Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Mano 2019 metų Vasara

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, praėjus vasarai, kaip ir 2018 m. buvo rengimas forume konkursas taip ir šiais metais, per kurį galėsite laimėti valiutos, konkursas yra labai lengvas turėsite aprašyti (rašinio forma) savo vasara, ką per ją nuveikėt, kas jums paliko didelį įspūdi ir pasidalinti su forumo lankytojais, dalyvauti gali visi kas tik nori, žodžių kiekis nustatytas apačioje , svarbiausia kuo įdomiau papasakoti apie 2019 metų vasarą ką per ja nuveikei, gal kur keliavai? ar leidai laiką savo gimtinei? gal kažką naujo pažinai?

Apdovanosim 3 įdomiausius rašinius, bet kaip visad bus duotos kelios taisyklės kurias privalėsit laikytis kitaip jūsų rašinys nepretenduos į konkursą, prizai ir taisyklės bei laikas bus paskelbti apačioje.

 

TAISYKLĖS

Privaloma per 1 valandą redaguoti anketą

Rašinys negali būtį spalvotas, leidžiama viena spalva

Galima prie rašinio patalpinti nuotraukų iš savo leisto laiko (privalomas spoiler)

Forumo slapyvardis turi atitikti visas taisyklės tai yra žaidime ir forume toks pats

Laimėtas prizas atiteks tam Vardas_Pavardė kuris ir bus čia užpildęs, prizas neperduodamas

Draudžiama kurti anketas nesusijusias su tema,nesąmoningų anketų kūrimas taipogi draudžiams už tai griežtai būsit baudžiami

Privalot laikytis bendrų forumo ir šios skilties taisyklių ( neįžeidinėti, nesikeikti, nenaudoti trumpinių, barbaristinių žodžių)

Minimaliai privaloma 250 žodžių

 

PRIZAI

 

I vieta 24 valiutos

II vieta 12 valiutos

III vieta 6 valiutos

 

 

 

Rašinius galit rašyti iki 2019-09-30 20:00

 

PAGRINDINIS KONKURSO REMĖJAS @Tautrimas_Juska

  • Patinka 8
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vos perkopęs trečius savo gyvenimo metus ir daug ką pramokęs , atsirandu pas senelius sodyboje netoli Nemenčines.Iki tol buvau matęs tik savo namus ir darželį ,pilną verkiančių vaikų , tarp kurių buvau ir aš pats.Tėvai nedelsdami nupirko man dviratį , kuris padėjo man greičiau pažinti savąjį sodžių ir apylinkes.Laksčiau kaip patrakęs ,kol vieną dieną įvažiavau į savo sodybos rūsį .Nuo tada ilgam padėjau savo triratuką į šoną ir neliečiau iki kitos vasaros.Sekančiais metais susiradau daugybę vienmečių draugų , su kuriais vasaros bėgo akimirksniu.Su jais važiuodavome prie ežero , vogdavome slyvas , obuolius ir kitas gėrybes iš kaimynų , kurie mum nepatiko.

Redaguota , redagavo Kostis_Strike
  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vasara... Turbūt daugelio labiausiai pamėgtas, išsvajotas bei ilgai lauktas metų laikas. Vasarą gali nuveikti labai daug, o būtent ši vasara man buvo ypatinga... 

