Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Major_Leizer

/TPDM

Kaip pasiūlymas?  

17 balsai(-ų)

  1. 1. Kaip pasiūlymas?

    • Nu visai nieko, aš už.
    • Nope


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, Sarg'o žaidėjai. Gal šitas pasiūlymas ir nėra ypač jau svarbus, bet manau tikrai jis nepablogintu viso žaidimo. 

 

  Jei sėdi tik su VIP ir be Admin tai manau labai nervuoja važinėti iki /tpdm. Tai, kodėl gi nepadarius, kad ir VIP galėtu daryt /tpdm? Kuo Admin geresni, kad jie gali teleportuotis į DM zoną, o VIP ne. Visi moką už paslaugas ir nori sulaukti tam tikro malonumo. Mano galva tai tikrai praverstu ir nereikėtu važinėt ir pačiame DM būtu daugiau veiksmo. Nes TAXI arba Limuzinų vairuotojai ne visi žino kur randasi /TPDM ir taip ilgai ieško. Tai čia tik kelios raidės /tpdm ir tu jau esi prie dm;) Sekmės!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Major_Leizer rašė:

Sveiki, Sarg'o žaidėjai. Gal šitas pasiūlymas ir nėra ypač jau svarbus, bet manau tikrai jis nepablogintu viso žaidimo. 

 

  Jei sėdi tik su VIP ir be Admin tai manau labai nervuoja važinėti iki /tpdm. Tai, kodėl gi nepadarius, kad ir VIP galėtu daryt /tpdm? Kuo Admin geresni, kad jie gali teleportuotis į DM zoną, o VIP ne. Visi moką už paslaugas ir nori sulaukti tam tikro malonumo. Mano galva tai tikrai praverstu ir nereikėtu važinėt ir pačiame DM būtu daugiau veiksmo.

 

Naudokis taksi paslaugomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...