Eiti į turinį

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Valis_Samp

 

Kiek laiko išdirbote ?: nuo 2019-01-11 iki 2019-10-08

 

Kodėl palikote darbą ?: per ilgai ir taip jau čia esu.

 

Kas patiko/nepatiko darbe ?: galit sakyti ką norit, bet Medikai yra best darbas visam sarg'e ir jokių blogų atsiliepimų neturiu ir neturėsiu. Apie Medikus tik gerai arba nieko!

 

Atsiliepimai apie kolegas:

 

Sveiki Medikai. Oj turiu daug ko pasakyti apie šį darbą, juk čia išbuvau beveik 9 mėnesius, bet neišsiplėsiu. Per šį laikotarpį sutikau labai daug žmonių, kuriuos įsiminsiu ilgai, o su kai kuriais net išliksim draugais (tikiuosi amžinai xd). Galiu tikrai pasakyti, kad kol aš buvau, tai Medikų kolektyvas serveryje buvo geriausias iš geriausių. Tikrai prisimenu daug šiltų ir smagių akimirkų, net ašara gali išriedėti. Taip pat prie to noriu ir atsiprašyti visų, kuriems sukėliau blogas emocijas, tikrai to nenorėjau, tikiuosi atleisit. Deja, negalėsiu visiems parašyti atsiliepimų, nes užtrukčiau labai ilgai (atsiprašau), bet jeigu labai norit, tai parašykit į až, paredaguosiu temą. Na, tai pradedam!

 

@Bart_Simpson – tikrai pradėsiu nuo tavęs, nes jeigu nebūtų tavęs, tai nebūtų ir manęs. Visų pirma, tai didelis, storas AČIŪ, kad prastūmei iki direktoriaus posto, nebūčiau jo pasiekęs be tavo pagalbos. Tikrai esi geriausias mano draugas su kuriuo, tikiuosi, galėsiu bendrauti visą gyvenimą. Manau, kad su mūsų valdimu, tikrai nukreipėm visą Medikų darbą tinkama linkme. Taip pat, dar kartą noriu atsiprašyti, kad dėl mano klaidos teko aiškinti su DPKT dėl neaktyvumų, šitas įvykis tikrai mums abiem truputi nervų suėdė, bet svarbu, kad išsisukom :D Nu žodžiu, ryt susitiksim mokykloj.

 

@Marius_Golden (Auksinis berniukas :D) – o apie tave, tai tikrai turiu daug ko pasakyt… net nežinau nuo ko pradėti… manau pradėsiu nuo pradžių. Pamenu, kaip prieš mano organizuojamą atranką, Edas man parašė per Messenger, kad ateis tipo du jo draugeliai ir tipo aš juos turėsiu apklausti (būtent aš, o ne kažkas kitkas). Iš pradžių tai buvau pamiršęs jų nick’us ir žiauriai tingėjau aiškintis, kurie čia yra. Bet Edas jau piktai pradėjo rašyti, kodėl aš jų neapklausinėjų ir aš jau susierzines pradėjau juos apklausinėti, ir vienas iš tų draugelių buvai tu, Mariau. Sugebėjai padaryti dvi klaidas, vos viena tavo klaida ir mano gyvenimas būtų buvęs kitoks (ojojoj, lemtis tikrai sugebėjo pažaisti). Po atrankos mes nelabai bendravom, tiesiog toks jausmas buvo, kad tu kaip ir prastumtas į Medikus (nors aš čia vpš nuo pat pradžių prastumtas esu). Paskui, kai reikėjo rinkti įgaliotinį, Edas iškart siūlė tave, o aš su tuo jausmu, prastumimo, nebuvau labai patenkintas. Pasikonsultavęs su Klaidu ir išgirdęs gerą argumentą iš Edo, kad dalinsi dosnias premijas, iškart sustikau, kad gautum įgaliotinį (neįsižeisk xd). Tikrai nesigailiu to sprendimo, čia jau tikrai aišku. Po Edo atsistatydinimo iš pavaduotojo pareigų, paėmiau tave kaip įpėdiniu į direktoriaus sostą (dar vienas žiauriai geras mano sprendimas). Buvai geriausiai savo pareigas vykdantis pavaduotojas, mano kadencijoj, todėl tikrai nusipelnai Ligoninės vadovo pareigų. Pamenu, kai perleidau tau direktoriaus pareigas, tu per Discordą labai apsidžiaugiai ir pradėjai man dėkoti, o aš net nežinojau ką tau atsakyti, tad sakau dabar – tu tikrai nusipelnai tų pareigų ir neįsivaizduoju, kad kas kitas galėtų jas užimti, tikrai turėjai ir turi mano pasitikėjimą. Tikrai esi fainas žmogus su kuriuo, manau, galiu kalbėti apie bet ką. Esi vienas mėgstamiausių ir svarbiausių žmonių man, ir patikėk tokių žmonių nėra tiek daug. Man tikrai smagu rašinėtis su tavim kai tu arba aš esam kokiam tūse, taip pat patinka random selfiukais dalintis :D Aš niekad neįsivaizdavau, kad galėčiau susitikti su kažkuo iš žaidimo real life. Tikrai tada praleidom gerą laiką ir buvo sunku skirtis, bet svarbu, kad susitiksim tikrai dar ne kartą. Kitas susitikimas pagal planus tikrai ne už ilgo ;D . Tad pabaigsiu patarimu, laikyk direktorių iki tada kai jis nusibos, nes mažėjant direktoriaus motyvacijai, lėtėja ir darbo apsukos. Didžiausios sėkmės!

