Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Newyork_Florida

[SF] Prekeiviai

Rekomenduoti pranešimai

prieš 39 minutes(-ių), Modestas_Mapping rašė:

Gan paprastas darbelis

Nesakyk nes tavo čia visos pastangos čj idėtos darant šį darba

Darbo idėjos kopijuotos nepirma karta pastebiu kaip bandai padaryti kažka naujo naudodamas kitų idėjas tad jei nori į rinką daryk kažka savo

Pažiurėjus nuotraukas darbas priminė juškos daryta pastatai sfn_villa objekto išdėstyma kurie buvo naudojami visų senų mapperių mfather ir pnš..

Tujos sienos plocio taip neralistiska net baisu vartai matos reikėjo juos nuleisti labiau, o ne iškelti dar..

ENB pagražina visa vaizdą nes išjungus ENB būtų visai kitoižkios spalvos kurios manau net akies netrauktu nepirmas sykis kaip sakai ikelsi nuotraukas be enb, bet to nepadarai SG forume :

pas mane ne tik enb įrašytas, šešėliai, draw distance, išjungus su shift f12 enb, viskas lieka, tai dėl to ir sakau, jeigu ką sudomins, padarysiu nuotraukas, teks pakentėt su tokiom nuotraukom. :)

LABAI KEISTA RIMTAI KAIP MES TURIM DARBA VERTINTI KURIAME NEPARODOMAS TIKRAS GROŽIS, ČIA TAU NE MODU VERTINIMAS IR TIE PATYS JAU SENI ATSIBODE KAIP IR TAVO STILIŲ KOPIJAVIMAS NUO KITŲ IŠ VISŲ BANDAI SUDĖT Į VIENA IR GAUNAS HUJNIA.

Sure, ačiū už kritiką, bet nusišneki kažkiek, tipo negaliu jokių objektų naudot, kurie buvo jau panaudoti? Nesąmonė, gi, ką noriu, tą ir naudoju. XD
"Tvora" - koks skirtumas koks jos storis? Čia 2004 metų žaidimas, duok man "Hammer World Editorių" (CS:GO mappinimo programą) ir padarysiu aš tau ko tik norėsi.

SG forume gi aiškiai parašiau "ką domins pirkimas, atsiųsiu nuotraukas be modų". Pats turbūt ne "hujnių" mapperis būsi mappindamas dėžutes iš paprastų 0.3e objektų. 

 

1XKuILJ.png

HR6nMql.png

 

Va dar vienas nuostabaus grožio kūrinys. Insane.

Still, ačiū už kritiką, tik geriau kritiką gaut iš tų, kurie kažką nusimano, o ne dėžes stato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 minutes(-ių), Newyork_Florida rašė:

Sure, ačiū už kritiką, bet nusišneki kažkiek, tipo negaliu jokių objektų naudot, kurie buvo jau panaudoti? Nesąmonė, gi, ką noriu, tą ir naudoju. XD
"Tvora" - koks skirtumas koks jos storis? Čia 2004 metų žaidimas, duok man "Hammer World Editorių" (CS:GO mappinimo programą) ir padarysiu aš tau ko tik norėsi.

SG forume gi aiškiai parašiau "ką domins pirkimas, atsiųsiu nuotraukas be modų". Pats turbūt ne "hujnių" mapperis būsi mappindamas dėžutes iš paprastų 0.3e objektų. 

 

6.png&key=fef62acaa9d5e3d59773393da7566ce2c5f4a26b285f8e8953bba8c3ad623372

 

Va dar vienas nuostabaus grožio kūrinys. Insane.

 

  Slėpti turinį

 


1.png&key=6b8d1aacd29038864c321af0abe5c536e52c8c946ae1dd9d2e080b28196d9e41
 

 

Still, ačiū už kritiką, tik geriau kritiką gaut iš tų, kurie kažką nusimano, o ne dėžes stato.

Ne tau pacas kelt mano darbus kurie buvo daryti prieš 3 metus. Gauti kritika tu bijai tai apie kokį priemima tu kalbi aš tavo darbuose galiu vertinti modus, o ne darbus 2019 mappinimo stilius pacas be enb nei vieno darbo neįkėles kelia save į viršu. Tie darbai man prieš 3 metus pinigus nešdavo, o ne kaip tau darai ir gal kazkada parduosi xdd taip, kad nejuokink xdd

 

 

 

tikrai nekopijuota xddd juokingas rmtj esi xdd

Vietos vienodos kas skirias mašinu pastatymas kitaip kitur xddd 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

XDDDDDDDDDDD

Juškę jau gali laisvai pamiršt, jeigu nežinai jokios situacijos apie jį, tai ir nerašyk geriau XDDD jis tų map darbų jau net nebeturi, gal dalį turi, bet reputaciją, kurią turėjo nors kažkokią ir taip jau susipiso, taip, kad...:)

Suprasčiau jeigu aš jo vaizdinę medžiagą būčiau "nuvogęs", tada jo, galėtum rašyt šitas savo nesąmones, o dabar, tiesiog, renki pranešimus, iš kurių turbūt visi 6 ir buvo freepostai XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Newyork_Florida rašė:

XDDDDDDDDDDD

Juškę jau gali laisvai pamiršt, jeigu nežinai jokios situacijos apie jį, tai ir nerašyk geriau XDDD jis tų map darbų jau net nebeturi, gal dalį turi, bet reputaciją, kurią turėjo nors kažkokią ir taip jau susipiso, taip, kad...:)

Suprasčiau jeigu aš jo vaizdinę medžiagą būčiau "nuvogęs", tada jo, galėtum rašyt šitas savo nesąmones, o dabar, tiesiog, renki pranešimus, iš kurių turbūt visi 6 ir buvo freepostai XD

9a7lIKZ.jpgJX11yLX.png

5uZckV2.jpg

S9TLUVn.png

wV8Veer.png

9IQxUDD.jpg

 

Fotkes kalba už save sėkmės mokinantis mappint kidas ir nevogti idėjų iš kitų nesvarbu kas su juške atsitiko vistiek pacas nebūdavo toks, kad darbus kopintu nuo kitų kurdavo savo turinį.

Kur 6 pranešimai, o kur 1500 ir reputacijos nei 50proc nėra.

Ne tau kidas nerti Bumeriui su savo mapp darbai kopijuotais.

@John_Juske gaila pacas nebeprisijungia, bet patvirtintu, kad idėja yra vogta.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...