Susiradau daug naujų draugų, apkeliavau keturias šalis. Ameriką, Slovėniją, Vokietiją bei Čekiją. Mane užbūrė Prahos, Berlyno, Los Andželo vaizdai. Ilgai išsvajotos atostogos pagaliau virto tikrove. Daug žmonių vasaros nevertina, retai išeina pasigrožėti gamta, mažai keliauja, nenori išbandyti naujų dalykų. Atvirai, nepavydžiu tokiems nuobodoms. Gaila, tačiau vasara prabėgo labai greitai. Hmm, o kas naujo Sarge? Matėme ryškų žaidėjų pagausėjimą, /vasara eventus, kurie nervuodavo žaidėjus, eventus, daug žvejybos, daug naujų veidų, įtraukiančių direktorių rinkimų, triuškinančių gaujų karų. Trumpiau, serveris tikrai “nemirė” ir vis dar gyvuoja visu savo gražumu. Žinoma, kaip gi be mūsų “nuostabaus” pajūrio... Ne, sarginiai, ne Los Santos kranto, o Lietuvos pajūrio. Labai ilgą dalį praleidau Šventojoje, kur pailsau nuo sargo bei pamiršau visas problemas, sutikau nemažai pažįstamų veidų. Grįžęs į savo gimtąjį miestą (Kauną) susitikau su draugais, toliau tobulinau krepšinio sugebėjimus (gi reikia kažką parodyti naujame sezone!). Didžiausią įspūdį šią vasarą man paliko klimatas. Tik čia galima birželį išvysti didesnius karščius nei Egipte. Sarginiams tokie orai nepalankūs. Juk sunku kelti ridą, kai nesi atsparus karščiui... Belieka kartą metuose išeiti į lauką, pamatyti pasaulį, pabėgioti, įsivaizduojant, jog suki LV ratus. Ką sarge veikti vasarą be žvejybos ar ridos kėlimo? Žinoma, žaisti /vasara. Na ir kas, kad yra apie 90% šansas, kad nieko vertingo nelaimėsi? Aš sugebėjau laimėti Dune, o nemačiau kad kiti žmonės laimėtų kažką didesnio.. Gal ši vasara man tikrai ypatinga...? O kaip šią karštą vasarą praleidote jūs? Parašykite apačioje, visiems įdomu sužinoti! Sėkmės jums, Sargas.

 

~Zedd_Gta

Redaguota , redagavo Zedd_Gta
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki. Taigi pradėkim nuo to, kad aš savo vasarą leisti pradėjau keliaudamas. Pirmoji mano kelionė buvo į kurią aš išvykau - pas kaimynus latvius. Mes su draugu nusprendėme 1 dienai vykti į Latviją, Liepojos miestą, kuriame yra jo butas, todėl mums kambarys nieko nekainavo. Mes vykome iš šeštadienio į sekmadienį. Kelionė automobiliu trūko ~4 valandas. Vykome trumpam laikui todėl, nes abiems pirmadienį reikėjo į mokyklą. Aš per tą vieną dieną pamačiau daug visko, pamačiau kaip gyvena mūsų kaimynai Latviai, pamačiau daug gražių pastatų ir laivų uostą. Taip pat ir pakeliamąjį tiltą apžiūrėjau. Jis pakyla kaip per jį plaukia laivai. O labiausiai kas man patiko, tai einant nuo molo stebėti kaip leidžiasi saulė ir klausytis kaip šniokščia jūra. Šeštadieni mes nespėjome visko aplankyti, nes jau pradėjo tempti, tai savo kelionę atidėjome sekmadieniui. Tada kai pamatėme ką norėjome, mes leidomės į kelionę link namų. Man šie įspūdžiai Latvijoje bus niekada nepamiršti.
 