 

@Klaidas_Van – esi pirmasis mano pavaduotojas, ir tikrai nesigailiu, kad tau jį daviau, nes praleidom labai gerą laiką. Dabar galvojant ohoho kiek padarėm per gan trumpą laiką. Aišku svarbiausias žygdarbis yra repų bazės užėmimas, dėl kurio turėjom aiškinti Edui :D . Bet būtent po užėmimo, aš ir nusprendžiau, kad tau duosiu pavaduotoją, nes pamačiau koks šaunus žmogus tu esi. Na ir aišku į atminty įsirėžė kovojimas dėl nalogo nuėmimo. Sugebėjom išjudinti visą serverį su protestu :D . Darydami tokius darbus, mes suvienijom Medikų kolektyvą ir tapom visi labai artimi. Visada jausiu nostalgiją pagalvojus apie mūsų žygius. Dabar man labai gaila, kad retai kada pasikalbam, tikiuosi, kad tikrai ateity bendrausim daug dažniau. Tu, kaip ir Marius, esi vienas svarbiausių ir mėgstamiausių žmonių man. Tu pirmas žmogus sarg’e su kuriuo galėjau pakalbėti nuoširdžiai ir apie bet ką. Tikrai sieksiu, kad susitiktume real life ir, jei ką, mano planuose, kad tai atsitiks gan greitai ;D . Laukiu nesulaukiu susitikimo :) .

 

@Dominykas_Trol – noriu pradėti nuo atsiprašymo, jeigu turi kokių nors neigiamų jausmų mano linkme. Žinau, kartais nesutabdavo mūsų nuomonės, bet nenoriu, kad būtų kokių bad fealings. Tikrai būdavo smagu su tavim pabendrauti, pavzdžiui pakalbėt apie maistą :D . Kai dar buvai įgaliotinis ir kai dirbdavai tik tu vienas tą laikotarpį, mes su Marium tipo užkrovėm tau daug darbo. Tad noriu pasakyti, kad tie trys akcijos, viena trefkė ir 20 mini event buvo tik juokai, mums tiesiog patikdavo kaip tu erziniesi xd Linkiu tau paimti direktorių ir pratęsti Medikų istoriją. Greitai susitiksim real life ;) . Didžiausios sėkmės!

 

@Nedas_Net – buvai įgaliotiniu, kai aš buvau paprastu darbuotoju (prisimenu tada tave kaip tarpininką :D ), paskui buvai įgaliotiniu pas mane. Man patikdavo paprikolinti Discorde su tavim. Ypač prisimenu, kaip tu apklausinėjai, po atrankos forume, žmones, nors net nebuvai mediku :D Tada tikrai labai padėjai, nes negalėjau pakalbėt ne kosidamas xd. Apie tave mano atsiliepimai tik geri. Sėkmės! :)

 

@Aldass_Macius (Pyragių kepėjas :D)žinau, iš pradžių tikriausiai tave erzinau, nes prisikabinėdavau prie tavęs. Atsiprašau, tada buvau dar nepatyręs valdžios pareigose xd . Dabar mūsų santykiai, mano nuomone, yra visai neblogi ir tikiuosi ir toliau tokie liks. Linkiu toliau būti Mediku, nes esi tikras senbuvis, be kurio aš šio darbo neįsivaizduoju.

 

@Olia_Petrovicsusipažinom atsitiktinai, kai gavau pavaduotoją (reiškias 2019-02-27 lygtais), bet pažiūrėk kur tas atsitiktinumas mus nuvedė. Kai tave pakviečiau tapti medike, manau, abu nesitikėjom, kad tiek ilgai išbūsi. Pas mane gavai kvalifikatorės pareigas, kurios tu nusipelniai. Buvo smagu su tavim pakalbėti. Tikiuosi toliau siūsim vienas kitam streakus, bet manau aš dar ne kartą juos supisių xd SR. Ir šita foto tarp kitko ;D :

 
 
 
 
Spoileris

e5308646a90e285ee071d27dec2f25e7291.PNG

 

@Veronica_Rawr / @Veronica_Rawwr – tu dar viena draugė, su kuria renku streakus :D Tikrai buvo smagu kartu. Dabar tu palikai tik viena iš mano paskirtų kvalifikatorių ir žinok, dabar esi geriausia ir darbsčiausia kvalifikatorė. Ir žinok, kad turi visus šansus bet kada gauti įgaliotinės postą, tau tik reikia pradėti kalbėti per Discordą, bet jeigu tu nenori kalbėti, tai nesigraužk. Mano nuomone esi viena svarbiausių Medikų darbo dalis, ir priskiriu tave prie valdžios. Linkiu, kad ir toliau būtum šauni kvalifikatorė ir Medikų kolektyvo narė.

