Eiti į turinį
Diamond_Domas

Laikina papeikimų skiltis

Rekomenduoti pranešimai

1 Jūsų. Vardas_Pavardė: Laura_Anderson

2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė: @Benas_Kent

3. Priežastis dėl ko Jį peikiate: Prašė kyšio  

4. Įrodymai (nuotraukos, video)

1a009a7ee3ad5f625c4482c5d26569f8627.png [/Spoiler

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

1 Jūsų. Vardas_Pavardė: Jimmy_Super

2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė: @Lukas_Green

3. Priežastis dėl ko Jį peikiate: Vežėm narkus, jis mane pamatė ir uždėjo /bega, bet visiškai negaudė tik kai išsikroviau privažiavo prie ls np ir nuėmė /bega. Tada važiuojant atgal į pasikrovimą jis pradėjo mane sekti ir už pirmo posukio sustabdė (ko iškart paklausiau) ir uždėjo STAR už bėgimą, kirtimus ir pnš, nors /bega buvo nuimtas prieš ~2min. Tai bendrai už FREE STAR.

[URL=https://www.part.lt/perziura/4ff8f67113a0eaa5697be2b605e0c47b216.png]4ff8f67113a0eaa5697be2b605e0c47b216.png[/URL]

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Laura_Anderson rašė:

Parodyti paslėptą turinį

Sveika, jeigu tu nesupranti juokų, tai ir nerašyk taip kad prašiau kyšio, vistiek pasodinau į jaila nors nedaviau ir jei būtum davūs tai bučiau gražinės, nes kyšio man nereikia ;)

• Prieš 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ištrinti, gavau suma.

Redaguota , redagavo Var_Good
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 valandas(-ų), Benas_Kent rašė:

Sveika, jeigu tu nesupranti juokų, tai ir nerašyk taip kad prašiau kyšio, vistiek pasodinau į jaila nors nedaviau ir jei būtum davūs tai bučiau gražinės, nes kyšio man nereikia ;)

Tokie ir juokai, nedaviau kyšio ir dar užmetei star, nors tai nebuvo pažeista... :/

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2019-07-13 at 23:16, Jacob_Quatro rašė:

1 Jūsų. Vardas_Pavardė: Jacob_Quatro

2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė: @Jason_Qnert

3. Priežastis dėl ko Jį peikiate: baudzia pareigunas uz jau senai atlikta bausme, paziurekit jo surinktus irodymus, ir laika kada sudejo, ir tame tarpe kiek as jau buvau nubaustas uz tuos nusizengimus.  uzdejai uz civilio uzpuolima, nei vieno civilio neuzpuoliau, noriu irodymu kad uzpuoliau civili. plius nenubaudei tinkamai, uz ginklo naudojima, ir neatimei glic. 

Parodyti paslėptą turinį

n9ufDsL.png

mokinkyt jy kaip dirbt, meskit lauk grc, free pakvietima gaves kol drk nera ahujelina

Dėl tiek nebausiu

• Patinka 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 21 valandas(-ų), Laura_Anderson rašė:

Parodyti paslėptą turinį

Išmestas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 20 valandas(-ų), Jimmy_Super rašė:

3. Priežastis dėl ko Jį peikiate: Vežėm narkus, jis mane pamatė ir uždėjo /bega, bet visiškai negaudė tik kai išsikroviau privažiavo prie ls np ir nuėmė /bega. Tada važiuojant atgal į pasikrovimą jis pradėjo mane sekti ir už pirmo posukio sustabdė (ko iškart paklausiau) ir uždėjo STAR už bėgimą, kirtimus ir pnš, nors /bega buvo nuimtas prieš ~2min. Tai bendrai už FREE STAR.

