Eiti į turinį
Yoel_Romero

Need for Speed: Heat

Rekomenduoti pranešimai

oGFQTxH.png

 

Studio: Ghost Games
Genre: Racing
Platforms: Origin, PlayStation 4, Xbox One
Release Date: November 8, 2019

About Game:

Hustle by day and risk it all at night in Need for Speed™ HEAT, a white-knuckle street racer, where the lines of the law fade as the sun starts to set. By day, Palm City hosts the Speedhunter Showdown, a sanctioned competition where you earn Bank to customize and upgrade your high-performance cars. At night, ramp up the intensity in illicit street races that build your reputation, getting you access to bigger races and better parts. But stay ready – cops are waiting and not all of them play fair.

Underground + Most Wanted

 

 

 

 

Redaguota , redagavo Ponas_Taksi
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

No offense , bet mano nuomone nfs vel pradeda nusivažiuoti kaip ir buvo ilgą laiką... Pagalvokim logiškai , nfs išleidžia žaidimą kiekvienais metais (beveik) Žaidimus leidžia jau antrą dekadą.. O gerų žaidimų tai vienos rankos pirštų užtektų suskaičiuot... Mano nuomone geriausi nfs žaidimai: undergroundas 1/2 , mostwantedas senas , run'as ir nfs 2015. Toliau gavno. Čia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Luis_Exe rašė:

No offense , bet mano nuomone nfs vel pradeda nusivažiuoti kaip ir buvo ilgą laiką... Pagalvokim logiškai , nfs išleidžia žaidimą kiekvienais metais (beveik) Žaidimus leidžia jau antrą dekadą.. O gerų žaidimų tai vienos rankos pirštų užtektų suskaičiuot... Mano nuomone geriausi nfs žaidimai: undergroundas 1/2 , mostwantedas senas , run'as ir nfs 2015. Toliau gavno. Čia tik mano nuomonė.

Nu kai kuriem tai si dalis kaip tik labiau patiko nei pries tai buvusi payback, man visai nieko

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...