 

@Laura_Andersonbuvai tikrai gera darbuotoja, su kuria smagiai bendravom. Su kvalifikatorės pareigom susitvarkiai puikiai, net kai Dominykas pasiūlė padaryti taip, kad vienas iš darbuotojų galėtų valdyti kvalifikacijos temą, tai pirma mintis buvo apie tave. Linku sėkmės :)

 

@Kalduns_Veza – na tau tai palinkėsiu dešimtukukų iš chemijos, fizikos ir biologijos, bet šį kart paimk juos be mano pagalbos, ok? ok. ;D

 

@Mantuxx_Downhiller – man labai gaila, kad nepasiekiai valdžios, bet tikiuosi nenuleisi rankų ir vis tiek kažkada galėsi tapti direktorium. Esi tikrai darbštus žmogus, tad tikrai tau tai bus lengva. Didžiausios sėkmės!

 

@Nojus_Harden – kaip aš galiu tavęs nepaminėti? :D Buvai pirmas žmogus, kuriam norėjau duoti pavaduotojo pareigas, kai gaučiau direktorių. Tikrai prisimenu laikus, kai kalbėdavomės Discorde apie Edą ir kitus dalykus (bet to, kiek dabar mąstau, mano nuomonė apie Edą, kai nebesam kartu valdžioj, tikrai pasikeitė xd, jis tikrai nėra toks jau prastas žmogus, kaip galėjai susidaryti nuomonę xd). Linku sėkmės gyvenime :)

 

@Hubis_Bmw / @Mafia_Shadow – ačiū už įgaliotini ir sorry, kad nebežaidžiam mc ant ten to mapp’o. Suradau kitą serverį, kuriame žaidžiam su Marium, tikriausiai ir tu kitą suradai. Ir aš dabar mąstau, kad jeigu nebūtum nupises tą kartą įgaliotinį nuo manęs, aš nebūčiau tiek pasiekęs dabar. Nors vis dar jaučiu prastus jausmus apie tą kartą xd . Sėkmės Minecraft’e xd

 

@Nedas_Kisteris ir @Vakrukno_Brolis - labai gaila, kad jau nebepažystų jūsų. Linkiu abiem sėkmės įgaliotinio poste.

 

 

 

Te Medikų angelas jus sergi:

 

 
 
 
 
Spoileris

8559424f0f557ad8e44c0f31b2db7ff9569.PNG

#MesUžMedikus

 • Patinka 7
 • Liūdnas 3
 • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 7 minutes(-ių), Valis_Samp rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Valis_Samp

 

Kiek laiko išdirbote ?: nuo 2019-01-11 iki 2019-10-08

 

Kodėl palikote darbą ?: per ilgai ir taip jau čia esu.

 

Kas patiko/nepatiko darbe ?: galit sakyti ką norit, bet Medikai yra best darbas visam sarg'e ir jokių blogų atsiliepimų neturiu ir neturėsiu. Apie Medikus tik gerai arba nieko!

 

Atsiliepimai apie kolegas:

 

Sveiki Medikai. Oj turiu daug ko pasakyti apie šį darbą, juk čia išbuvau beveik 9 mėnesius, bet neišsiplėsiu. Per šį laikotarpį sutikau labai daug žmonių, kuriuos įsiminsiu ilgai, o su kai kuriais net išliksim draugais (tikiuosi amžinai xd). Galiu tikrai pasakyti, kad kol aš buvau, tai Medikų kolektyvas serveryje buvo geriausias iš geriausių. Tikrai prisimenu daug šiltų ir smagių akimirkų, net ašara gali išriedėti. Taip pat prie to noriu ir atsiprašyti visų, kuriems sukėliau blogas emocijas, tikrai to nenorėjau, tikiuosi atleisit. Deja, negalėsiu visiems parašyti atsiliepimų, nes užtrukčiau labai ilgai (atsiprašau), bet jeigu labai norit, tai parašykit į až, paredaguosiu temą. Na, tai pradedam!

 

@Bart_Simpson – tikrai pradėsiu nuo tavęs, nes jeigu nebūtų tavęs, tai nebūtų ir manęs. Visų pirma, tai didelis, storas AČIŪ, kad prastūmei iki direktoriaus posto, nebūčiau jo pasiekęs be tavo pagalbos. Tikrai esi geriausias mano draugas su kuriuo, tikiuosi, galėsiu bendrauti visą gyvenimą. Manau, kad su mūsų valdimu, tikrai nukreipėm visą Medikų darbą tinkama linkme. Taip pat, dar kartą noriu atsiprašyti, kad dėl mano klaidos teko aiškinti su DPKT dėl neaktyvumų, šitas įvykis tikrai mums abiem truputi nervų suėdė, bet svarbu, kad išsisukom :D Nu žodžiu, ryt susitiksim mokykloj.