Slėpti turinį

4ff8f67113a0eaa5697be2b605e0c47b216.png

Spoileris

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 21 valandas(-ų), Jimmy_Super rašė:

Parodyti paslėptą turinį

4ff8f67113a0eaa5697be2b605e0c47b216.png

Pasiteisino

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2019-07-14 at 20:36, Melynas_Masina rašė:

1 Jūsų. Vardas_Pavardė: Melynas_Masina

2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė: Mantelis_Ltus

3. Priežastis dėl ko Jį peikiate: Free star uz pareiguno neklausymo

9225bb33232caa5270efa972e8059d94879.png

Nebedirba

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1 Jūsų. Vardas_Pavardė: Shelby_Cobra

2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė:  @Lukas_Green

3. Priežastis dėl ko Jį peikiate: Peikiu už blogus star'us sudėtus, situacija tokia, kad pirmai jam daviau kick, ir mieste važinėjau su savo TownTruck bandžiau nukeldinti stovinti gaisrininko mašina, tačiau neleido kol nepraėjo minute nuo išlipimo, ir kitas dalykas nepavykus to padaryti išvažiavau iš tos vietos ir trumpam buvau prieš eismą išvažiavęs, o šis asmuo tikriausiai sekė ir dėjo star už ką tik galima sudėti, bei už bėgimą sudėjo, nors sustojau, piktnaudžiauja savo padėtimi.

Papildau: Kaip čia po kick atvažiuoji bausti, už tai ko nebaudei pirmą kartą, o kitas dalykas nėra įrodymų už paskutinius star sudėtus, kai antra kartą sustabdei ir vėl pradėjai bausti atkreipkit dėmesį į nubaudimo laiką.

vEBXTHI.png

bUfihN8.png

Redaguota , redagavo Shelby_Cobra

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Shelby_Cobra rašė:

3. Priežastis dėl ko Jį peikiate: Peikiu už blogus star'us sudėtus, situacija tokia, kad pirmai jam daviau kick, ir mieste važinėjau su savo TownTruck bandžiau nukeldinti stovinti gaisrininko mašina, tačiau neleido kol nepraėjo minute nuo išlipimo, ir kitas dalykas nepavykus to padaryti išvažiavau iš tos vietos ir trumpam buvau prieš eismą išvažiavęs, o šis asmuo tikriausiai sekė ir dėjo star už ką tik galima sudėti, bei už bėgimą sudėjo, nors sustojau, piktnaudžiauja savo padėtimi.

Slėpti turinį

vEBXTHI.png

bUfihN8.png

Spoileris

Pirmas užpuolimas buvo video pradžioje kai pervažiavai mane, antras video gale. Nesuprantu kodėl tu skundes kai pats žinai kad specialiai pervažiavai mane ir poto iškickini "nebepjaunk grybo''
Papildau: Pirmas dalykas, Įrodymai galioja 24 valandas bei nebuvau isitikines ar tave bausti už begima ir non rp bet kadangi iškickinai mane tada nusprendžiau peržiureti video ir pamačiau papildomu irodymu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 valandas(-ų), Shelby_Cobra rašė:

Papildau: Kaip čia po kick atvažiuoji bausti, už tai ko nebaudei pirmą kartą, o kitas dalykas nėra įrodymų už paskutinius star sudėtus, kai antra kartą sustabdei ir vėl pradėjai bausti atkreipkit dėmesį į nubaudimo laiką.

Parodyti paslėptą turinį

vEBXTHI.png

bUfihN8.png

Įves naują taisyklę dėl tokių dalykų (įrodymų galiojimo 24h ir ne visų pažeidimų sudėjimas iš karto, o vėliau)

Dabar nebus nubaustas, nes tai dar nėra neteisėta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1 Jūsų. Vardas_Pavardė: Dovydas_Dieselis

2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė( su @ pvz.: @Diamond_Domas): @Renis_Auto

3. Priežastis dėl ko Jį peikiate: Islaipino is tr.priemones, nenaudojo komandos /isspirti. Tai atsiradau su antrankiais kalejime.

Spoileris

[URL=https://www.part.lt/perziura/d80b8853c0891f1aca2c2dbf4a9fb061228.png]d80b8853c0891f1aca2c2dbf4a9fb061228.png[/URL]

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Dovydas_Dieselis rašė:

Anketa:

1 Jūsų. Vardas_Pavardė: Dovydas_Dieselis

2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė( su @ pvz.: @Diamond_Domas): @Renis_Auto

3. Priežastis dėl ko Jį peikiate: Islaipino is tr.priemones, nenaudojo komandos /isspirti. Tai atsiradau su antrankiais kalejime.

Slėpti turinį

d80b8853c0891f1aca2c2dbf4a9fb061228.png

Cia bugas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...