Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jack_Griffo

Kasparas_Moto

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Musiau_Muse
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Kasparas_Moto 
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Kenkimas žaidėjams admin komandomis, free mutes
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:
    Spoileris

    1.png

     

  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

    0ebf5c469757c39de2fa016476c25cd2349.png22c43ee17b99d5f112d567f009707509505.png29e1a43c7fb50d7880e64dc0b98d190f689.png

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1Mute :DDD koks kenkimas žmonėms užmutinau su reasonu jei nematai tik deja neissisaugojo irodymai. užmutinai mano brolį free tai gal ir man eit pradėt rašyt papeikimus žiauriai muse čia pasielgiai dirbai FTB viskas draugiškai buvo o čia Nusivyliau!! Jokio kenkimo nematau visiskai suprasciau jei piknaudžiaučiau ten toliau mutinčiau visus bet viena mutė tai ką žinau. Sekmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 valandas(-ų), Kasparas_Moto rašė:

1Mute :DDD koks kenkimas žmonėms užmutinau su reasonu jei nematai tik deja neissisaugojo irodymai. užmutinai mano brolį free tai gal ir man eit pradėt rašyt papeikimus žiauriai muse čia pasielgiai dirbai FTB viskas draugiškai buvo o čia Nusivyliau!! Jokio kenkimo nematau visiskai suprasciau jei piknaudžiaučiau ten toliau mutinčiau visus bet viena mutė tai ką žinau. Sekmės

Nu nejuokink tu manes 2x užmutinai be priežasties, tavo brolis užmutintas buvo del /k. Gerai jog Beliūnas buvo on ir abu tuos kartus tavo mute atmutino mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 valandas(-ų), Musiau_Muse rašė:

Nu nejuokink tu manes 2x užmutinai be priežasties, tavo brolis užmutintas buvo del /k. Gerai jog Beliūnas buvo on ir abu tuos kartus tavo mute atmutino mane.

koks kenkimas kenkėjau tu :DDD juokini čia rašydamas ššš 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...