Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dumo_Kvapas

Dumo_Kvapas

Rekomenduoti pranešimai

Prisistatymo anketos pavyzdys:

 

Na aš irgi pabandysiu prisistatyti visiems Sarg'o žaidėjams, kodėl gi ne? :D Nesu aš čia joks elitas, ar kažkas panašaus. Esu paprastas naujokas pradedantysis žaisti šitame serveryje. Tad kad įleisčiau šaknis atsakysiu į visus pateiktus klausimus :) 

 

  • Vardas?  Airidas
  • Pravardė? Airis
  • Amžius? 15m
  • Zodiako ženklas? Esu Dvynys
  • Kur gyveni? Gyvenu Klaipėdos r. Nuo Klaipėdos 13km
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi Lengvąją atletika bei krepšiniu, esu daug sporto šakų lankęs norėjau daug ko išbandyti ir atrasti savo mėgstamą sporto šaką. Tai pirmą sporto šaka buvo, Fūle, lankiau FK Gargždų Bangoje 7m. Gavus dubens traumą, mečiau ir gydžiausi. Kol pradėjau lankyti Krepšinį, Lankiau Klaipėdos Vlado Knašiaus 1-oje komandoje. Krepšinis po laiko irgi nusibodo, nes neradau geros kompanijos ir bendro žaidimo ir net neturėjau noro lankyti. Tad pradėjau lankyti Lengvąja atletika. Su atletika jau esu 4m. Esu 2016m 200m Vaikų grupėje Lietuvos čempionas ir Rekordininkas. 2016m metų pabaigoje pajutau problemas nugaros juosmens srityje, nuvažiavęs į ligonine pasidaręs rentgenus, tyrimus ir t.t. Gavau atsakymus kad Nugaros juosmens 5 ir 4 slankstelis per abi puses yra lūžęs. Atletika mečiau, apskritai nieko nebelankiau. Ilsėjausi, gydžiausi 1m. Operacijos dar nesidariau, operacija bus tik 16m. Tad laikui einant pajutęs šiokį tokį palengvėjimą, pradėjau vėl lankyti Atletiką. Sunku buvo vėl pagauti tą patį ritmą ir pradėti viską iš naujo. Tad treniravausi praktiškai kasdien kad pasiekti savo senų rezultatų. 2018m Tapau 2002-2004 Klaipėdos r. 400m distancijos Prizininkas. Pats esu 2004m gimimo. Na ka manau su sportu šį kart užteks :D užsikalbėjau per daug, Važiojam toliau.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikiu leidžiu su draugais bei šeimos nariais. Neapleidžiu sporto nors ir yra sezono pabaiga.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Nėra nei savaitės.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? 4m
  • Kokius filmus mėgsti? Mėgstamiausias žanras yra Siaubo ir Komedijos
  • Kokios muzikos klausai? Lietuviškų dainų nemegėjas klausytis, nebent kokius Dj mixus iš LT dainų. O taip tai Repas.
  • Mėgstamiausias sportas? Lengvoji Atletika
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Jack Sparrow 
  • Kas yra tavo autoritetas? Esu komunikabilus, draugiškas, bendraujantis, linksmas.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes tik čia yra normalūs mapp darbai, Daugiau žaidimo funkcijų kurios sukelia efektyvų žaidimą.  Bei draugiški žmones kiek teko bendraut per tas 3-4d
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti! 
  • Taip, turiu Katina, Britų Trumpaplaukį. Bet nuotraukos neturiu :D
  • Turi brolių, seserų? Sese
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Siekti kažką su sportu, pabaigęs mokyklą bandysiu įstoti Londono sporto mokykla.
  • Kokie tavo privalumai? Privalumu kaip ir neturiu, esu paprastas žmogus.
  • Kokie tavo trūkumai? Trūksta sveikatos :D
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!):c9d5d3b123a0e7328e9b1deb3428a89b991.jpg
  • bf1244418ebf2b06a03603c6fb5342b7446.jpg
  • 2b45ec88df37b25f2a6298e2d53da70a219.jpg

 

Na ka gi manau nebuvo labai nuobodu skaityti mano prisistatymo. Sėkmės visiems!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...