Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Flume_Wolf

Justis_Shift

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Flume_Wolf
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Justis_Shift
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):Nelegali veikla
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:Ginklų prekeivis.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

    d9bf869d1177ff4cf4221a14fb89f1e7972.pnga8bb14858507ad0c522b7d955cb52ee7864.png

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?NE

P.s čia tipo rašei iš tikrų bet paskui suabejojai kad gausi vdb ir parašei kad čia sarkazmas? nepaeis vyruti tau šitas atmazas :)

P.s @Admin_Bumeris gali patikrint logus ir ten tikrai ras logų kai pardavinėja milus, perka krd, valiutą už milus ir t.t :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tai prasiusk kredu ir kalbesim, kur cia tau nelegali veikla zmogeli, nelabai pakanka irodymu, random fotkes sumetes kazkokias 

 

blogiausiu atveju primenu kad tai sarkazmas:-DDDD

 

papildau: tegu patikrina, jei įdomu, aš nieko prieš :D,

dėl sarkazmo paminėjau dėl to, kad nebuvo tai rimtai rašoma ir nieks nebuvo ir nebūtų prastumtas ar panašiai. 

+

jei jau taip teigi, kad kažkas perką valiutą už milus ar kreditus, ar aš to prašau kad pirktų už milus, pateik įrodymus, nes šiuo atveju tavo žodžiai beverčiai,

tiesiog prašyt kad man nupirktų kredų aš turiu pilną teisę, nes nesiūlau už tai visiškai nieko, ties prastumimu į gp buvo sarkazmas, logiškai mąstant prastumt net negalėčiau kadangi esu paprastas darbuotojas be rimtų privilegijų :4_joy:

 

zdaroyc8rx6plxp5fsxw_shaq_laughs.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...