Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Apklausa  

103 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su pasiūlymais? (Redaguota 2019-08-06)



Rekomenduoti pranešimai

prieš 9 valandas(-ų), Tonny_Dream rašė:

Vielas turit dar nepatenkinti

Tai tavo nuomone nusikaltėlių pusė yra stipresnė? Tu naujokėliam pasakyk, kad vielą naudotų. Tikrai užsipirks.

 

Ir aš manau, kad jum gaudyt nusikaltėlius turėtų būti įdomiau nei surakint, dėt star, vežt į kalėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Andrey_Bronislav rašė:

Realiam gyvenime reikia turet nervus dirbt mentu, zaidime irgi.Kam yra per sunku,reiskias dirbat ne darba.Todel visi teisesaugininkai kurie komentuojat pries ,esat myzalai ir dirbat ne savo darba. Aisku uz,logiskas pasiulymas.

pasiulymas gal ir logiškas bet nesamoningas, o dėl to kad ale mes nesutinkam tai čia logiška, nes vielas jūs perkat be sustojimais čia kalbų apie tuos bėglius kur ale gerai bėga, jie vielas perka be sustojimo + dar būna koki Antifall isijungia ir gaudyk toki,  jeigu deda šitą pasiulyma lai įdeda tada kad bėgliai panaudoją viela negalėtu jos pirkt bent 30 sec :) tada būtų lygu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Per_Lengva rašė:

Radai kur sargą lygint su realybe xD Kai žaidžia daug žmonių, ant kiek vieno kampo daug pažeidimų, o tau kas kart reikėtų po kiek vieno nubaudimo daryt /tpd ir pirkt kažkokius supistus antrankius. Nežinau, prieš.

Žinoma, kad RP servą lyginsiu su realybę.

Antrankiai gi ne vienkartinis daiktas, surakini, atrakini ir vėl turi, o jei mirei ir antrankiai tuo metu nebuvo naudojami atsiranda vėl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Pablo_Narkaman rašė:

pasiulymas gal ir logiškas bet nesamoningas, o dėl to kad ale mes nesutinkam tai čia logiška, nes vielas jūs perkat be sustojimais čia kalbų apie tuos bėglius kur ale gerai bėga, jie vielas perka be sustojimo + dar būna koki Antifall isijungia ir gaudyk toki,  jeigu deda šitą pasiulyma lai įdeda tada kad bėgliai panaudoją viela negalėtu jos pirkt bent 30 sec :) tada būtų lygu.

Man tai viela labai kvailas dalykas, aš būčiau už jos išėmimą, bet čia jau kitas pasiūlymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 valandas(-ų), Gabrielio_Rosarres rašė:

Tai tavo nuomone nusikaltėlių pusė yra stipresnė? Tu naujokėliam pasakyk, kad vielą naudotų. Tikrai užsipirks.

 

Ir aš manau, kad jum gaudyt nusikaltėlius turėtų būti įdomiau nei surakint, dėt star, vežt į kalėjimą.

O tu žinai, kiek per dieną būną bėglių? Ir būną tikrai gerų, kuriuos pagauti tenka net iki 10min ar ilgiau, tai kaip tu norėsi visus išgaudyti? :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš, nes atrodo tikrai nelogiškai. Surakini žaidėją, jis atsirakina su viela ir fsio pabėga, taip išeina, kad reikia dirbti po 2, vienas surakina, kai atsirakina su viela, surakina kitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...