Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Reputacija forume

Ar toks dalykas reikalingas?  

39 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai reikalinga?

    • Taip
      17
    • Ne
      22


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Taigi kaip žinome serveryje nesiskaičiuoja -rep sistema. Teko girdėti tokių gandų, kad taip buvo padaryta dėl žaidėjo: Nojus_Mitkus. Pasak mano duomenų Nojus paskutinį kartą serveryje buvo prisijungęs 2019-09-06 ir jau neprisijungia. Todėl siūlyčiau grąžinti -rep sistemą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visiškai prieš, koks tau skirtumas, aišku, tau  yra skirtumas jeigu tu esi tas vaikas kuris eina per postus ir per kiekvieną postą kuris jam nepatinka spaudžia -rep. Visiškai ne naudingas tas tavo -rep ir jo sugražinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Enemy_Choke rašė:

Visiškai prieš, koks tau skirtumas, aišku, tau  yra skirtumas jeigu tu esi tas vaikas kuris eina per postus ir per kiekvieną postą kuris jam nepatinka spaudžia -rep. Visiškai ne naudingas tas tavo -rep ir jo sugražinimas.

Sako vaikas eina per postus :1_grinning:. Tu galvoji būtinai reikia eiti per post'us ir dėti -rep? Užtenka užeiti į direktorių papeikimo skiltį ir ten sprendi kokią reakciją dėti. Sprendi ar tas žmogus yra teisus, kuris parašė direktoriaus papeikimą ar ne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 minutes(-ių), Sweet_Brother rašė:

Sako vaikas eina per postus :1_grinning:. Tu galvoji būtinai reikia eiti per post'us ir dėti -rep? Užtenka užeiti į direktorių papeikimo skiltį ir ten sprendi kokią reakciją dėti. Sprendi ar tas žmogus yra teisus, kuris parašė direktoriaus papeikimą ar ne...

Nu ok, tas pats ir votai, bet tu man dabar paaiškink, ir pažvelk iš perspektyvo jeigu tau pradėtų -rep dėlioti, kurie ištikrųjų minusuoja tavo reputacija. Tau patiktų?
Ir kai gali prisijungti su daugelį paskyrom ir pakartoti procesą iš naujo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 valandas(-ų), Enemy_Choke rašė:

Nu ok, tas pats ir votai, bet tu man dabar paaiškink, ir pažvelk iš perspektyvo jeigu tau pradėtų -rep dėlioti, kurie ištikrųjų minusuoja tavo reputacija. Tau patiktų?
Ir kai gali prisijungti su daugelį paskyrom ir pakartoti procesą iš naujo.

Jeigu nekomentuosi kvailų pranešimų tai negausi tos -rep sistemos. Manai man rūpi jei ir uždėtų? Jeigu būsi to vertas tai ir uždės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Sweet_Brother rašė:

Jeigu nekomentuosi kvailų pranešimų tai negausi tos -rep sistemos. Manai man rūpi jei ir uždėtų? Jeigu būsi to vertas tai ir uždės...

Na supranti, yra tokių žmonių, kurie turi 'priešų' ar tiesiog žmonių kurie jo nemėgsta, ir tiesiog susikuria daugeli forumo paskyrų, ir per dieną uždeda per visus juos -50 ar net daugiau, nes per vieną paskyrą galima dėti 10 reakcijų, per dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...