiskyriau, savo vietoj dirbau ir kėliaus rangą, ko turbūt ir kiekvienas siekia, kuo galiu pasigirt tai, jog neteko būti nubaustu įspėjimais, ko negalėjo tikėtis @Rocky_Howard pirmomis dienomis jau pamatęs, jog kviečia vien dušmanai, garantavo man greitą mirtį darbe :D

Šiaip trumpai ir drūtai kalbant tai:

@Andrius_Ciupaciupsas ir @Rocky_Howard - smagi valdžia, suprantanti ir prikolus, ir gebanti rimtai dirbti, nuomonė nepasikeitė, kadangi ji ir nebuvo neigiama, net ir prieš ateinant čia, didelis respektaz ir sėkmės, draugystės ir darnystės,

įgaliotiniams:

@Wolf_Rokas - tu *. Ne šiaip maladecas esi, sėkmės tau senizas/astuntokizas.

@Justis_Shift - šitas šiaip žvejotojas.

@Brandon_James - vienas iš būsimų darbo tėvų.

iš darbuotojų ką galiu išskirt:

Geriausias ir mylimiausias draugas - @Jason_Sorreno, viskas apkalbėta, iškalbėta ir sukalbėta, šaunus bičiukas, realus kandidatas būti tuo įgaliotiniu, kurio tikriausiai čia kiekvienas pradžioje ir siekia, sėkmės darbe.

Šiaip bajeristai ir tokie prikolni bičiukai tai: @Ferdinand_Porcshe, @Mantas_Mepka, @Joe_Luciano. Turbūt atsineštos nuomonės buvo kitokios ir iš jūsų pusės, tačiau mldc esat.

Daugiau kaip ir su niekuo labai daug nebendravom, komanda šauni, kažkokių priekaištų neturiu, jei išeis patekt dar kažkada, aišku ateisiu paprekiaut :D

Sėkmės!

Ai, p.s buvo maladec ir iš np, tai Renizas_Auto, Myth_100hero bei Jason_Kurnert.

@Renis_Auto @Myth_Water @Jason_Qnert

• Patinka 5
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 3
  • Už 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 minutes(-ių), The_Bass rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: The_Bass.

2. Kiek laiko išdirbote darbe: nuo 08.21, tai čj išeina geras mėnesis ir 11d?

3. Kas patiko ir nepatiko darbe: Nepatiko Wolf_Rokas. Ne šiaip juokauju, viskas zaebys.

Nežinau, darbe buvau gan neutralus, labai kažkuo neišsiskyriau, savo vietoj dirbau ir kėliaus rangą, ko turbūt ir kiekvienas siekia, kuo galiu pasigirt tai, jog neteko būti nubaustu įspėjimais, ko negalėjo tikėtis @Rocky_Howard pirmomis dienomis jau pamatęs, jog kviečia vien dušmanai, garantavo man greitą mirtį darbe :D

Šiaip trumpai ir drūtai kalbant tai:

@Andrius_Ciupaciupsas ir @Rocky_Howard - smagi valdžia, suprantanti ir prikolus, ir gebanti rimtai dirbti, nuomonė nepasikeitė, kadangi ji ir nebuvo neigiama, net ir prieš ateinant čia, didelis respektaz ir sėkmės, draugystės ir darnystės,

įgaliotiniams:

@Wolf_Rokas - tu *. Ne šiaip maladecas esi, sėkmės tau senizas/astuntokizas.

@Justis_Shift - šitas šiaip žvejotojas.

@Brandon_James - vienas iš būsimų darbo tėvų.

iš darbuotojų ką galiu išskirt:

Geriausias ir mylimiausias draugas - @Jason_Sorreno, viskas apkalbėta, iškalbėta ir sukalbėta, šaunus bičiukas, realus kandidatas būti tuo įgaliotiniu, kurio tikriausiai čia kiekvienas pradžioje ir siekia, sėkmės darbe.

Šiaip bajeristai ir tokie prikolni bičiukai tai: @Ferdinand_Porcshe, @Mantas_Mepka, @Joe_Luciano. Turbūt atsineštos nuomonės buvo kitokios ir iš jūsų pusės, tačiau mldc esat.

Daugiau kaip ir su niekuo labai daug nebendravom, komanda šauni, kažkokių priekaištų neturiu, jei išeis patekt dar kažkada, aišku ateisiu paprekiaut :D

Sėkmės!

Ai, p.s buvo maladec ir iš np, tai Renizas_Auto, Myth_100hero bei Jason_Kurnert.

@Renis_Auto @Myth_Water @Jason_Qnert

Sveikas, netikėtai čia palikai, bet dauguma grįžta ten, kur jiems ir lemta arba labiau norisi. Šiaip gerai dirbai, viskas tvarkoje, be įspėjimų sugebėjai, tai tikrai geras pavyzdys kitiems. Dėkui, kad atėjai palaikyt kompanijos, išskirtinai daug nebendravom, bet pakankamai, kad susidaryti įvaizdį apie tave. Sėkmės ir iki kito užėjimo į prekeivius.

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deagle_Mantas

2. Kiek laiko išdirbote darbe: 2019-08-06 - 2019-10-04

3. Kas patiko ir nepatiko darbe: Buvo keli minusai, bet jų nevardinsiu, o šiaip tai viskas labai patiko.

4. Palinkėjimas buvusioms kolegoms

@Andrius_Ciupaciupsas- Labai nebendravom, bet šiaip esi geras drk, sėkmės.

@Rocky_Howard- Trumpai ir aiškiai, esi mldc, tikiuosi dar susitiksim čia gp. Sėkmės ir tau.

@Wolf_Rokas- O draugeli :D, kažkurį vakarą radom bendrą kalbą ir iki šiol bendraujam ir ne tik žaidime bet ir snepe ;Dd, kietas bičas esi ;D man atrodo su tavim ir geriausiai sutariau čia, tai sėkmės laikant įgl.

@Brandon_James- Iš tikrųjų tai tavęs nemėgau prieš tai kol dar nedirbau gp ;D, bet teko pabendraut discorde tai nuomonė pasikeitė, dabar nieko blogo apie tave nemanau, sėkmės Rimve ;D.

@Justis_Shift- Sėkmės laikant įgl ;D.

Soriukas draugai kurių nepaminėjau. Linkiu visiems sėkmės darbe <3

ČIAU.

Ai negalėjau nepaminėt labai gero draugo @Gta_Minis sėkmės renkant minimumą ;D, išėjau tai dabar galėsi ramiai pasiėmęs pertrauką žvejoti, niekas nesišaipys. Iki.

• Patinka 6
  • Sutrikęs 2
  • Už 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...