Spoileris

262b3b6001ec36c3510de881094dd99d241.jpg

492d3339bb81441a611d873ca1f7b523569.jpg

58c6fd7d65644e90480390489f9e1e1d338.jpg

efdfa9aa5dbaf5ae70988567d9b21134493.jpg

12c64a0a9de96443e92d03d3ce93f174770.jpg

28f4fa3e79b8f04cf72c11f2e508f655538.jpg

f883dc4341668b2a8d8b7ad2b83cec1b685.jpg

e0b4487f6ccf046277fc3a9d9c5b39d7626.jpg

e7deb8081176335293da0da2e4d2a4af238.jpg

6ed73208a8c30baf7b6ffb446b3d2fc4106.jpg

a35a264b0b75601a3cac4356011df4ba747.jpg

fdd112f1794d61b0fc0b3d69628ca91d827.jpg

7773461cf748dc2a2d8b74363e44b21a800.jpg

765380df4265c040d567e193b6c55ea5176.jpg

f270ec2abf807c75f19996fa4032d837800.jpg
 

Kaip aplankėme Latviją ir grįžome namo, kurį laiką mano kelionės baigėsi, bet neilgam, nes man labai patinka keliauti. Maždaug po mėnesio laiko aš jam pasiūliau vykti į Kupiškį, kur vyko dainininko Tonio koncertas. Mes nuvykome ir klausėmės jo dainų.  Į koncertus vykstu todėl, nes noriu pamatyti įžymius žmones gyvai, kas man be galo patinka.  Ten dainavo: 69 danguje, Tonis, Husarai ir kt. Taip mano kelionė į Kupiškį ir baigėsi. 
O labiausiai kas man patiko vasarą - tai mokyklos baigimas. Mokyklą baigiau 2019-07-04 ir šią datą dar prisiminsiu ilgai, ilgai. Kartais manęs žmonės paklausia ar džiaugiuosi ją baigias ar ne? Iš vienos pusės liūdna, o iš kitos pusės labai džiugu. Liūdna todėl, nes teko atsisveikinti su mokytojais, kurie tave išmokė visko ką patys moką, kurie duodavo gerus sprendimus, su kuriais galėdavai dėl ko nors pasitarti. O džiugu todėl, nes nebereikia sukti galvos kokios pamokos, kad nereiks keltis 7 valandą ryto, kad suspėtum ant 8 būti mokykloje. Aišku žiemos metu laiku nebūdavau, nes reikėdavo nuo mašinos nuvalyti sniegą ir 7:30 prie šviesoforų būdavo labai didelės eilės. O dabar vietoj mokyklos turiu darbą ir tuo labai džiaugiuosi. 
Baigęs mokyklą iškarto nėjau darbintis, kurį laiką dar pailsėjau. Vasaros viduryje savo mieste sulaukiau miesto šventės, kurioje galėjau pamatyti daug gražių dalykų. Bet man labiausiai iš šventės patiko senoviniai automobiliai. Apžiūrėjau kiekvieną akylai, nes dievinu automobilius. Daugiausiai mane traukė be stogo automobiliai, kitaip dar vadinami - kabrioletais. Seniausias automobilis buvo - 1873 metų. Taip pat buvo pramoga, kurioje buvo galima išbandyti verčiamąjį automobilį. Principas šios pramogos yra atvaizduoti kaip avarijos metu verčiasi automobilis. Koks tai jausmas yra. Ir patikėkit, jausmas nekoks sėdint viduje.

 

Spoileris

38ea92b990525b4d4a2175e8ce906fe4776.jpg

9e245f1faac044d40ff457085840ff0b404.jpg

20d5d2fd8ca0effe21c0ad3c0a9c041c61.jpg

91bed9fa523a0cad9cc455808faf6d1f36.jpg

 

 

Ir paskutinė mano vasaros atlikta kelionė buvo į Jonavą per Jonines, kur vyko Sauliaus Prūsaičio koncertas.  Ten taip pat buvo daug pramogų. Šventės pabaigoje buvo fejerverkai, kad tikrai dangų padarė gražesnį. Po šios šventės praėjus lygiai savaitei aš pradėjau dirbti, kas man labai patinka. Ir kad kitais metais galėčiau daugiau kažko pamatyti kitose šalyse.
Na štai kaip praėjo mano 2019 metų vasara. Džiaugiuosi smagiai praleidęs laiką, apie savo akimirkas dažnai pasakoju draugams bei artimiesiems.
    

 

 

Redaguota , redagavo Sweet_Brother
  • Patinka 3
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano vasarėlė 2019

 

Kaip ir kiekviena vasara taip ir ši - buvo unikali, nuostabi, šilta ir nepakartojama. Mano vasaros pradžia nebuvo " saldi ", kadangi tuo momentu buvau abiturientas ir poilsis, atsipalaidavimas, tai buvo tik mano troškimas. Mat šiuos malonumus man atstojo 12 klasės egzaminai ir didžiąją laiko dalį teko praleisti ne kur kitur, o namuose, kad egzaminams būtų pasiruošta nepriekaištingai.

Pasibaigus egzaminų maratonui, vasarą pradėjau leisti taip kaip ją mėgstu. Kadangi gyvenu pajūrio mieste - Klaipėdoje, jūra - tai buvo pagrindinė vieta, kurioje mėgdavau leisti dienas su draugais ar šeimos nariais deginantis saulėje, maudytis prie jūros, žaisti paplūdimio tenisą, bei žinoma kaipgi be paplūdimio tinklinio. Mano aplinkoje vasara be dviračių - ne vasara, todėl dviratis buvo mano dar vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų. Draugų kompanijoje dažnai važinėdavome su dviračiais iš Klaipėdos į Palangą, iš Klaipėdos į Juodkrantę ar Nidą. Unikalūs gamtos vaizdai, supanti aplinka, atsipalaidavę žmonės, tai priežastys kodėl esu pamilęs - Kuršių neriją. Manyčiau taip galėčiau apibūdinti savo vasaros kasdienybę, kol vieną dieną, kaip ir kasmet kiekvieną vasarą išvykstame su šeima į tolimą kelionę.

