Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Night_Mare

Stipriausio klubo evoliucija "KONKURENTAI"

Rekomenduoti pranešimai

Cia toks profilaktinis priminimas... Gero ziurejimo

2011.01.05
 

2011.01.23

 

2011.02.27

 

2011.05.07

 

2011.05.14
 

2011.05.29

 

2011.08.19

 

2011.10.12

 

2011.12.23

 

2012.01.30

 

2012.06.04

 

2014.07.23

 

 

Smulki istorija:

Mano istorija sitame serveryje prasidejo kaip ir tavo mielas skaitytojau... 2010 metu gale zaidziau MU online pas draugeli serveryje ir jis man uzsimine, kad eina zaisti kazkoki SA:MP tipo San Andreas online blem toks galvoju kas cia per meslas sakau dw duok info kas kur ir kaip ten. Atsisiunciau as ta Sampa ir nepastebejau kaip uzsikabliavau ir taip ejo mano dienos prie sito grajaus... Prazaidus menesiuka susiradau bendrazygiu kurie mielai leisdavo vakarus kartu ir uzsiiminedavom visokiausiais sudais nuo furistu stabdymu iki smulkesniu pasisaudymu :D galiausiai nugirdau kad yra tokie dalykai kaip mafijos bet neturejau tiek exp istoti ten ir siaip per daug reikedavo but priklausomam nuo ju... Tad spojau i tai ir toliau su savo hebrantais gaudem furistus ir atiminejom saibas iki tos akimirkos kai apsaudem tais laikais gerai serveriui zinoma Jonas_Jonavaitis dar nezinojau kas jis toks ir pasiuliau kaip rimtas gangsteris susitikti SF oro uoste ir issiaiskinti kas ten kietesnis. Aisku prasileidau as konkreciai susaude ir pratylejau pora savaiciu... Tada susizinojau, kad yra tokie dalykai kaip "Klubai" o Jonas_Jonavaitis turejo kluba tais laikais geriausia kluba visam serveryje. Bet buvo vienas bet norint tureti kluba reikia moketi litus tada dar nedirbau, nes mokiaus galiausiai atejus vasarai susiradau sezonini darba uzsikaliau pinigu nusipirkau siaip stuffo ir liko kazkiek atliekamu litu ir nusipirkau kluba. Pirmasis klubas buvo sukurtas kur yra netoli IMM bazes toks didelis kalnas tai vat ten. Mokejau uz kluba 2-3 menesius. Tai vat susikures kluba masciau koki cia uzdejus pavadinima pavadinimo ideja kilo is geriausio CS 1,6 Lietuvos klano pavadinimu "Konkurentai" pirmom savaitem didelio susidomejimo zmones nejaute tiesiog galvojo kazkoks random tipinis klubelis ir tiek. Imdavau visus i kluba neziuredamas kas per zmones. Ilgai netrukus susiradau nemazai priesu bei draugu. Bet priesu buvo koki 80% to meto zaideju. Realiai net pats nezinau kodel turejau tiek priesu gal del to kad nemokedavau priimti kritikos ir atsaudavau toliau o gal del to kad laikui begant pradejau vis labiau ir labiau koncentruotis i klubo politika ir skatinti tvarka bei tvarkos vertybes net nezinau zinok.. Praejus mazdaug 2 menesiams ant durniaus kazka sugalvojau sumappinti ir idomumo deliai nusiunciau Admin_Bumeris kazkaip gavosi, kad jam visai patiko ir paprase pamappinti daugiau. Galiausiai dave leidima pirma kart serverio istorijoje sukurti tam tikra teritorija visiskai ant vandens ir spek kas tai buvo ogi "Konkurentai" klubas... Sukurus kluba ant vandens ir gavus prioriteta uz ji daugiau nebemoketi as pradejau dar labiau bristi i ta kompiuterinio zaidimo liuna... Pradejau per daug rimtai ziureti i ta veikla ir turejau tiksla paversti kluba galingesni uz bet koki darba tiek zmoniu kiekybe tiek aktyvumu. Didziausias mano klubo aukso amzius buvo tarp 2011 ir 2012 metu praktiskai visi metai. Draskeme visus klubus