Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Connor_Mcgregor

Veipinimas sarge

Ar reikia?  

52 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia?

    • Reikia
      31
    • Nereikia
      21


Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 minutę, Misha_Tikras rašė:

Primesk, tikri vyrai neanudoja tokiu nesamoniu, tikri vyrai vaiksto is sporto kluba, o tuos kas ruko as garina tikrai nepavadinciau tikrais vyrais, ypac tie kurie ruko smirdi kaip is kokios katilines, kur anglim kurena ar net gal baisiau, tai nesuprantu koki tu tikra Vyra turi savo vaizduotei, negi tu issivaizduoji kad tie kurie geria ir ruko yra tikri vyrai, tai paziurek i benamius jie juk visa tai daro ar jie netikri vyrai ? :6_smile:

omg ačiu tikrai davei nuostabią pamoką, gal nori but mano tėvas ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Johny_Samp rašė:

omg ačiu tikrai davei nuostabią pamoką, gal nori but mano tėvas ?

 

nenoriu, manau mano bsimi palikuonis negalvos tokiu nesamoniu kaip tu, manau jie tures kitokia vaizduote, o tu manau turi savo tevelius kurie pamirse apie tavo auklejima ir ugdyma, pasipasakok jiems savo ssvajones 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Misha_Tikras rašė:

nenoriu, manau mano bsimi palikuonis negalvos tokiu nesamoniu kaip tu, manau jie tures kitokia vaizduote, o tu manau turi savo tevelius kurie pamirse apie tavo auklejima ir ugdyma, pasipasakok jiems savo ssvajones 

Misha užsičiaupk, neįdomu iš tavo tos puses.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-08-06 at 21:31, Misha_Tikras rašė:

zinai Misha ir cia gali reiksti savo nuomone, ir as esu pries, pasakysiu del ko pries, nes nei rukymas nei veipinimasneduoda nk naudingo nei tavo sveikatai, nei tave padaro kietu, nu gal paauglystei bunant tarp draugu kuriem 14, veliau tai tampa iprociu pinigu isleidimu i niekur, i duma arba gara, o ta tavo pasiulyma manau atmes nes tai galima suprasti kaip skatinima jaunimo prie kenksmingo gyvenimo, geriau nueikit pasportuoti i koki GYM, arba pabegioti, o siulau vietpoi to tavo veipo ideti i serva Kacialkes kur galetu uzpompuoti nesveikai koki nigerio skina, aisku uzpompuotas skinas turetu ir jiegos atzvilgiu buti geras iskirstu koki paprasta skina i 1 bankes, nereiktu nei ginklu :D bet cj cia jau nusvaigau, krc pries tuos visus kenksmingus sveikatai reikalus

vis geriau nei kišti pinigus į adminą ir mutinti už bet ką :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 valandas(-ų), Kenji_Yamamoto rašė:

vis geriau nei kišti pinigus į adminą ir mutinti už bet ką :)

Kenji nemyzk i bata, kol nemutinau lyg ir toletinio nereikedavo, tik pastebejau kad naglas esi, prasileidai kelias mutes jau tipo uz bet ka, ir man nuostoliai toletinis baiginejas jau reiks pirkt, ateik i serva admin baiginejas sausiu uz nieka mute :23_stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...