Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Splash

Skaidrius_Killer

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, nežinau kas per žmogus komentavo prieš tai su mano nick'u tačiau galiu paaiškinti šią situaciją. 1. Dalykas, kad bazė yra ne tavo, o PD. Direktorius buvo sakęs, kad čia yra MŪSŲ bazė, ir aš joje galiu daryti ką tik panorėjąs. Šaudyti, chul. elgtis ir panašiai. Tu buvai draugiškas perspėtas išeiti iš bazės. Taip, pripažįstu, kad bėglio statusą uždėjau per vėlai. Tačiau kolega Erikas_Metro. Viso gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Nezinau_Nepazystu rašė:

Sveikas, nežinau kas per žmogus komentavo prieš tai su mano nick'u tačiau galiu paaiškinti šią situaciją. 1. Dalykas, kad bazė yra ne tavo, o PD. Direktorius buvo sakęs, kad čia yra MŪSŲ bazė, ir aš joje galiu daryti ką tik panorėjąs. Šaudyti, chul. elgtis ir panašiai. Tu buvai draugiškas perspėtas išeiti iš bazės. Taip, pripažįstu, kad bėglio statusą uždėjau per vėlai. Tačiau kolega Erikas_Metro. Viso gero.

visu pirma jusu bazei atsiradau todel nes skraidindamas begly i jusu baze as sprogau ir nukritau ir ruosdamasis tpd daryt buvau apsaudytas o poto uzdejot bega todel iseit negalejau:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...