 

@Marius_Golden (Auksinis berniukas :D) – o apie tave, tai tikrai turiu daug ko pasakyt… net nežinau nuo ko pradėti… manau pradėsiu nuo pradžių. Pamenu, kaip prieš mano organizuojamą atranką, Edas man parašė per Messenger, kad ateis tipo du jo draugeliai ir tipo aš juos turėsiu apklausti (būtent aš, o ne kažkas kitkas). Iš pradžių tai buvau pamiršęs jų nick’us ir žiauriai tingėjau aiškintis, kurie čia yra. Bet Edas jau piktai pradėjo rašyti, kodėl aš jų neapklausinėjų ir aš jau susierzines pradėjau juos apklausinėti, ir vienas iš tų draugelių buvai tu, Mariau. Sugebėjai padaryti dvi klaidas, vos viena tavo klaida ir mano gyvenimas būtų buvęs kitoks (ojojoj, lemtis tikrai sugebėjo pažaisti). Po atrankos mes nelabai bendravom, tiesiog toks jausmas buvo, kad tu kaip ir prastumtas į Medikus (nors aš čia vpš nuo pat pradžių prastumtas esu). Paskui, kai reikėjo rinkti įgaliotinį, Edas iškart siūlė tave, o aš su tuo jausmu, prastumimo, nebuvau labai patenkintas. Pasikonsultavęs su Klaidu ir išgirdęs gerą argumentą iš Edo, kad dalinsi dosnias premijas, iškart sustikau, kad gautum įgaliotinį (neįsižeisk xd). Tikrai nesigailiu to sprendimo, čia jau tikrai aišku. Po Edo atsistatydinimo iš pavaduotojo pareigų, paėmiau tave kaip įpėdiniu į direktoriaus sostą (dar vienas žiauriai geras mano sprendimas). Buvai geriausiai savo pareigas vykdantis pavaduotojas, mano kadencijoj, todėl tikrai nusipelnai Ligoninės vadovo pareigų. Pamenu, kai perleidau tau direktoriaus pareigas, tu per Discordą labai apsidžiaugiai ir pradėjai man dėkoti, o aš net nežinojau ką tau atsakyti, tad sakau dabar – tu tikrai nusipelnai tų pareigų ir neįsivaizduoju, kad kas kitas galėtų jas užimti, tikrai turėjai ir turi mano pasitikėjimą. Tikrai esi fainas žmogus su kuriuo, manau, galiu kalbėti apie bet ką. Esi vienas mėgstamiausių ir svarbiausių žmonių man, ir patikėk tokių žmonių nėra tiek daug. Man tikrai smagu rašinėtis su tavim kai tu arba aš esam kokiam tūse, taip pat patinka random selfiukais dalintis :D Aš niekad neįsivaizdavau, kad galėčiau susitikti su kažkuo iš žaidimo real life. Tikrai tada praleidom gerą laiką ir buvo sunku skirtis, bet svarbu, kad susitiksim tikrai dar ne kartą. Kitas susitikimas pagal planus tikrai ne už ilgo ;D . Tad pabaigsiu patarimu, laikyk direktorių iki tada kai jis nusibos, nes mažėjant direktoriaus motyvacijai, lėtėja ir darbo apsukos. Didžiausios sėkmės!

 

@Klaidas_Van – esi pirmasis mano pavaduotojas, ir tikrai nesigailiu, kad tau jį daviau, nes praleidom labai gerą laiką. Dabar galvojant ohoho kiek padarėm per gan trumpą laiką. Aišku svarbiausias žygdarbis yra repų bazės užėmimas, dėl kurio turėjom aiškinti Edui :D . Bet būtent po užėmimo, aš ir nusprendžiau, kad tau duosiu pavaduotoją, nes pamačiau koks šaunus žmogus tu esi. Na ir aišku į atminty įsirėžė kovojimas dėl nalogo nuėmimo. Sugebėjom išjudinti visą serverį su protestu :D . Darydami tokius darbus, mes suvienijom Medikų kolektyvą ir tapom visi labai artimi. Visada jausiu nostalgiją pagalvojus apie mūsų žygius. Dabar man labai gaila, kad retai kada pasikalbam, tikiuosi, kad tikrai ateity bendrausim daug dažniau. Tu, kaip ir Marius, esi vienas svarbiausių ir mėgstamiausių žmonių man. Tu pirmas žmogus sarg’e su kuriuo galėjau pakalbėti nuoširdžiai ir apie bet ką. Tikrai sieksiu, kad susitiktume real life ir, jei ką, mano planuose, kad tai atsitiks gan greitai ;D . Laukiu nesulaukiu susitikimo :) .

 

@Dominykas_Trol – noriu pradėti nuo atsiprašymo, jeigu turi kokių nors neigiamų jausmų mano linkme. Žinau, kartais nesutabdavo mūsų nuomonės, bet nenoriu, kad būtų kokių bad fealings. Tikrai būdavo smagu su tavim pabendrauti, pavzdžiui pakalbėt apie maistą :D . Kai dar buvai įgaliotinis ir kai dirbdavai tik tu vienas tą laikotarpį, mes su Marium tipo užkrovėm tau daug darbo. Tad noriu pasakyti, kad tie trys akcijos, viena trefkė ir 20 mini event buvo tik juokai, mums tiesiog patikdavo kaip tu erziniesi xd Linkiu tau paimti direktorių ir pratęsti Medikų istoriją. Greitai susitiksim real life ;) . Didžiausios sėkmės!

