Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Donce_Monce

Idėjos mafijoms/gaujoms, teisėsaugai bei civiliams.

Ar sutinkate su 1 įdėja?  

39 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su 1 įdėja?

    • Taip.
      32
    • Ne, idėja visiškai nenaudinga.
      7
  2. 2. Ar sutinkate su 2 įdėja?

    • Taip.
      27
    • Ne, idėja visiškai nenaudinga.
      12
  3. 3. Ar sutinkate su 3 įdėja?

    • Taip.
      32
    • Ne, idėja visiškai nenaudinga.
      7


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki sargiečiai, taigi pasiūlysiu keletą įdėjų kurios mano nuomonę būtų visai naudingos serveriui.

Tai pirmoji įdėja būtų Mafijoms+/Gaujom, apsauginiams ir teisėsaugai:

FURGONAS:

Spoileris

1. Įdėjos aprašymas:

Nustatytu laiku apsauginiai turės vežti furgoną su narkotikais į narkotikų saugyklą, pinigus į banką ir ginklus į ginklų saugyklą. Kai apsauginiai pradėtų važiuoti su furgonu, mafijoms/gaujoms į raciją būtų pranešta apie furgoną važiuojantį tam tikra puse. Per tą laiką, kol furgonas važiuoja mafijos/gaujos galės bandyti jį apiplėšti. Manau būtų laikas per kurį apsauginiai privalėtų nuvažiuoti į pasirinktą tašką. Mano manymu SWAT ir Armija turėtų ginti furgoną kartu su apsauginiais. Furgoną galima būtų apiplėštį mafijoms/gaujoms su komanda /plėšti ar panašiai ir tada privalėtų nuvežti narkotikus/ginklus ar pinigus į savo bazę.

2. Kokia nauda iš to?

Mafijoms sėkmingai apvogus furgoną, jie gautų apie: 5-10 Milijonų, Po 5-10 tūkst. visų ginklų arba po 2500-5000 tūkst. visų narkotinių meždiagų. Apsaugai ir teisėsaugai sėkimingai nugabenus krovinį dalintusi 10m (Visa tssg. ir apsauga.)

3. Kokiu transportu tai būtų galima transportuoti?

Manau su Securicar puikiai tiktų.

LOKACIJOS:

Spoileris

1. Įdėjos aprašymas:

Žemėlapyje būtų 4-5 vietos kuriose augtų kanapės, jas surinkti būtų galima su komanda /paiimti ar panašiai. Tokiai įdėjai įgyvendinti mano manymų reikėtų panaikinti kanapės sėklas. Mano manymų, kad teisėsaugai ypač ftb būtinai reikėtų uždrausti naudoti /nark lokacijose ir tam tikru spinduliu už jų. Dar pridedu tai, kad būtų ne vien kanapių augimo lokacijos, tačiau ir kokaino bei heroino. Toliau būtų sukūrtos vietos kuriose būtų galima apdirbti Jūsų norimą psichotropinę medžiagą. Mano manymų galima būtų padaryti, kad įmanoma parduoti narkotines medžiagas n.prekeiviams 50-40% pigiau.

2. Kokia nauda iš to?

Manau tai tikrai sudomintų žaidėjus ir mafijoms/gaujoms būtų lengviau gauti jiems reikalingus narkotikus.

Spoileris

4db621aa4ca47b193894d9f1d5a1fe4b385.png

 

Įdėja civiliams ir mafijoms/gaujoms:

Spoileris

1. Įdėjos aprašymas: Mafijos/Gaujos galėtų užgrobti pvz: Mašinų parduotuvę, neutralų darbą (Mechanikai, Taksi ir tt.) už tai prašydami išpirkos.

Civiliai galėtų užgrobinėti pvz: GUN Shop SF ar panašiai prašydami už tai išpirkos, bei galėtų paiimti žmogų kaip įkaitą. Civiliai ir Mafijos/Gaujos objektą galėtų užgrobti su komanda /grobti ar pnš, už berekšmį komandos naudojimą žaidėjas būtų baudžiamas draudimu (visam laikui) naudoti šią komandą ir mute 7200s.

2. Kokia nauda iš to? Civiliai bei Mafijos/Gaujos galėtų iš to užsidirbti pinigų.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Apie furgona ir seciuricar mes su ja ir taip atliekam pinigu krovimus turėtu būti manau dydesnis transportas ir kitas transportas tam atlikti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Vygantas_Taspats rašė:

Aš už, tik, kad sumos labai jau didelės vien dėl sumų bumeris manau nedėtu, nes jis nori ssarg'e ir taip apmažinti limonų skaičių.

Sumas (lemus) juk visada galima sumažinti svarbu tik kad idėja būtų įgyvendinta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...