Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Linas_Kasete

Reikia pagalbos dėl SA-MP ir modų!!!

Rekomenduoti pranešimai

Gal būt sulauksiu pagalbos, dėl SA-MP ir modų.

1. Problema SA-MP bei GTA. Neina nuleisti žaidimo, kaip bandau nuleisti žaidimą su ALT ir TAB užlūšta gta pasirenku vėl GTA ir atstringa.

2. Užlūžimas SA-MP bei GTA. Įjungiu ESC ir greit išjungiu užlūžta ir reikia RR pc daryt. Kartais būna nueini į options arba į map ir neužstringa, bet norėtųsi, kad išvis neužstrigtų...

3. Dėl modų. Taigi isirašau daug modų viskas veikia, bet kaip įsikeliu ENB nebeveikia nei GTA nei SA-MP ir net nežinau ką daryti. Ar su modais keliu ENB ar be vistiek neveikia. GTA fix nepadeda bandžiau daug sykių. 

 

 

 

Galbūt atsiras nusimanantis žmogus ir man padės. Mano windows 10 pro. Dėl padėjimo susitarsim atsilyginsiu tikrai. Skoloj neliksiu! ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Shelby_Cobra rašė:

Geriausias variantas persirašyti viską iš naujo, bei kaip minėjo aukščiau komentatorius gali peržvelgti ENB fix tema.

Perrašymas nepadeda aš viską persirašau, kad ir palieku be modų man vistiek tas pats. Neina nei nuleist nei esc greit suspaudinėti. Bet aš svarstau gal padėtų įsirašyti SA-MP 0.3.7 - R3 versiją. Nes dabar naudoju 0.3.7, bet kitiem veikia ir su šita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...