 

@Nedas_Net – buvai įgaliotiniu, kai aš buvau paprastu darbuotoju (prisimenu tada tave kaip tarpininką :D ), paskui buvai įgaliotiniu pas mane. Man patikdavo paprikolinti Discorde su tavim. Ypač prisimenu, kaip tu apklausinėjai, po atrankos forume, žmones, nors net nebuvai mediku :D Tada tikrai labai padėjai, nes negalėjau pakalbėt ne kosidamas xd. Apie tave mano atsiliepimai tik geri. Sėkmės! :)

 

@Aldass_Macius (Pyragių kepėjas :D)žinau, iš pradžių tikriausiai tave erzinau, nes prisikabinėdavau prie tavęs. Atsiprašau, tada buvau dar nepatyręs valdžios pareigose xd . Dabar mūsų santykiai, mano nuomone, yra visai neblogi ir tikiuosi ir toliau tokie liks. Linkiu toliau būti Mediku, nes esi tikras senbuvis, be kurio aš šio darbo neįsivaizduoju.

 

@Olia_Petrovicsusipažinom atsitiktinai, kai gavau pavaduotoją (reiškias 2019-02-27 lygtais), bet pažiūrėk kur tas atsitiktinumas mus nuvedė. Kai tave pakviečiau tapti medike, manau, abu nesitikėjom, kad tiek ilgai išbūsi. Pas mane gavai kvalifikatorės pareigas, kurios tu nusipelniai. Buvo smagu su tavim pakalbėti. Tikiuosi toliau siūsim vienas kitam streakus, bet manau aš dar ne kartą juos supisių xd SR. Ir šita foto tarp kitko ;D :

Spoileris
 
 
 
 
  Parodyti paslėptą turinį

e5308646a90e285ee071d27dec2f25e7291.PNG

 

@Veronica_Rawr / @Veronica_Rawwr – tu dar viena draugė, su kuria renku streakus :D Tikrai buvo smagu kartu. Dabar tu palikai tik viena iš mano paskirtų kvalifikatorių ir žinok, dabar esi geriausia ir darbsčiausia kvalifikatorė. Ir žinok, kad turi visus šansus bet kada gauti įgaliotinės postą, tau tik reikia pradėti kalbėti per Discordą, bet jeigu tu nenori kalbėti, tai nesigraužk. Mano nuomone esi viena svarbiausių Medikų darbo dalis, ir priskiriu tave prie valdžios. Linkiu, kad ir toliau būtum šauni kvalifikatorė ir Medikų kolektyvo narė.

 

@Laura_Andersonbuvai tikrai gera darbuotoja, su kuria smagiai bendravom. Su kvalifikatorės pareigom susitvarkiai puikiai, net kai Dominykas pasiūlė padaryti taip, kad vienas iš darbuotojų galėtų valdyti kvalifikacijos temą, tai pirma mintis buvo apie tave. Linku sėkmės :)

 

@Kalduns_Veza – na tau tai palinkėsiu dešimtukukų iš chemijos, fizikos ir biologijos, bet šį kart paimk juos be mano pagalbos, ok? ok. ;D

 

@Mantuxx_Downhiller – man labai gaila, kad nepasiekiai valdžios, bet tikiuosi nenuleisi rankų ir vis tiek kažkada galėsi tapti direktorium. Esi tikrai darbštus žmogus, tad tikrai tau tai bus lengva. Didžiausios sėkmės!

 

@Nojus_Harden – kaip aš galiu tavęs nepaminėti? :D Buvai pirmas žmogus, kuriam norėjau duoti pavaduotojo pareigas, kai gaučiau direktorių. Tikrai prisimenu laikus, kai kalbėdavomės Discorde apie Edą ir kitus dalykus (bet to, kiek dabar mąstau, mano nuomonė apie Edą, kai nebesam kartu valdžioj, tikrai pasikeitė xd, jis tikrai nėra toks jau prastas žmogus, kaip galėjai susidaryti nuomonę xd). Linku sėkmės gyvenime :)

 

@Hubis_Bmw / @Mafia_Shadow – ačiū už įgaliotini ir sorry, kad nebežaidžiam mc ant ten to mapp’o. Suradau kitą serverį, kuriame žaidžiam su Marium, tikriausiai ir tu kitą suradai. Ir aš dabar mąstau, kad jeigu nebūtum nupises tą kartą įgaliotinį nuo manęs, aš nebūčiau tiek pasiekęs dabar. Nors vis dar jaučiu prastus jausmus apie tą kartą xd . Sėkmės Minecraft’e xd

 

@Nedas_Kisteris ir @Vakrukno_Brolis - labai gaila, kad jau nebepažystų jūsų. Linkiu abiem sėkmės įgaliotinio poste.

 

 

 

Te Medikų angelas jus sergi:

 

Spoileris
 
 
 
 
  Parodyti paslėptą turinį

8559424f0f557ad8e44c0f31b2db7ff9569.PNG

#MesUžMedikus

Gaila kad palieki žinok. Šiaip aš ir neįsižeisdavau, nes žinojau, jog juokaujat su Marium, bet vistiek būdavo linksma. Būdavo momentų, kai šiek tiek susierzindavau rimtai, bet galų gale visi če esam draugaj lol. Tikrai tikiuosi, kad dar palaikysim ryšį ir nesusipyksim lol. Mažokai būdavai dc kai buvau įgaliotinis, tas gal šiek tiek liūdina dėl to. Anyway, tikiuosi ateisi į medikus kada nors greitai. Ate ate ;(

taiga aisaka anime girl GIF

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Pagaliau

Redaguota , redagavo Klaidas_Van
 • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 23 minutes(-ių), Valis_Samp rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Valis_Samp

 

Kiek laiko išdirbote ?: nuo 2019-01-11 iki 2019-10-08

 

Kodėl palikote darbą ?: per ilgai ir taip jau čia esu.

