Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

The_Bass

„Sandėlių karai“ - įmanoma?

„Sandėlių karai“ - nauja tendencija.  

126 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia tokios sistemos su tokia veikla?

    • Taip, kadangi tai pagyvintų pačią veiklą ir pritrauktų naujų žmonių.
      120
    • Ne, argumentuosiu komentaruose.
      6


Rekomenduoti pranešimai

prieš 4 minutes(-ių), Gangsteris_Vaikas rašė:

as už, bet pats prisipažink iš rusu prisižiurejas

Taigi, dabar kas yra žaidę rusų serveriuose, pasakys, jog tai tiesiog kopijavimas ir panašiai. Ne, Lietuvos serverių rinkoje, tokio atnaujinimo aš dar nemačiau, ši idėja ir pats šis renginys yra iš „Bid Wars“ laidos. Ką mes siūlome unikalaus? Tai galimybė į šį užsiėmimą ir įtraukti nenaudojamus SargCoin, kurie nuo šiol įgautų vertę ir prasmę. Komentaruose parašykite ko dar reikia, jog būtų užtikrinamas sąžiningumas ir vengiama kuo didesnio trukdymo/piktnaudžiavimo iš žaidėjų pusės. 

 

skaityt mokinkis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai už. Iki galo neskaičiau. Bet supratau ka siulai. Iškart net idomu pasidare, ar darys kažka bumeris, apart gui lenteliu keitimus, spalvas, namu rr. Manau kad kita versija bus namu rr. Tai žinok tokio dalyko gali net nebut :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Welcome_Totheclub rašė:

ahuenai, judi baxure si ideja buvo mano sugalvoja kadangi ji yra IS rusu projektelio evolve/diamondu/arizonos. sia ideja buvau parases pora sg skripteriams bet jie nuignorino, ir bandai sargyne sita isiulyti? nu naxuj

 

pasigydyk kuom tu sergi ble :DDDD seip del idejos tai ahuejiena, pasistengei citi gaujini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasiūlymas yra visai įdomus ir nuosekliai išdėstytas. Tačiau, kaip ir vienas žaidėjas sakė, kad Bumeris tokio mąsto atnaujinimų tikrai nedarys, nes tam tiesiog neužtektų laiko naujai versijai sukurti. Kaip sakant, svarbu ne kiekybė, o kokybė, tai deja, pas jį mintys apie tai yra visai kitokios, kad išleisti kuo daugiau naujų versijų, o nors skaičiukai yra beverčiai... Geriau per savaitę padarytų vieną, bet gerą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 22 minutes(-ių), Welcome_Totheclub rašė:

koks pisalas, man bet bent jau necikarintum ideju nuo kitu zmoniu;] o savo galvotum koks tolkas, kad sargynas sugalvos? kitas serveris geresne sugalvos ir vel begsi, ten ziureti tos idejos ir vel cia rasyti bumeryne? normalus tu

Niekur nera sito igyvendinta ir kituose srv nera sargcoinu, jei cia atejai papist prota tai laisvas kaip triusikas esi pacanas, o kad cia giries apie sg kazkokius, to sudforumio simtas metu neziurejes ir idomaus ten nieko nera, o kad pasisavinau tavo ideja, wait wat, tai pala per telika ta laida tu rezisuoji gal? Girdi prastumk ir mane pacukas tada, o siaip tai tau graziai sakau valink toli kol grazus oras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...