Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Apklausa  

103 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su pasiūlymais? (Redaguota 2019-08-06)



Rekomenduoti pranešimai

prieš 18 valandas(-ų), Gabrielio_Rosarres rašė:

Kodėl bumeris tokio dalyko tikrai nedarys? Jei bumeris tokio dalyko tikrai nedarytų tema jau pirmą dieną būtų užrakinta. Tai tu nori visiškai nerealistiško serverio, nelogiškų atnaujinimų ir galiausiai, kad serveris pataptų free-roam?

Tai kiek visi sako kad čia žaidimas o ne realybė, atnaujinimai normalus, nepataps serveris freeroam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 valandas(-ų), Gabrielio_Rosarres rašė:

O galėtų tapti po truputį RP serveris, jei prie to prisidėtų serverio žaidėjai.

Kas jums su tais RP, nu negalvok net tokiu nesamoniu nebus eikit ir žaiskit ta  gta5

 

 

jeigu butu rp serveris kaip tu isivaizduoji kur galima butu naudoti kreditus, valiuta pamastyk galva truputeli arba eik žaisk gta 5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Bronius_Sanchez rašė:

Tai kiek visi sako kad čia žaidimas o ne realybė, atnaujinimai normalus, nepataps serveris freeroam.

Nebėra noro ginčytis. Tu pasižėk kiek čia tų papūgų. Vienas parašė tokį atsiliepimą, ir keli kiti tą patį parašė. Neturi savo nuomonės. Rašo, ką kolegos šneka arba tą patį, ką kiti rašo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-08-06 at 11:19, Bronius_Sanchez rašė:

Kas jums su tais RP, nu negalvok net tokiu nesamoniu nebus eikit ir žaiskit ta  gta5

 

 

jeigu butu rp serveris kaip tu isivaizduoji kur galima butu naudoti kreditus, valiuta pamastyk galva truputeli arba eik žaisk gta 5

Tu man sakai pamąstyt, nors kodėl toks atnaujinimas būtų blogas taip ir neparašei, išskyrus "Čia žaidimas, o ne realybė".

 

Vienam atsakyme tu sakai, kad serveris nepataps free-roam, kitam klausi kas man su tais RP? Serveris vistiek turi būti apibrėžtas. Arba tai RP, arba free-roam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 valandas(-ų), Gabrielio_Rosarres rašė:

Tu man sakai pamąstyt, nors kodėl toks atnaujinimas būtų blogas taip ir neparašei, išskyrus "Čia žaidimas, o ne realybė".

 

Vienam atsakyme tu sakai, kad serveris nepataps free-roam, kitam klausi kas man su tais RP? Serveris vistiek turi būti apibrėžtas, arba tai RP, arba free-roam.

žek tu tipo palicajus, gaudai tu bėglį o mašinoi 4 čiuvai, surakini vairuotoja ir pist nebegali rakint daugiau žmonių nes bleha pasibaige antrankiai, ir kai negali rakint tave 100prc nušaus jei nesi adminas, šitas atnaujinimas tikrai blogas nes jis jokios naudos neduoda.

 

 

kaip tu įsivaizduoji kaip serveris pataptu free-roam? nu gi neįmanoma :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Bronius_Sanchez rašė:

žek tu tipo palicajus, gaudai tu bėglį o mašinoi 4 čiuvai, surakini vairuotoja ir pist nebegali rakint daugiau žmonių nes bleha pasibaige antrankiai, ir kai negali rakint tave 100prc nušaus jei nesi adminas, šitas atnaujinimas tikrai blogas nes jis jokios naudos neduoda.

 

 

kaip tu įsivaizduoji kaip serveris pataptu free-roam? nu gi neįmanoma :D

Būtent dėl tokių situacijų ir sugalvotas atnaujinimas. Jei keturi "čiuvai" bandytų pasipriešinti prieš vieną "palicajų", jie turėtų jį įveikti, nemanai? Atnaujinimas paskatintų važinėtis po du, kviesti pastiprinimą, jei mašinoje, kurią norima sustabdyti, yra keturi žmonės ar yra panaši situacija. Pagal pasiūlymą rekomenduojamas antrankių limitas yra du. Tam, kad suvaldyt keturis reikia bent dviejų policininkų.

 

Pasakyk man koks šito serverio modas (pavyzdžiui, RP, free-roam).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...