Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Matas_Ammo

Bond_Alen

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Bond_Alen
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Anti-esc
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    1.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Video ilgas, tai trumpai ir aiškiai. Video prasideda paprašius paspausti esc ir taip prašiau tavęs 2 kartą, nes pirmą mane išcrashino. Nuo 20sec "paspaudei" nors aiškiai matosi, kad nepaspaudei. Paprašius /aafk parašyt sistema reagavo, nes pas tave mandresnis, bet paprašius 37sec dar kartą paspausti, vėl neišmetė ir taip iki pat video galo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu tu supranti kad aš jo neturiu :4_joy::7_sweat_smile: NETIKIU tavo pateiktais įrodymais lyg atsiprašant debilas kad ant pavo sedėdamas anti-esc naudočiau. Gydikis aiškiai.....
P.S pildau dar bėja tik prisijunges šoki mane tikrin poto šauni reloga ir lyg nieko nematęs vėl prašai spaust  :4_joy: :4_joy: :4_joy: :4_joy: :4_joy: :4_joy: Pagal mane tikrai fake ir padirbti tavo įrodymai :24_stuck_out_tongue: + gi kas tau prinėręs i ruda daugiau nei gali... Krč susimastyk nes anti esc neturiu ir netikiu tavo įrodymais... Ir manes durniu gali nelaikyt o ka tai gali laikyt tik save kad kažka gali apgaut ir pateikt fake irdms. Bėja taip pat žinau tuos pačius š kurie rodo tai ko net nėra :15_yum: taip kad tau norima žaidėja nuversti gan lenga tad nu Sekmės tu tokiom komandom.. SARG.LRT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...