 

Šįkart kelionės vieta, kurią apkeliavome buvo - Italija, o tiksliau pietinė jos dalis. Kelionės pradžia Italijos mieste Neapolis, būtent čia išsinuomavome automobilį ir pradėjome važiuoti piečiau į Italijos apačią, kol pasiekėme Amalfio pakrantę. Šioje vietoje iki soties prisižiūrėjome nuostabių gamtos vaizdų. Kur žiūri visur gražu, šilta, ryški mėlyna jūra, tvarkingi paplūdimiai ir vietiniai paplūdimio barai, atmosfera ten tiesiog buvo labai nuostabi, tai vieta į kurią sugrįžčiau po kelerių metų dar kartą, nes ši vietovė dėmesio yra tikrai verta. Po šios vietos aplankymo stabtelėjome Italijos pietiniame taške Kalabrijoje, kuri buvo savaip įdomi, mat pietinė Italijos dalis yra kiek skurdoka ir tai puikiai matėsi. Sekanti stotelė, kurią praminiau Havajais ar Bahamų salomis - Gallipoli, būtent kas man išliko iš šios vietos, tai jūros skaidrumas, paplūdimių smėlio švelnumas, tai buvo tiesiog rojaus kampelis, kurioje buvo taip gera. Tada nuvykome į turistinį miestelį - Vieste, kurioje praleidome keletą dienų ir grįžome į miestą iš ten kur pradėjome visą kelione - Neapolis, kurioje aplankėme Vezuvijaus ugnikalnį, bei pamatėme patį Neapolio miestą, kuris man sudarė didžiulį įspūdį vien dėl to, kad pajutau šiokį tokį kultūrinį šoką. Miestas tikrai nebuvo tvarkingas, buvo visiškas chaosas, kur tik pažiūri visur garsai, kvapai, vaizdai...tik spėk orientuotis kas vyksta aplink tave. Taip baigėsi mano nuotykis Italijos šalyje.

 

Po kelių savaičių po Italijos kelionės išvykome keliom dienom į Slovakiją užlipti į aukščiausią Lenkijos viršukalnę, taip gal tai jums skamba keistai, bet mes užlipome į Lenkijos viršukalnę, tiesiog lipome iš Slovakijos pusės į šį kalną. Šio kalno pavadinimas - Rysai, o jo aukštis 2503 m. Taip šio kalno aukštis nėra įspūdingas, tačiau užlipimas į šią viršukalnę kainavo labai daug fizinių jėgų. Mat kelias kurį įveikėme buvo 20 km. ( 10 km. į viršų ir 10 km. į apačią ). Tai buvo mūsų pirmoji tokio tipo kelionė. Ar man patiko ši kelionė? Dar dabar negaliu atsakyti į šį klausimą, nes buvo savų + ir -.

 

Na vasaros dienos jau keliavo į pabaigą, o šią pabaigą apvainikavo mano esamo universiteto pirmakursių stovykla. Patirtis šioje stovykloje buvo tikrai WOW. Stovykla buvo tikrai sakyčiau universali, nes joje buvo tikrai visko ir informacijos apie patį universitetą, specialybę, užduotys, na ir kaip be eilinės " pjankės ". Norėčiau labiau išskirti šioje stovykloje vykusias užduotis, kurios privertė kiekvieną ten esantį žmogų išeiti iš komforto zonos, nes pagrindinis užduoties akcentas buvo atlikinėti visas užduotis nuogiems. Taip mano mieli skaitytojai jūsų akys neapgauna, mes tai turėjome daryti nuogi įvairios estafetės ir t.t. Pirmą kartą sutinki savo būsimus kursiokus, o jau pradedi bėgioti nuogas, sakyčiau tai buvo įvykis, kuris liks man visą likusį gyvenimą prisiminimu.

 

Tai štai tiek apie mano vasarą, kurioje sukaupiau daug pozityvumo, gražių prisiminimų, naujų patirčių, bei žinoma sutikau dau naujų žmonių.

Redaguota , redagavo Myth_Water
  • Patinka 3
  • Haha 2
  • Už 2
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano 2019 vasara.

