Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kornelijus_Tunaro

Admin blacklist

Ar tai būtų nadinga?  

42 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai būtų nadinga?

    • Taip
      33
    • Ne
      9


Rekomenduoti pranešimai

prieš 12 valandas(-ų), Luc_Ddose rašė:

Gal tada patobulinta idėja, kuri būtų profitable - negalėtų 30 dienų ar kažkiek x dienų naudoti tos komandos, už ką buvo atimtas adminas/uždėtas įspėjimas?

Aš tai sakyčiau kad kai prisidirba turėdamas adminą, tos dienos kiek tirėjo adminą, pataptu į minusą ir kai nusiperki per naujo adminą, tas dienas atminusuotu.. but thats just my opinion..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 valandas(-ų), Khai_Offline rašė:

Aš tai sakyčiau kad kai prisidirba turėdamas adminą, tos dienos kiek tirėjo adminą, pataptu į minusą ir kai nusiperki per naujo adminą, tas dienas atminusuotu.. but thats just my opinion..

Variantas irgi neblogas. Įdėją galima įvairiai patobulint kurėjų naudai, reikia tik minčių :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taigi bumeris tikrai nedarys tokios nesąmonės, kiek buvo kartų siūlyta dėl to admin pirkimo draudimo ir t.t, bet bumeris vistiek nieko nedarė. 

Logiškai pagalvok, bumeris išsykio mažiau pinigų gaus. 

PRIEŠ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-08-06 at 16:16, Kornelijus_Tunaro rašė:

Sveiki!

 

Taigi po ilgų pamąstymų kai prisiperka neatsakingi žmonės ADMIN pareigų ir daro nesąmonės kilo įdomi įdėja, kuri nelabai atneš pelno savininkams, tačiau atneš kiek labiau užtikrinto žaidimo mums paprasties žaidėjams.

Taigi pasiūlymas būtų toks, jeigu pavyzdžiui žmogus, kuris piknaudžiauja /mute, /jail, /kick ir surenka bent 2 tai 3papeikimus per 24h ar tai per savaitę, jam nuimant administratoriaus statusą būtų ir užblokuota galimybė prieiti prie šios paslaugos 30 kalendorinių dienų. 

Nes primutina, prijailina, atima admina, kitą dieną vėl yra adminas ir vyksta analogiškos situacijos.

Manau labiau pradėtų žiūrėt į /taisykles ir truputį atsakingiau naudotu /akomandos.

Nesivaržykite, galite papildyti mano pasiūlymą.

Laukiu įvairių nuomonių.

 

 

Ką manote jūs? @Admin_Bumeris , @Tautrimas_Juska

 

Aš už bet kažkada žaidime pasakiau į // kad bumeris galėtu daug labiau apribot admin ir baus. Atsakė o kam ir taip viskas gerai yra.  Na jam iš visko € kaip ir pats žinai. Free ban . Nebus unban bus € pirkimas . Admin praradimas vėl pirkikas vėl €.  Na bet jeigu padarys už

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...