Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kornelijus_Tunaro

Kornelijus Tunaro

Rekomenduoti pranešimai

  • Rašau jau gal trečia kart, bet vis kažkur dingsta, kadangi visi jau mane pamiršę tai galiu vėl iš naujo parašyt :D
  •  
  • Vardas? Kornelijus
  • Pravardė? Liutvinas
  • Amžius? 21
  • Zodiako ženklas? Jautis
  • Kur gyveni? Šiauliai
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Labiausiai gal jau 15-16metų mane domina automobiliai, autosportas, stengiuosi susirinkti atliekamų lėšų DRIFT automobilio susirinkimui, tačiau visi mano stengimaisi gaunasi, kad tas autombolis pasidaro stance :D (galėsiu dadėt kelias nuorodas), būreliai kaip boksas ir t.t. manęs nedomina, tai ne man.
  • Spoileris

    PRIEŠ

    Kornelijus Liutvinas nuotrauka.

    PO

    Kornelijus Liutvinas nuotrauka.

     

     

     

    Daugiau nuorodų tyngiu dėt, bet supratot, kad man driftui sūnku pasiruošt :D

     

  • Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikiu kaip ir dauguma berniukų, kurie dar turi savo gyvenimą apart SARG.LT ar apskritai internetinės erdvės būnu lauke su draugais, ar namuose kanors konstruoju, arba krapštausi garaže.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Serveryje žaidžiu gal 6-7metus, tačiau buvau ilgą pertrauką pasidaręs, nes labai atsibodo išsišokę snargliai, kurie niekaip nepradeda nors po truputį suaugt į protą.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? 10-12m
  • Kokius filmus mėgsti? Siaubo, Komedijas, Karinius.
  • Kokios muzikos klausai? Neišskiriu, išskyrus roką.
  • Mėgstamiausias sportas? Visiškai visos autosporto šakos.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Neturiu.
  • Kas yra tavo autoritetas? Net nežinau, aš labiau savamokslis viskam.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Kažkada buvo toks laikas, kai visi visur emigruodavo, mada gal net labiau, aš emigravau čia, susiradau daug pažįstamu(gaila tik vienas kitas belošia) ir taip užstrigau šitame serveryje.
    • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Taip, turiu katiną.
    • Spoileris

      Kornelijus Liutvinas nuotrauka.

       

  • Turi brolių, seserų? Brolį.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Kaip ir visų, gyventi, egzistuoti ir pasiekti kažko :D
  • Kokie tavo privalumai? Kad nelabai jų yra. :D bent aš kaip ir visi, nežinau. Gal, kad aukštas :D
  • Kokie tavo trūkumai? Pats kaip trūkumas :D
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
  • Spoileris

    Kornelijus Liutvinas nuotrauka.

    Kornelijus Liutvinas nuotrauka.

    Kornelijus Liutvinas nuotrauka.

    Kornelijus Liutvinas nuotrauka.

    Kornelijus Liutvinas nuotrauka.

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...