isilgai ir isskersai. Klubu autoritetas buvo toks didelis, kad uzimant klubus zmones tiesiog nebesigindavo ir suprasdavo kad neverta nes beprasmiska. Kontroliavom GP ir NP bei dali teisesaugos kol i valdzia atejo Qyanas_Yvanauskas. Kazkokiom keistom aplinkybem visi "Konkurentai" buvo isspirti is teisesaugu ir t.t. ir buvo sukurti ANTI-KONKURENTAI klounai su raudonais skinais. Visas ju klubas buvo apsoliuti teisesauga kiekvienas is ju buvo teisesaugininkas kas man buvo milziniskas issukis ir galvos skausmas kaip elgtis ir ka daryti. Galiausiai Pradejom fiksuoti nemazai pazeideju cyteriu is ju puses ir buvo su vyr. administracija nutarta, kad teisesauga nebegalejo dalyvauti klubu veiklose, nes mano klubas buvo pasiekes toki lygi kad visa teisesauga nebeturejo kada priziureti siaip tvarkos mieste, o pastoviai puldinedavo mano kluba. Tada man toptelejo mintis reikia permappinti visa savo kluba ir ideti slapta ginkla t.y. backas i kurias sovus sprogsta viskas ir tokiu atveju zmones. Taigi bumeris nieko neitardamas pakeite mano kluba su backom kurios man labai padedavo. Tada atsirado nauja valdzia GP darbe ir gaudavom nalogus ir maniskiams tiesiog nepardavinedavo ginklu. Galiausiai begalo bekrasto siusdavo i jailus ir mutindavo maniskius. Vel teko susisiekti su Admin_Bumeris ir ieskoti sprendimo. Sprendimas buvo rastas... Man buvo uzdetos privilegijos /unmute ir /unjail bet koki asmeni ar tai butu adminas ar ne. Taigi buvau vienintelis 3lvl adminas kuris turejo 4lvl arba kitaip sakant glob. Moderatoriaus komandas. Nebuvau joks moderatorius ar serverio priziuretojas. Dauguma galvojo, kad buvau labai sulindes Bumeriui siknon taciau tai netiesa tiesiog begalo daug ismappinta buvo jo serveriui ir daznai rasdavom kompromisus snekuciuojantis. Ko dar nepaminejau cia tau skaitytojau.. Ai! per tuos metus klubieciams buvo isdalinta mazdaug 1-2 milijardai pinigu kas siai dienai tolygu kiek 50 milijardu ar net visas 100 milijardu? Nu zodziu tais laikais kiekvienas narys gaudavo +/- 5milijonus i savaite buvo milziniski pinigai. Turejau keleta klubo pavaduotoju taciau geriausi buvo 2 t.y. Zilvis_Salvation ir Vincester_Vince. Geriausi nariai ir didziausia mano pagarba turejo Jasis_Draiveris ir Denas_White. Ai blem. Pamirsau pamineti ir Eele_Student zmogus kuris buvo labai protingas ir tikrai saziningas bei atsakingas zmogus jo deka sia diena turite praktiskai visa veikianca DPKT sistema nes ans buvo viso to pradininkas ir beabejo "Konkurentas" galiausiai neberadau laiko SAMPUI ir teko viska mesti uzdaryti kluba ir pasakyti sudie. Nebeketinu zaisti tiesiog norejau pasidalinti tuo kas yra mano galvoje ir kas buvo tie "Konkurentai" Didziausias mano pasiekimas buvo ir bus sitame serveryje aukstai iskeltas zodis "Konkurentai" padariau ji paciu galingiausiu ir dziaugiuosi kad zaidime galima rasti ne tik virtualiu draugu bet ir realiu tokiu kaip Jasis_Draiveris, Vincester_Vince bei Denas_White. Reziume kad ir kas tu bebusi vaikas neigalus ar nevisprotis viskas yra imanoma turek uzsidegimo ir noro ir tai galioja ne tik zaidime bet ir IRL Peace ;)

 

Ou! Del gramatiniu klaidu bei skirybos zenklu nebauskit per daug nelabai buvo laiko det nes rasiau viska kas buvo atsiminimuose :D

 

Islisk istikimas tam nuo ko pradejai  tavo "Konkurentas"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...