Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jefro_Grand

Frozen_Inferno

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Frozen_Inferno
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: nuliukas ar koks ten cheatas, kur paspaudus atsiranda gyvybes
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė:  http://prntscr.com/p92pj4
  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 00:00 - 00:06s [atkreipkit demesi i 04sekunde, kaip is mazai hp atsirado 100hp]

pildau : prie ko dabar cia ta nuotrauka, tuo momentu kai rode kad gauni zala, tau gyvybes nenusieme, o kai islindai i tave pataike 4 kulkas kurios visos sulipo ir poto atsirado is naujo 100hp???????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Papildau: Kadangi gavau žalą, kol buvau garaže, tai dėl losto tau per /pzu parodė, vėliau, kad suveikė žolė, nes pasižiūrėk aš gavau 2 kulkas, kol buvau garaže, o kai atsiradau vilos viduje parašė, jog gyvybės "pakito į 100 ir pakeitė serveris" tai tau per /pzu dėl losto 1.68 parodė vėliau.

 

Ir iš kur tokių klounų atsiranda? Jei būčiau naudojęs pliusiuką, tai būtu serveris pranešęs, jog mano gyvybės pakito. Aš gavau žalą, kol dar teleportavausi, o man vilos vidaus nebuvo užkrove, va nuotrauka 3c461ad34ccb43f12053a5926ba7c8f9919.png

 

Kai tik užkrove vilos vidų ir nebebėgau vietoje, tik tada parodė sistema tikrą mano žaidimo būsena, todėl aš galėjau pradėti bėgti ir atsiradau su tiek givybių, kiek buvau požeminiame, bet į mane šaudėte gal penkiese, todėl iškarto palikot su mažai HP ir dėl 1.68 lost žalą priemiau šiektiek veliau ir iškarto garaže miriau, po 5sec atsiradau ligoninėje ir gavau baną.

 

Per video matosi 14:20:45 esu požeminem, o va nuotraukoje 14:20:55 ligoninėje su banuf35124e8fe37c70cd9c6515b1ea82670244.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...