Eiti į turinį
Ignas_Banys

Stambus lėktuvų patobulinimas.

Ar sutinkate, jog kai kurie lėktuvai būtų pardavinėjami?  

92 balsai(-ų)

1. 1. Ar sutinkate, jog kai kurie lėktuvai būtų pardavinėjami?

Rekomenduoti pranešimai

Gerai būtų , bet nemanau ar bumeris dės ,nes prieš kelis metus buvo jie pardavinėjami , tačiau nepasiteisino ir išėmė.

• Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Pamenu seniau kažkas tą jau siūlė,bet Bumeris nesiima to įgyvendinti,ir nesuprantam kodel.aš UŽ

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu tikrai už, bet turbūt ilgai sukai smegenine 

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as uz, aisku kaina turetu but didele bent apie milijarda ir gal tiek daug rusiu nereikia uztektu manau stunto, sraigto, shamal ir viskas

Redaguota , redagavo Gta_San
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Bany nu tu sugebi su savo tėmom aš per egzaminą tiek neprirašiau, o tas savo litankę kaip šovė, bet visvien UŽ UŽ UŽ UŽ

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2019-08-20 at 08:40, Gta_San rašė:

as uz, aisku kaina turetu but didele bent apie milijarda ir gal tiek daug rusiu nereikia uztektu manau stunto, sraigto, shamal ir viskas

Pritariu tau nes pilnos gatvės būtų lėktuvų... 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)

Aš už, lėktuvų kaina manau turėtu būti bent 500m - 1b, nes kitaip beveik visi jį turėtu jeigu kaina būtų kaip tu minėjai "5m arba daugiau" ir jeigu turėtų jį nedaug žmonių, tai nebūtų ir nesąmonių, jie nesimėtytu bet kur ir šiaip būtų patogus transporto būdas žaidėjam, na tikėkimies, kad @Admin_Bumeris įdės, tai į projektą :)

Redaguota , redagavo Audi_Boss

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 58 minutes(-ių), Audi_Boss rašė:

Aš už, lėktuvų kaina manau turėtu būti bent 500m - 1b, nes kitaip beveik visi jį turėtu jeigu kaina būtų kaip tu minėjai "5m arba daugiau" ir jeigu turėtų jį nedaug žmonių, tai nebūtų ir nesąmonių, jie nesimėtytu bet kur ir šiaip būtų patogus transporto būdas žaidėjam, na tikėkimies, kad @Admin_Bumeris įdės, tai į projektą :)

Tai jau senai yra pardavinėjimai, 3 mlrd ir padariau kaip trečią tr. priemonę lėktuvą.

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-ių), Admin_Bumeris rašė:

Tai jau senai yra pardavinėjimai, 3 mlrd ir padariau kaip trečią tr. priemonę lėktuvą.

Bet Rokai ar 3 milijardai nera per didele suma? Zinant, kad to lektuvo negali parduoti.

• Patinka 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes(-ių), Admin_Bumeris rašė:

Barisė gerai sako, aš ir manau jog 3b yra tikrai per daug už liektuvą, kurio parduoti negali.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 43 minutes(-ių), Edvinas_Barise rašė:

Bet Rokai ar 3 milijardai nera per didele suma? Zinant, kad to lektuvo negali parduoti.

prieš 33 minutes(-ių), Enemy_Choke rašė:

Barisė gerai sako, aš ir manau jog 3b yra tikrai per daug už liektuvą, kurio parduoti negali.

Visiškai pritariu jiems, manau reikėtu truputi sumažinti kainą iki kokio 1b arba bent jau padaryti, kad už tuos 3b nusipirkus, būtų galima parduoti, nes gi vis dėl to, tai yra pirkinys už sarg.lt pinigus, o ne už valiutą ar kreditus :/ @Vytautas_Cames išreišk savo nuomone, net turi vieną iš lėktuvų Maverick, įdomi tavo nuomonė ar geriau būtų, kad jį galima būtų parduoti ar taip kaip dabar, nusipirkai ir negali parduoti?

• Patinka 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nejuokinkit per daug, neįperki ir nereikia reiškia. Kaina gera, tuo labiau kai serveryje ekonomika nekokios būklės, tai gelbsti ir šiektiek mažina serverio pinigų kiekį. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sakai artinimui prie realybės? Dabar tu man pasakyk tokį dalyką: Tu bent esi matęs, kad koks žmogus turėtu nuosavą lėktuvą Lietuvoj ir su juo skraidytų?

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pilnai sutinku su idėja, pagyvintų šį projektą bei būtų įdomiau žaisti, na, o jeigu numeta bet kur lėktuvą - /kviesti mechanikus [vieta], paprašai, kad nukeltų lėktuvą ir viskas. Reikėtų padaryti atskirą lėktuvų konfiskuotą aikštelę, o mechanikams būtų komanda /plektuvas norint nukelti lėktuvą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...