Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bob_Marli

Pasiūlymas T.R.V. darbui

T.R.V. darbo patobulinimas  

50 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai būtu reikalinga šiems darbams?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, šiandiena susidūriau su tokia situacija.

Vienas narkotikų prekeivių darbuotojas norėjo užsisakyti narkotinių medžiagų tuo metu, kai aš buvau AFK, tad negalėjo. Mano pasiūlymas būtu toks: Automatizuoti užsakymus. PVZ:. Narkotikų prekeivių darbuotojas norintis užsisakyti narkotikų galėtu parašyti /uzsakymas ir jam išmestų lentelę su pasirinkimais:

  • PVZ: Kokainas
  • Heroinas
  • Žolė
  • Visko po truputi
  • Narkotikų prekeivis pasirenka tam tikrą narkotikų rūšį pvz: Žolę
  • Tada jam išmeta lentelę kurioje turėtu rašyti žolės kainą už tam tikrą vienetą ir įvesti kiekį kurį jis norėtu užsisakyti pvz:
  • Žolės 100k - 2m
  • Kiek norėsite užsisakyti
  • 200k
  • Sistema suskaičiuotu sumą, pagal parašytą kiekį ir atskaičiuotu iš žaidėjo pinigus
  • O T.R.V. valdžia prisijungusi į žaidimą galėtu parašyti /uzsakymai ir patvirtinti tam tikrą užsakymą, tada automatiškai pinigai įsidėtu į fondą ir prasidėtu visas vežimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 24 minutes(-ių), Key_Glock rašė:

Gera ideja, vis kazkas paivairintu trv darba, bet turetu sita komanda veikt ir igaliotiniam

Na valdžios atstovus aš laikau ir įgaliotinius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na kaip matai ne durną galvą turi draugeli :*

visiškai sutinku su tavo pasiūlymu, ištiesų būtų ir lengviau, ir patogiau. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O nebūtu geriau, kad būtu nustatyta kaina pačios valdžios ir jei np nori užsisakyti turi parašyti kažkokia komanda ten viską suveda ir tada darbuotojams išmeta lenteles pvž ar nori vešti tiek ir tiek tų narkotikų/ginklų ir jei bent puse darbuotojų kurie yra on paspaudžia TAIP tada užsakymas gaunasi priimtas, bet šeip aš už

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Vygantas_Taspats rašė:

O nebūtu geriau, kad būtu nustatyta kaina pačios valdžios ir jei np nori užsisakyti turi parašyti kažkokia komanda ten viską suveda ir tada darbuotojams išmeta lenteles pvž ar nori vešti tiek ir tiek tų narkotikų/ginklų ir jei bent puse darbuotojų kurie yra on paspaudžia TAIP tada užsakymas gaunasi priimtas, bet šeip aš už

1. TRV darbe darbuotojai nespręndžia ką jie nori vežt ir ko ne, jei reikia ir veža, jei nenori išeisini iš darbo.

2. Jei tuo metu bus naujokai, gausis chaosas, nes bus taip '' ką čia kur vežt?'' '' iš kur pasikraut?'' '' kur vežt? kiek vežt'' ir t.t. tai būtu didelė nesąmonė, kurią reikėtu vėliau panaikinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-06-24 at 21:24, Bob_Marli rašė:

1. TRV darbe darbuotojai nespręndžia ką jie nori vežt ir ko ne, jei reikia ir veža, jei nenori išeisini iš darbo.

2. Jei tuo metu bus naujokai, gausis chaosas, nes bus taip '' ką čia kur vežt?'' '' iš kur pasikraut?'' '' kur vežt? kiek vežt'' ir t.t. tai būtu didelė nesąmonė, kurią reikėtu vėliau panaikinti

Tai wtf kam priimi tokius naujokus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...