Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Apklausa  

103 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su pasiūlymais? (Redaguota 2019-08-06)



Rekomenduoti pranešimai

prieš 13 minutes(-ių), Mantas_Jax rašė:

tai jei turi nori padaryt realybe tai jei mirsti tegul padaro kad neprisikeltum

Aš už.

 

Realybės aš nenoriu padaryt, bet noriu, kad būtų smagiau žaist. Manau tokie dalykai ir pagyvintų, ir pasmagintų žaidimą. Ir nebūtina pagal mano pasiūlymą viską padaryt. Patys galit pasiūlyt ką nors panašia linkme. Vienas žmogus jau pasiūlė atsakymuose kažką panašaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Yeezy_Asap rašė:

Mafijoms/Gaujoms/klubiniams/civiliams gal ir geras pasiūlymas, bet teisėsaugai tai nemanau, kad patiktų

Bet jei žiūrėt iš neutralios pozicijos man atrodo, kad tai vistiek geras pasiūlymas.

Kitas dalykas, tai paskatintų dirbti kartu tiek teisėsaugą, tiek nusižengėlius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pries, cia yra zaidimas, o ne kokia reali situacija, tuo labiau jeigu buna mazai teisesaugos apie 10 tik, o veiksmas didelis, tai ka tu ten surakinsi, niekas nenaudos savo laiko, kazkokius antrankius pirktis, bet siaip realiai nebloga mintis buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-08-03 at 13:48, Gabrielio_Rosarres rašė:

Tai tu įsivaizduok realiam gyvenime tokią situaciją. Kaip tu surakinsi 3 asmenis? Gi suspardytas būtum, nebent Chuck Norris judesėlių išmokęs būtum. Tam ir yra šitas pasiūlymas, kad realus pasipriešinimas būtų, o ne tu ramiai visus tris surakintum. Realiai, net 1 žmogų truėtų būt sunku surakint vienam.

 

+ liks galimybė turėt daugiau antrankių, tik jie kainuos

Kaip tu nesupranti, čia yra žaidimas ne realybė, prieš 

 

 

Bumeris tokio dalyko tikrai nedarys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 48 minutes(-ių), Invision_James rašė:

Pries, cia yra zaidimas, o ne kokia reali situacija, tuo labiau jeigu buna mazai teisesaugos apie 10 tik, o veiksmas didelis, tai ka tu ten surakinsi, niekas nenaudos savo laiko, kazkokius antrankius pirktis, bet siaip realiai nebloga mintis buvo.

Tai jei teisėsaugos būtų tik 3, tu siūlytum atnaujinimus, dėl kurių jie laimėtų didesnius veiksmus? Pagal mane jei yra persvara prieš teisėsaugą, tai teisėsauga turi atsitraukti ar bent pralaimėt veiksmą ar veiksmus ir galvot ką daryt, kad atsirastų daugiau teisėsaugos narių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 47 minutes(-ių), Bronius_Sanchez rašė:

Kaip tu nesupranti, čia yra žaidimas ne realybė, prieš 

 

 

Bumeris tokio dalyko tikrai nedarys.

Kodėl bumeris tokio dalyko tikrai nedarys? Jei bumeris tokio dalyko tikrai nedarytų tema jau pirmą dieną būtų užrakinta. Tai tu nori visiškai nerealistiško serverio, nelogiškų atnaujinimų ir galiausiai, kad serveris pataptų free-roam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...