Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Direktorių papeikimai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Netavo_Bedos
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @Black_Evil

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? Radistu
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)? Diskriminacija tarp žaidėjų.

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: Taigi užpildžiau į radistu atranka iki stop per savo antra acc Bobby_Stanfields ir pateikiau anketa pamačiau rašybos klaida ir ja per 1min pataisiau kadangi nebuvo galima redaguoti anketos buvau atmestas. o Dede_Vasembo taip pat redagavo anketa ir nebuvo atmestas nors taisyklės aiškiai sako cituoju 11.taisyklę Pažeidus bent viena iš ankščiau išvardintų taisyklių jūsų anketą bus ATMESTA. Kadangi su Dede_Vasembo abu redagavom anketas, o aš vienas buvau atmestas. Tai manau tai yra diskriminacija tarp žaidėju ps. cituoju 2taisyklę 2. Parašius anketą jos negalima redaguoti.
6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

Spoileris

ss

Spoileris

ss

Spoileris

ss

 

  • Haha 4
  • Sutrikęs 1
  • Už 1
  • Prieš 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 33 min., Netavo_Bedos rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Netavo_Bedos
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @Black_Evil

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? Radistu
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)? Diskriminacija tarp žaidėjų.

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: Taigi užpildžiau į radistu atranka iki stop per savo antra acc Bobby_Stanfields ir pateikiau anketa pamačiau rašybos klaida ir ja per 1min pataisiau kadangi nebuvo galima redaguoti anketos buvau atmestas. o Dede_Vasembo taip pat redagavo anketa ir nebuvo atmestas nors taisyklės aiškiai sako cituoju 11.taisyklę Pažeidus bent viena iš ankščiau išvardintų taisyklių jūsų anketą bus ATMESTA. Kadangi su Dede_Vasembo abu redagavom anketas, o aš vienas buvau atmestas. Tai manau tai yra diskriminacija tarp žaidėju ps. cituoju 2taisyklę 2. Parašius anketą jos negalima redaguoti.
6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

  Parodyti paslėptą turinį

ss

  Parodyti paslėptą turinį

ss

  Parodyti paslėptą turinį

ss

 

Visu pirma pasisveikinsiu sveikas, kadangi Black Evil yra mano pavaduotojas tai isiterpsiu ir aš visu pirma šį reikala aptarinejom šiandieną, Evilas pasisake pats kad nepamate nes dirbo ir velai grižęs iš darbo sugalvojo padaryti STOP ir velai vakare tikrino vienas pats anketas nes aš buvau užsiemes su reikalais ir neturejau galimybes padeti tikrinti anketas. Kadangi pavaduotojas mano dabartinis Black Evil yra visiškai naujas PAVADUOTOJO poste, visiems pasitaiko ir padaro klaidas bet iš tu klaidų visi pasitaiso ar ne taip? Tai kitą kartą jeigu vyks atrankos forume tikrinsim jas abu atidžiai neskubedami kad nebūtų kaip dabar ivyko. Black Evilas atsakys jums taip pat į šį papeikima.

 

Pildau: Taisykles jokios nepažaidėm, diskriminacijos tai pat nebuvo, tiesiog klaidą ir tiek.

 

Ačiū už papeikima, geros dienos viso gero!

Redaguota , redagavo Sergo_Sergo
  • Patinka 6
  • Haha 1
  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 30 min., Netavo_Bedos rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Netavo_Bedos
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @Black_Evil

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? Radistu
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)? Diskriminacija tarp žaidėjų.

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: Taigi užpildžiau į radistu atranka iki stop per savo antra acc Bobby_Stanfields ir pateikiau anketa pamačiau rašybos klaida ir ja per 1min pataisiau kadangi nebuvo galima redaguoti anketos buvau atmestas. o Dede_Vasembo taip pat redagavo anketa ir nebuvo atmestas nors taisyklės aiškiai sako cituoju 11.taisyklę Pažeidus bent viena iš ankščiau išvardintų taisyklių jūsų anketą bus ATMESTA. Kadangi su Dede_Vasembo abu redagavom anketas, o aš vienas buvau atmestas. Tai manau tai yra diskriminacija tarp žaidėju ps. cituoju 2taisyklę 2. Parašius anketą jos negalima redaguoti.
6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

  Parodyti paslėptą turinį

ss

  Parodyti paslėptą turinį

ss

  Parodyti paslėptą turinį

ss

 

Ačiū už papeikimą tikriausiai, kaip ir atsakiau tau į forumo až, kai pranešei tikrai nemačiau, kad dede_vasembo redagavo anketą, o jau priėmus žaidėją ir taip po apsunkintos apklausos ir jam gavus 7 dienų išdirbimą nuskriaustume jį. Atsiprašau, kad taip atsitiko sėkmės kitą kartą.

Redaguota , redagavo Black_Evil
  • Patinka 9
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...