Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Hunt_Black

Bugas su algos atsiiejimu.

Rekomenduoti pranešimai

Taigi man jau šitas dalykas atsitinka 2 karta ir jis toliau tęsias. Kai nuvažiuoju į vyriausybę atsiimti algos man išmeta chate tokį žodį "Aptiktas Anti-Esc" ir vis nuo jo gaunu ban taigi manau reiktų šį dalyką tvarkyti.

 

FOTO: [URL=https://www.part.lt/perziura/c3d87cacf3c7bd3cf8ab5ee4d2319195583.png]c3d87cacf3c7bd3cf8ab5ee4d2319195583.png[/URL]

 

[URL=https://www.part.lt/perziura/197d46d60eb9f9de77ae5173b3cdc508952.png]197d46d60eb9f9de77ae5173b3cdc508952.png[/URL]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na tu ban kaip matau negavai tave tiesiog kick`ina pati konsole. Gali buti, kad turi e-bind ir kai imi alga tau netyčia pasispaudžia arba tavo koks key bind ar net tas pats e-bind aptinka, kad reikia paspausti raide y ir konsolei meta kad čia nebuvo klavieturos spustelijimas man yra panašiai buve tai manau tau tas pats nebent neturi e-bind

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Rokiz_Mad rašė:

Na tu ban kaip matau negavai tave tiesiog kick`ina pati konsole. Gali buti, kad turi e-bind ir kai imi alga tau netyčia pasispaudžia arba tavo koks key bind ar net tas pats e-bind aptinka, kad reikia paspausti raide y ir konsolei meta kad čia nebuvo klavieturos spustelijimas man yra panašiai buve tai manau tau tas pats nebent neturi e-bind

As neturiu e-bind as tiesiog nieko neturiu jokiu modu ir pns.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 29 minutes(-ių), Ponas_Meskius rašė:

Gali būti, kad moduose yra kažkoks failiukas su antiesc. Nepirmas žmogus su tokia problema, tik tiek, kad kiti ne šioje vietoje. Manau, kad modus reikia iśsitrinti ir išsispręs problema. Čia iš vis ne serverio bug'as

Neturiu as modu nei cheatu jokiu tiesiog noriu alga atsiimti ir ismeta tokia lentele ir kai bandau prisijungti raso "You are banned from this server" ir neina prisijungti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...