Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ignas_Banys

Stambus lėktuvų patobulinimas.

Ar sutinkate, jog kai kurie lėktuvai būtų pardavinėjami?  

140 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate, jog kai kurie lėktuvai būtų pardavinėjami?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 43 minutes(-ių), Edvinas_Barise rašė:

Bet Rokai ar 3 milijardai nera per didele suma? Zinant, kad to lektuvo negali parduoti.

 

prieš 33 minutes(-ių), Enemy_Choke rašė:

Barisė gerai sako, aš ir manau jog 3b yra tikrai per daug už liektuvą, kurio parduoti negali.

Visiškai pritariu jiems, manau reikėtu truputi sumažinti kainą iki kokio 1b arba bent jau padaryti, kad už tuos 3b nusipirkus, būtų galima parduoti, nes gi vis dėl to, tai yra pirkinys už sarg.lt pinigus, o ne už valiutą ar kreditus :/ @Vytautas_Cames išreišk savo nuomone, net turi vieną iš lėktuvų Maverick, įdomi tavo nuomonė ar geriau būtų, kad jį galima būtų parduoti ar taip kaip dabar, nusipirkai ir negali parduoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Musiau_Muse rašė:

Nu bet Bumeri 3mlrd yra kosmosas paprastiems žaidėjams pats pagalvok, su stuntais dažna poblema manau to reiktų.

Na tai pagalvojus, ne paprastiems žaidėjams tada pirkti tuos liektuvus/sraigtasparnius. Jeigu čia kiekvienas vos ne pradės turėti liektuvą kaip trečią tr.priemonę, tai manau gausis nesąmonė.( čia mano nuomonė ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 minutes(-ių), Enemy_Choke rašė:

Na tai pagalvojus, ne paprastiems žaidėjams tada pirkti tuos liektuvus/sraigtasparnius. Jeigu čia kiekvienas vos ne pradės turėti liektuvą kaip trečią tr.priemonę, tai manau gausis nesąmonė.( čia mano nuomonė ).

Nu mano nuomone tai reiktų tik stuntus  dadėt kad leistų pirkti, labai pagelbėtų tiek mafijoms tiek klubams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 minutes(-ių), Musiau_Muse rašė:

Nu mano nuomone tai reiktų tik stuntus  dadėt kad leistų pirkti, labai pagelbėtų tiek mafijoms tiek klubams

Mafijom nemanau ar reikia, nes mafijos jau ir taip turi savo stuntus, o dėl klubų nežinau, jie ir taip žlugę. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...