Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Viena_Meile

SWAT būrio rangai // Viena Meilė

Rekomenduoti pranešimai

Ką tik, Vasia_Carter rašė:

Nesideriną spalvos su bendra darbo išvaizdą t.y tekstas prie fono, logo prie fono ir tt.

Yeppp, tikrai taip. LOGO, ir tekstas skiriasi taip. Kaip ir minėjau vakare padariau kažką, kad būtų geriau nei dabartiniai. Nes tragedija. Tačiau - Nemėgstu to kreidučių efekto t.y daug spalvų darbe ir panašiai, net nežinau, kodėl nevienodinau visko. BG su tekstu net nesistengiau derinti, niekada to nedarau, gal toks stilius, o gal tokia mano klaida. Ačiū tau. Kad ir dariau ganėtinai atmestinai, asmeniškai tikrai nėra patys blogiausi rangai, kuriuos esu padaręs. Toli gražu. Mano nuomonė, kad dabartiniai ir šitie rangai yra kaip diena ir naktis ir tiesiog, dabartiniai yra tragedija im my opinion

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Nelimpa_Kulkos rašė:

Gražu. 

Ačiū 

prieš 5 valandas(-ų), King_Mode rašė:

Gražiai.

Ačiū 

prieš 1 valandą, Pauliux_Sauliuxx rašė:

+-, bet nereik.

O aš siūliau? Nesuprantu aš jūsų, jeigu aš dalinuosi savo kurtais rangais, nereiškia, kad juos siūlau. Siūlyčiau pas psichologą apsilankyt, per daug viską asmeniškai imi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Gytis_Poker rašė:

Per kokią čia programą darai viską?

Photoshop CC legal

prieš 44 minutes(-ių), Pauliux_Sauliuxx rašė:

Paint

Agirdi pyzdukas neraganėk nes ateisiu į tavo tą 9 klasę prie draugų galvą į šikną sukišiu galėsi bazarint, tam pačiam mieste gyvenam gaiduk, o tuo labiau puikiai apie tave viską žinau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...