Eiti į turinį
Memfis_Reinsas

Taksi vairuotojas / Taxi driver

Rekomenduoti pranešimai

8352494d02d722378614524e1b5b5670165.jpg
Taksi vairuotojas 1976

 

Režisieriai: Martin Scorsese

Žanras: Drama, trileris, kriminalinis
Metai: 1976

Filmo trukmė: 113 min ( 1h 53min)

Aktorių sąrašas: Robert De Niro, Jodie Foster, Albert Brooks, Harvey Keitel, Leonardo Harris...

Šalis: USA

Aprašymas: Buvęs Vietnamo karo dalyvis Travisas Biklas naktimis dirba taksistu ir taip kovoja su jį kankinančia nemiga. Jis yra vienišas, neturi draugų. Jam pastoviai vaidenasi, kad Niujorkas yra pilnas įvairių "gyvulių" ir "šiukšlių", kurias reikia kuo greičiau išnaikinti.Ir kas tai galėtų padaryti, jeigu ne jis pats. Nepastovios psichikos žmogus netgi buvo suplanavęs nužudyti senatorių, tačiau vėliau nusprendė išgelbėti 12-metę prostitutę Iris iš ją globojančio ir išnaudojančio sutenerio pinklių.

Panašūs filmai: Joker

 

 

Įvertinimai:

  • IMDb - 8.3/10
  • Mano - 9/10 

 

Traileris

 

 

Joker traileris

 

 

  • Patinka 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Connor_Mcgregor rašė:

kad pjuklo ketera irgi geras filmas

Pjuklo ketera yra ziauriai vidutiniskas filmas at best, bet zmonės kurie nieko neismano apie kina ir pamate ji ant filmai.in front page - "gereuses filmas koki esu mates savo givenime" "watafak kaip filmas nigali buti geriausias jis juk paremtas tikrais faktais", faktas yra blogesniu filmu uz ji, bet jis nk gero ir tsg ta rasydamas juokiausi is zmoniu kurie ji taip vertina

  • Sutrikęs 1
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Zeddas_Lemon rašė:

Pjuklo ketera yra ziauriai vidutiniskas filmas at best, bet zmonės kurie nieko neismano apie kina ir pamate ji ant filmai.in front page - "gereuses filmas koki esu mates savo givenime" "watafak kaip filmas nigali buti geriausias jis juk paremtas tikrais faktais", faktas yra blogesniu filmu uz ji, bet jis nk gero ir tsg ta rasydamas juokiausi is zmoniu kurie ji taip vertina

nzn nzn, filmas kaip filmas, nera jis blogas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...