Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Apklausa  

103 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su pasiūlymais? (Redaguota 2019-08-06)



Rekomenduoti pranešimai

Pasiūlymai:

 

1. Siūlau visiems teisėsaugos nariams leisti rakinti tik vieną asmenį arba kitais žodžiais, turėti tik vienus antrankius.

1.1. Jei surakintą žaidėją atrakina teisėsaugos narys ar jis kokiu nors būdu atsirakina (naudodamas vielą, išspiriamas iš transporto), teisėsaugos narys atgautų antrankius.

1.2. Tačiau, kaip ir realiame gyvenime jie gali nusipirkti ir papildomus vienetus. Jie grįžtų taip pat, kaip ir pirmi antrankiai. Papildomi antrankiai dingtų po mirties.

1.3. Antrankius siūlau leisti pirkti tik savo bazėse arba kitose tam skirtose vietose.

1.4. Perkant antrankius koks nors limitas turėtų būt (pavyzdžiui, iš viso trys antrankiai vienam žmogui)

 

2. Kai surakintas asmuo yra išspiriamas, serveris turėtų iš naujo jį surakint, nes šiuo metu tokiu būdu žaidėją galima "atrakinti".

 

Argumentavimas:

 

Dabar teisėsaugos nariai pavieniui lengvai gali surakinti nusikaltėlių grupę, jei jie nesuspėja arba nesugeba tuo metu jį nušauti. Įgyvendinus pasiūlymą sumažės rakinimai ir jei nusikaltėlių skaičius didesnis už gaudančių teisėsaugos narių skaičų, nusikaltėliai galės efektyviai pasipriešinti.

 

Nepamirškit pasirinkt apklausoje prieš ar už!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesąmone tada būtu, nes mes pvz: tarkim tpvipe kaip buvau swatas mane apipuolė 3 asmeniai nufilmavau juos ir sugavau, visus reikėjo triju antrankių. tai čia nesąmone gaudai bėglį o antrankiu nenusipirkęs. PRIEŠ

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-08-03 at 14:45, Tony_Hellau rašė:

Nesąmone tada būtu, nes mes pvz: tarkim tpvipe kaip buvau swatas mane apipuolė 3 asmeniai nufilmavau juos ir sugavau, visus reikėjo triju antrankių. tai čia nesąmone gaudai bėglį o antrankiu nenusipirkęs. PRIEŠ

Tai tu įsivaizduok realiam gyvenime tokią situaciją. Kaip tu surakinsi 3 asmenis? Gi suspardytas būtum, nebent Chuck Norris judesėlių išmokęs būtum. Tam ir yra šitas pasiūlymas, kad realus pasipriešinimas būtų, o ne tu ramiai visus tris surakintum. Realiai, net 1 žmogų turėtų būt sunku surakint vienam.

 

+ liks galimybė turėt daugiau antrankių, tik jie kainuos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Gabrielio_Rosarres rašė:

Todėl ir paliekama galimybė 1 vs 1 teisėsaugai be problemų iškart surakint. Žaidime irgi noris lygių galimybių ir kai policininką šaudo, kad jis atsišaudytų, o ne bėgtų rakint.

O tai kaip beglius gaudyti tie kurie nori pasiekt pvz spd,o begliu buna daug ka jiem darit dar jei antrankiai kainuotu tssg i -eitu tada tai tikrai zlugtu jinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-08-03 at 15:28, Tiesiog_Deilas rašė:

O tai kaip beglius gaudyti tie kurie nori pasiekt pvz spd,o begliu buna daug ka jiem darit dar jei antrankiai kainuotu tssg i -eitu tada tai tikrai zlugtu jinai

Papildžiau pasiūlymą, bet turėjau prieš tai omeny, kad mirus darbuotojui ir jei jis nepaliko surakinto asmens atgautų pirmus antrankius. Paskutinį kartą, kai bėgau, bėgančių buvo apie dešimt, o teisėsaugos narių mane gaudė apie 4 + hydra. Tai nematau kaip jums čia bėglių daugiau nei teisėsaugos, ypač šiuo metu, kai daug narių turit.

Kitas dalykas, jei pasipriešinimo daugiau, tai reiškias, kad jūs ir turit pralaimėt nebent geriau pasirodysit šaudydami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...