 

Mano vasaros pradžia buvo neįdomi, kadangi vis dar teko trinti mokyklos suolą. Tačiau orams vis šiltėjant, mokslai tapo nebe tokie rimti, visi atsipalaidavo ir mokslus atidėjo į šoną, vis mažiau buvo į juos žiūrima, mokykloje vyko daugiau renginių bei kitų užsiėmimų, tačiau vis dar reikėjo eiti į ją. Mano vienintelis tikslas tuo metu buvo kuo greičiau sulaukti bei išlaikyti automobilio teises. Kadangi gimtadienis yra tik vasaros vidury, aš teisėms pradėjau ruoštis nuo pat vasaros pradžios. Kol dar neturėjau automobilio teisių,  taipogi keliaudavau su motociklu po man artimas vietas, tas vietas kurios nėra labai toli, į kurias lengva nuvykti motociklu. Vietas kurias aplankydavau su motociklu buvo vienaip ar kitaip įdomios, senos bei naujos, dažnai kaip ir kiekvieną vasarą vykdavau į kelias vietas su draugais, kurios kelia šiltus prisiminimus iš seniau, kur patirto labai daug.
Kaip ir minėjau, vasaros pradžioje buvau labai užsidegęs kuo greičiau išlaikyti automobilio teises, stengiausi kuo greičiau pabaigta vairavimo mokyklą ir laukti tos dienos kuomet galėsiu laikyti. Iki pat gimtadienio vasara buvo niūri bei neįdomi  neskaitant tų dienų kai kažkur keliaudavau motociklu, tiesiog būdavau namuose vis kažkuo užsiimdavau, kad diena praeitų greičiau. Stengiausi savo gyvenimą padaryti daugiau aktyvesniu, pradėjau užsiimti bėgiojimu, dviračio važinėjimų, kad tik paįvairinčiau savo niūrią vasarą, taip ir praėjo pusė vasaros ir pagaliau atėjo gimtadienis, automobilio teises išlaikiau per savo gimtadienį kas man buvo pati geriausia dovana kokią tik galėjau gauti. Įsigijau savo pirmąjį automobilį ir tuomet man prasidėjo tikroji vasara. Visus užsiėmimus -  važinėjimą motociklu bei dviračiu, bėgiojimą atidėjau truputį į šoną ir pradėjau leisti vasarą su daug daugiau galimybių. Taigi turint viską, prasidėjo mano bei draugų bemiegės naktys. Su geriausias draugais apkeliavom pačias įdomiausias Lietuvos vietas, žinoma visų tikrai nepavyko, tačiau kurias aplankėm tikrai paliko didžiulį įspūdi. Nors ir pasirodys keista, bet vykti į visokias įdomias vietas atrodė mums įdomiau, nei važinėti ratais mieste. Visur užsibūdavome iki vėlumos, kadangi turėjome galimybę. Visi linksmai leidome linksmai, kuomet būdavo gražios dienos, keliaudavome ar leisdavo laiką prie ežerų, naktimis važinėdavomės visur kur tik šaudavo į galvą. Tačiau tai vyko taipogi ne kiekvieną dieną, kadangi benzinas, išlaidos, sau leisti to kiekvieną dieną negalėjome. Bet vis stengėmės visi padaryti savo vasarą kuo įdomesnę bei įvairesnę, teko aplankyti kelis muzikos festivalius. Laikui bėgant dar keletas draugų išsilaikė teises, tuomet ir prasidėjo dar daugiau linksmybių. Keletą pilnų mašinų vykdavome aplankyti apleistas vietas, mūsų daug, todėl buvo drąsu eiti ten kur vienas nė negalėtum įžengti kojos. Buvome nuvykę į vieną apleistą vietą po kurios turėjome gražų pokalbį su Policijos Pareigūnais, tačiau Pareigūnai buvo labai malonūs bei draugiški, tad drąsiai galiu sakyti, jog išsisukome.
Vasara pradėjo eiti į pabaigą, visiems buvo nesmagu, tad nusprendėme aplankyti Palangą, pabūti prie jūros. Ten buvo smagu, galima sakyti, jog ten uždarėme savo vasaros sezoną puikiai praleisdami laiką klube. Grįžus iš Palangos buvo likusios vos kelios dienos iki naujųjų mokslo metų pradžios, tuomet jau mūsų laisvos dienos pasibaigė, tačiau iki šiol vis dar vykdome mūsų tradiciją tapusį dalyką vis kažkur nuvykti savaitgaliais.
Štai tokia ir buvo mano vasara, galių drąsiai teigti, kad ji buvo viena geriausių gyvenime, kadangi per vieną vasarą tiek daug dar neteko matyti, bei aplankyti, tikiuosi, jog kita vasara bus dar geresnė su dar daugiau įspūdžių. 

