Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Black_Bacardi

Fear_Nothing

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Fear_Nothing
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: TAIP
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: NE
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 1.png
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:10 - 0:13, 1:19 - 1:22, 1:39 - 1:45.
  • Gerai butu -1 isp forume 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mh... Va čia tikrai nieko gero ;/ pasakysiu kaip buvo, tuo metu tikrai galvojau, kad gaunu "ddos" na bet taip nebuvo.. Nes kai padariau rr viskas buvo tvarkoj. Žodžiu mano loptopas nėra iš geriausiu :D tikrai būna visokiu tokiu panašių nesamonių, ant pačio galo kaip išbeginėjau iš angaro, pamačiau angare buvusiems esc ir supratau, kad vėl puliuoja pc.. Turiu šiokį tokį video kuris šio atvėju mano naudau ir įrodo, kad man tikrai buvo užkiles pocket size. Tavo nufilmuotame video 01:51s kai bėgu pro angara, angare nėra tomas_quezy ir marius_parker esc. Na čia mano video prieš padarydamas rr. Esc žaidėjam pirmą video sekunde.

Pats žinai kaip yra, kad stengies nuversti ir non stop darai pzu mane dėl to parašyto skundo kaip šaudai su saspearow.. Tai ar aš toks kvailutis kad inv naudot? Logiškai pasamprotavus čia toks tau. Na o mano įrodymai tikrai minimalus, ir parašiau visą tiesą kaip yra. Tikiuosi free blist negausiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...