 

Kas patiko/nepatiko darbe ?: galit sakyti ką norit, bet Medikai yra best darbas visam sarg'e ir jokių blogų atsiliepimų neturiu ir neturėsiu. Apie Medikus tik gerai arba nieko!

 

Atsiliepimai apie kolegas:

 

Sveiki Medikai. Oj turiu daug ko pasakyti apie šį darbą, juk čia išbuvau beveik 9 mėnesius, bet neišsiplėsiu. Per šį laikotarpį sutikau labai daug žmonių, kuriuos įsiminsiu ilgai, o su kai kuriais net išliksim draugais (tikiuosi amžinai xd). Galiu tikrai pasakyti, kad kol aš buvau, tai Medikų kolektyvas serveryje buvo geriausias iš geriausių. Tikrai prisimenu daug šiltų ir smagių akimirkų, net ašara gali išriedėti. Taip pat prie to noriu ir atsiprašyti visų, kuriems sukėliau blogas emocijas, tikrai to nenorėjau, tikiuosi atleisit. Deja, negalėsiu visiems parašyti atsiliepimų, nes užtrukčiau labai ilgai (atsiprašau), bet jeigu labai norit, tai parašykit į až, paredaguosiu temą. Na, tai pradedam!

 

@Bart_Simpson – tikrai pradėsiu nuo tavęs, nes jeigu nebūtų tavęs, tai nebūtų ir manęs. Visų pirma, tai didelis, storas AČIŪ, kad prastūmei iki direktoriaus posto, nebūčiau jo pasiekęs be tavo pagalbos. Tikrai esi geriausias mano draugas su kuriuo, tikiuosi, galėsiu bendrauti visą gyvenimą. Manau, kad su mūsų valdimu, tikrai nukreipėm visą Medikų darbą tinkama linkme. Taip pat, dar kartą noriu atsiprašyti, kad dėl mano klaidos teko aiškinti su DPKT dėl neaktyvumų, šitas įvykis tikrai mums abiem truputi nervų suėdė, bet svarbu, kad išsisukom :D Nu žodžiu, ryt susitiksim mokykloj.

 

@Marius_Golden (Auksinis berniukas :D) – o apie tave, tai tikrai turiu daug ko pasakyt… net nežinau nuo ko pradėti… manau pradėsiu nuo pradžių. Pamenu, kaip prieš mano organizuojamą atranką, Edas man parašė per Messenger, kad ateis tipo du jo draugeliai ir tipo aš juos turėsiu apklausti (būtent aš, o ne kažkas kitkas). Iš pradžių tai buvau pamiršęs jų nick’us ir žiauriai tingėjau aiškintis, kurie čia yra. Bet Edas jau piktai pradėjo rašyti, kodėl aš jų neapklausinėjų ir aš jau susierzines pradėjau juos apklausinėti, ir vienas iš tų draugelių buvai tu, Mariau. Sugebėjai padaryti dvi klaidas, vos viena tavo klaida ir mano gyvenimas būtų buvęs kitoks (ojojoj, lemtis tikrai sugebėjo pažaisti). Po atrankos mes nelabai bendravom, tiesiog toks jausmas buvo, kad tu kaip ir prastumtas į Medikus (nors aš čia vpš nuo pat pradžių prastumtas esu). Paskui, kai reikėjo rinkti įgaliotinį, Edas iškart siūlė tave, o aš su tuo jausmu, prastumimo, nebuvau labai patenkintas. Pasikonsultavęs su Klaidu ir išgirdęs gerą argumentą iš Edo, kad dalinsi dosnias premijas, iškart sustikau, kad gautum įgaliotinį (neįsižeisk xd). Tikrai nesigailiu to sprendimo, čia jau tikrai aišku. Po Edo atsistatydinimo iš pavaduotojo pareigų, paėmiau tave kaip įpėdiniu į direktoriaus sostą (dar vienas žiauriai geras mano sprendimas). Buvai geriausiai savo pareigas vykdantis pavaduotojas, mano kadencijoj, todėl tikrai nusipelnai Ligoninės vadovo pareigų. Pamenu, kai perleidau tau direktoriaus pareigas, tu per Discordą labai apsidžiaugiai ir pradėjai man dėkoti, o aš net nežinojau ką tau atsakyti, tad sakau dabar – tu tikrai nusipelnai tų pareigų ir neįsivaizduoju, kad kas kitas galėtų jas užimti, tikrai turėjai ir turi mano pasitikėjimą. Tikrai esi fainas žmogus su kuriuo, manau, galiu kalbėti apie bet ką. Esi vienas mėgstamiausių ir svarbiausių žmonių man, ir patikėk tokių žmonių nėra tiek daug. Man tikrai smagu rašinėtis su tavim kai tu arba aš esam kokiam tūse, taip pat patinka random selfiukais dalintis :D Aš niekad neįsivaizdavau, kad galėčiau susitikti su kažkuo iš žaidimo real life. Tikrai tada praleidom gerą laiką ir buvo sunku skirtis, bet svarbu, kad susitiksim tikrai dar ne kartą. Kitas susitikimas pagal planus tikrai ne už ilgo ;D . Tad pabaigsiu patarimu, laikyk direktorių iki tada kai jis nusibos, nes mažėjant direktoriaus motyvacijai, lėtėja ir darbo apsukos. Didžiausios sėkmės!

