Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Audi_Boss

♤ Atnaujinimas mafijom/gaujom ♤

Ką manote apie šį pasiūlymą?  

20 balsai(-ų)

  1. 1. Ką manote apie šį pasiūlymą?

    • Taip, tai yra gera idėja.
      17
    • Ne, tai nieko gero.
      3


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki sargiečiai, taigi sėdėjau neturėdamas ką veikti ir sugalvojau vieną įdėja kuri mano manymu būtų naudinga mafijom/gaujom.

Taigi mano siūloma įdėja yra tokia - Padaryti, kad mafijos/gaujos kaip IMM, Cosa Nostra ir t.t. galėtu užimti darbų bazes ir už, tai prašyti išpirkos, o tas darbas kurio bazė buvo užimta, tuo metu kol ji būtų užimta, naudojant komandą /kviesti rodytų "NEDIRBA", o kitą arba tą patį darbą būtų galima užgrobti praėjus 24h-48h laikotarpiui. Taip pat PD arba to darbo direktorius/pavaduotojas galėtu bandyti atgrobti užimtus darbus iššaudžius visus gaujos/mafijos narius esančius to darbo bazėje. Vos tik parašius komandą /uzimtidarba (žemiau paaiškinta kas, tai yra) policija į raciją gautų žinutę, kad puolamas tam tikras darbas (pvz. "Cosa Nostra" užėmė Taksi II firmą.).

 

Komandos ir kita info

 

Mafijom/gaujom - 

/uzimtidarba - Užima darbo teritoriją esant joje (negalioja esant už darbo bazės ribų)

Užimti tą patį darbą arba kitą galima - Praėjus 24h-48h laikotarpiui.

Darbo išpirka negali viršyti - 20'000'000€

 

Policijai, bei darbo pavaduotojui/direktoriui -

/atgrobtidarba - Padaro grobiamo darbo zoną vėl laisva (negalioja esant už darbo bazės ribų)

 

 

Ačiū už dėmesį, turint idęjų kaip galima būtų mano pasiūlymą papildyti - Rašykite atsakimą cituodami.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...