 

Redaguota , redagavo Benas_Dancingas
  • Patinka 2
  • Už 1
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano 2019 vasara.
Mano vasara, šiais metais prasidėjo gana neblogai, pabaigiau mokykla, paskutinioji diena mokykloje praėjo kuo puikiausiai, gavau baigimo pažymėjimą, bei padėką už pilietinę veiklą. atsiiemus pažymėjimą, bei padėką, su tėvais nuvykome į Vilniaus vandens parka atšvesti baigimą, vėliau nuvykome į televizijos bokšą ten nusifotkinome ir grįžome atgal į Kauną. Kitą dieną nusprendėme su draugais pažaisti krepšinį, tačiau man nelabai pasisekė, pirmąjį vasaros mėnesį aš susilaužiau ranką.

Spoileris

947eafbbbb3c2cc9ae94f9a0ae5e2590513.jpg



Antrasis vasaros mėnesis praėjo puikiai,
 Su geru draugu nuvykome į Punia, pažvejoti dviems paroms, Mano draugas pagavo 2 karpius, tai pat ir aš pagavau 3 karpius, bėja įvyko labai įdomus dalykas, vienas karpis užkibo apie 3:00 valanda ryto, galite tiesiog įsivaizduoti, miegi palapinėje, ir girdi kaip signalizatorius pypsi, nesustoja, emocijos buvo tiesiog neapsakomos, buvo tikrai labai smagu.

Spoileris

f5067d9d5536ccc738d39505f361d97a163.jpg697e9a62aa98ddfab6af526e8b39bf9a272.jpg[/URL]

Po savaitės vykau į Lietuvos Šaulių Sąjungos stovyklą, stovykla vyko 7 dienas, Rukloje, Algirdo mechanizuotų pėstininkų batalione, stovykloje buvo sunkoka. Išmokome šaudyti, orentuotis miške, nustatyti kordinatęs, rikiuotės ir t.t. Stovyklos paskutiniąją dieną laikėme testą, ten įėjo viskas ko mes mokinomės stovykloje. Aš sekmingai išlaikiau III pakopą, bei man buvo įteiktas Skyriaus Vado laipsnis. Po stovyklos buvo naktinis žygis, naktiniai žygiai, tikriausiai man ir daugeliui yra patys įdomiausi, nes naktį, visi šviečia su savo galingaisiais prožektoriais, bei lazeriais, o kaip gi nepaminėjus šviečiančiųjų lazdelių su jomis būdavo įdomiausia, labai atrodė kaip filmas STAR WARS, Miške eini su draugu ir matai priekyje tavęs už kokių penkių šimtų metrų kažkas sviečia. Ir tik po kiek laiko supranti, kad ten kažkas prie kuprinės prisiklijavęs šviečiančias lazedeles. 
Praėjus kokiai po žygio bei stovyklos su tėvais vykome į Šventąją, Mano mama kaip kiekvienais metai išeidavo degintis, o mes su Tėčiu eidavome žvejoti į šventosios upę, Dažniausiai kibdavo tik Aukšlės, bet aš tuo nesiskundžiu, jos visai skanios, Trečią dieną nuo mūsų atvykimo atvyko mano tėvų draugai, Kurie atvežė gana nemažai lauktuvių : obuolių, kriaušių, mėsos, žuvies, dešros ir t.t. Tačiau tėvų draugai išvyko kitą dieną. Paskutine diena su mama, mes palidėjome saulę suvalgėme po porciją ledų ir atsisveikinome su jūra, ir pasakėme iki kitos vasaros. Kaip ir kiekvieną vasarą yra tradicija grįžtant iš jūros užsukti pas mano tėčio, tėtį į Punge, mano tėtis ir mama puikiai kalba žemaitiškai, tačiau aš daugelio žodžių nesuprantu. Galbūt ne man lemta kalbėti žemaitiškai. Po kelių dienų važiavome su šeima į Varšuvą švęsti mamos gimtadienį. Nuvažiave į Varšuvą oras buvo tiesiog nuostabus, nusifotkinome, atšventėme gimtadienį su dideliu tortu, šampanu. 

Spoileris

aab9acd47ab288aa706e28bcc4345892364.jpg

Grįžome namo ir taip pasibaigė mano vasara.

Redaguota , redagavo Edmundas_Drifter
  • Patinka 5
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...