 

@Klaidas_Van – esi pirmasis mano pavaduotojas, ir tikrai nesigailiu, kad tau jį daviau, nes praleidom labai gerą laiką. Dabar galvojant ohoho kiek padarėm per gan trumpą laiką. Aišku svarbiausias žygdarbis yra repų bazės užėmimas, dėl kurio turėjom aiškinti Edui :D . Bet būtent po užėmimo, aš ir nusprendžiau, kad tau duosiu pavaduotoją, nes pamačiau koks šaunus žmogus tu esi. Na ir aišku į atminty įsirėžė kovojimas dėl nalogo nuėmimo. Sugebėjom išjudinti visą serverį su protestu :D . Darydami tokius darbus, mes suvienijom Medikų kolektyvą ir tapom visi labai artimi. Visada jausiu nostalgiją pagalvojus apie mūsų žygius. Dabar man labai gaila, kad retai kada pasikalbam, tikiuosi, kad tikrai ateity bendrausim daug dažniau. Tu, kaip ir Marius, esi vienas svarbiausių ir mėgstamiausių žmonių man. Tu pirmas žmogus sarg’e su kuriuo galėjau pakalbėti nuoširdžiai ir apie bet ką. Tikrai sieksiu, kad susitiktume real life ir, jei ką, mano planuose, kad tai atsitiks gan greitai ;D . Laukiu nesulaukiu susitikimo :) .

 

@Dominykas_Trol – noriu pradėti nuo atsiprašymo, jeigu turi kokių nors neigiamų jausmų mano linkme. Žinau, kartais nesutabdavo mūsų nuomonės, bet nenoriu, kad būtų kokių bad fealings. Tikrai būdavo smagu su tavim pabendrauti, pavzdžiui pakalbėt apie maistą :D . Kai dar buvai įgaliotinis ir kai dirbdavai tik tu vienas tą laikotarpį, mes su Marium tipo užkrovėm tau daug darbo. Tad noriu pasakyti, kad tie trys akcijos, viena trefkė ir 20 mini event buvo tik juokai, mums tiesiog patikdavo kaip tu erziniesi xd Linkiu tau paimti direktorių ir pratęsti Medikų istoriją. Greitai susitiksim real life ;) . Didžiausios sėkmės!

 

@Nedas_Net – buvai įgaliotiniu, kai aš buvau paprastu darbuotoju (prisimenu tada tave kaip tarpininką :D ), paskui buvai įgaliotiniu pas mane. Man patikdavo paprikolinti Discorde su tavim. Ypač prisimenu, kaip tu apklausinėjai, po atrankos forume, žmones, nors net nebuvai mediku :D Tada tikrai labai padėjai, nes negalėjau pakalbėt ne kosidamas xd. Apie tave mano atsiliepimai tik geri. Sėkmės! :)

 

@Aldass_Macius (Pyragių kepėjas :D)žinau, iš pradžių tikriausiai tave erzinau, nes prisikabinėdavau prie tavęs. Atsiprašau, tada buvau dar nepatyręs valdžios pareigose xd . Dabar mūsų santykiai, mano nuomone, yra visai neblogi ir tikiuosi ir toliau tokie liks. Linkiu toliau būti Mediku, nes esi tikras senbuvis, be kurio aš šio darbo neįsivaizduoju.

 

@Olia_Petrovicsusipažinom atsitiktinai, kai gavau pavaduotoją (reiškias 2019-02-27 lygtais), bet pažiūrėk kur tas atsitiktinumas mus nuvedė. Kai tave pakviečiau tapti medike, manau, abu nesitikėjom, kad tiek ilgai išbūsi. Pas mane gavai kvalifikatorės pareigas, kurios tu nusipelniai. Buvo smagu su tavim pakalbėti. Tikiuosi toliau siūsim vienas kitam streakus, bet manau aš dar ne kartą juos supisių xd SR. Ir šita foto tarp kitko ;D :

Spoileris
 
 
 
 
  Parodyti paslėptą turinį

e5308646a90e285ee071d27dec2f25e7291.PNG

 

@Veronica_Rawr / @Veronica_Rawwr – tu dar viena draugė, su kuria renku streakus :D Tikrai buvo smagu kartu. Dabar tu palikai tik viena iš mano paskirtų kvalifikatorių ir žinok, dabar esi geriausia ir darbsčiausia kvalifikatorė. Ir žinok, kad turi visus šansus bet kada gauti įgaliotinės postą, tau tik reikia pradėti kalbėti per Discordą, bet jeigu tu nenori kalbėti, tai nesigraužk. Mano nuomone esi viena svarbiausių Medikų darbo dalis, ir priskiriu tave prie valdžios. Linkiu, kad ir toliau būtum šauni kvalifikatorė ir Medikų kolektyvo narė.

