Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Valde_Eina

Erikas_Metro

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas Valde. Šioje video medžiagoje buvo galima aiškiai matyti, kad šaudžiau į bėglį kuris vairavo VIP maverick. Kelios nepataikytos kūlkos tikrai nieko nemanau nekliudė. Įrodymai, kad šaudžiau į bėglį:

Štai į jį aš šaudžiau. Kaip matai, jis SF mieste. @Vaidas_Killer Buvo su manimi, ir gali patvirtinti, kad nebuvo jokio bereikšmio šaudymo. Aš tiesiog vygdžiau tai, kas yra būtina kiekvienam KOP nariui. KIEKVIENAS ORO TAIKINYS KURIS BĖGA DAUGIAU NEI 5 MINUTES TURI BŪTI NUMUŠTAS NEPRIKLAUSANT AR TAI YRA MIESTAS/UŽMIESTIS @Kornelijus_Kornis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4e2707319517002fcd666d7f9c824627134.png

Kadangi esu KOP Vadas turiu pilna teise atsakyti į ši skūnda nes šaudžiau kartu su savo darbuotoju @Erikas_Metro Dabar taip beglys bėga 10min, jis yra su sraigtasparniu /tpvip''o ir sėdi saugioj zonoj nes aišku bijo iš jo pasišalinti toliau taisyklė 

@Valde_Eina pasiskaityk taisyklės mūsų kaip armijos kokios yra pareigos, ir parašyk ,,google'' ką reiškia bereikšmis šaudymas savoka, tu net nepadarei /begliai ir nepažiurėjai dėl ko yra šaudoma štai taisyklė Oro taikinius tiek mieste, tiek už jo leidžiama šaudyti su hydra/hunter, jeigu jie bėga ilgiau, nei 5 minutes.  O dėl šovimo į ora tai jeigu, na aišku nesi net pilotavęs ir net nežinai kaip reikia su hydra targinti su space kad numuštu taikini. @Kornelijus_Kornis Net nebandyk dėt įspėjimu nes esu su tuo susijas, nes esu targinamas, bei šaudė mano paskirtas kvalifikatorius, A š specialiai pasidariau įrodyma kad beglys yra rock_Stars kuri seku ir kur jis ir kiek bėga tad nematau jokio bereikšmio šaudymo viso gero valde_eina kuriam pats laikas gyvenimą susirast.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...