 

@Laura_Andersonbuvai tikrai gera darbuotoja, su kuria smagiai bendravom. Su kvalifikatorės pareigom susitvarkiai puikiai, net kai Dominykas pasiūlė padaryti taip, kad vienas iš darbuotojų galėtų valdyti kvalifikacijos temą, tai pirma mintis buvo apie tave. Linku sėkmės :)

 

@Kalduns_Veza – na tau tai palinkėsiu dešimtukukų iš chemijos, fizikos ir biologijos, bet šį kart paimk juos be mano pagalbos, ok? ok. ;D

 

@Mantuxx_Downhiller – man labai gaila, kad nepasiekiai valdžios, bet tikiuosi nenuleisi rankų ir vis tiek kažkada galėsi tapti direktorium. Esi tikrai darbštus žmogus, tad tikrai tau tai bus lengva. Didžiausios sėkmės!

 

@Nojus_Harden – kaip aš galiu tavęs nepaminėti? :D Buvai pirmas žmogus, kuriam norėjau duoti pavaduotojo pareigas, kai gaučiau direktorių. Tikrai prisimenu laikus, kai kalbėdavomės Discorde apie Edą ir kitus dalykus (bet to, kiek dabar mąstau, mano nuomonė apie Edą, kai nebesam kartu valdžioj, tikrai pasikeitė xd, jis tikrai nėra toks jau prastas žmogus, kaip galėjai susidaryti nuomonę xd). Linku sėkmės gyvenime :)

 

@Hubis_Bmw / @Mafia_Shadow – ačiū už įgaliotini ir sorry, kad nebežaidžiam mc ant ten to mapp’o. Suradau kitą serverį, kuriame žaidžiam su Marium, tikriausiai ir tu kitą suradai. Ir aš dabar mąstau, kad jeigu nebūtum nupises tą kartą įgaliotinį nuo manęs, aš nebūčiau tiek pasiekęs dabar. Nors vis dar jaučiu prastus jausmus apie tą kartą xd . Sėkmės Minecraft’e xd

 

@Nedas_Kisteris ir @Vakrukno_Brolis - labai gaila, kad jau nebepažystų jūsų. Linkiu abiem sėkmės įgaliotinio poste.

 

 

 

Te Medikų angelas jus sergi:

 

Spoileris
 
 
 
 
  Parodyti paslėptą turinį

8559424f0f557ad8e44c0f31b2db7ff9569.PNG

#MesUžMedikus

Nors ir manęs nepaminejai bet net man gaila kad palieki, nors pykomes mano paskutiniom dienom medikuose vistiek turejom smagių akimirkų. Sėkmės tau seneliuzas

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

tiek kartų palikime dar niekada nebuvau paminėtas

 • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 9 valandas(-ų), Valis_Samp rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Valis_Samp

 

Kiek laiko išdirbote ?: nuo 2019-01-11 iki 2019-10-08

 

Kodėl palikote darbą ?: per ilgai ir taip jau čia esu.

 

Kas patiko/nepatiko darbe ?: galit sakyti ką norit, bet Medikai yra best darbas visam sarg'e ir jokių blogų atsiliepimų neturiu ir neturėsiu. Apie Medikus tik gerai arba nieko!

 

Atsiliepimai apie kolegas:

 

Sveiki Medikai. Oj turiu daug ko pasakyti apie šį darbą, juk čia išbuvau beveik 9 mėnesius, bet neišsiplėsiu. Per šį laikotarpį sutikau labai daug žmonių, kuriuos įsiminsiu ilgai, o su kai kuriais net išliksim draugais (tikiuosi amžinai xd). Galiu tikrai pasakyti, kad kol aš buvau, tai Medikų kolektyvas serveryje buvo geriausias iš geriausių. Tikrai prisimenu daug šiltų ir smagių akimirkų, net ašara gali išriedėti. Taip pat prie to noriu ir atsiprašyti visų, kuriems sukėliau blogas emocijas, tikrai to nenorėjau, tikiuosi atleisit. Deja, negalėsiu visiems parašyti atsiliepimų, nes užtrukčiau labai ilgai (atsiprašau), bet jeigu labai norit, tai parašykit į až, paredaguosiu temą. Na, tai pradedam!

 

@Bart_Simpson – tikrai pradėsiu nuo tavęs, nes jeigu nebūtų tavęs, tai nebūtų ir manęs. Visų pirma, tai didelis, storas AČIŪ, kad prastūmei iki direktoriaus posto, nebūčiau jo pasiekęs be tavo pagalbos. Tikrai esi geriausias mano draugas su kuriuo, tikiuosi, galėsiu bendrauti visą gyvenimą. Manau, kad su mūsų valdimu, tikrai nukreipėm visą Medikų darbą tinkama linkme. Taip pat, dar kartą noriu atsiprašyti, kad dėl mano klaidos teko aiškinti su DPKT dėl neaktyvumų, šitas įvykis tikrai mums abiem truputi nervų suėdė, bet svarbu, kad išsisukom :D Nu žodžiu, ryt susitiksim mokykloj.

 

@Marius_Golden (Auksinis berniukas :D) – o apie tave, tai tikrai turiu daug ko pasakyt… net nežinau nuo ko pradėti… manau pradėsiu nuo pradžių. Pamenu, kaip prieš mano organizuojamą atranką, Edas man parašė per Messenger, kad ateis tipo du jo draugeliai ir tipo aš juos turėsiu apklausti (būtent aš, o ne kažkas kitkas). Iš pradžių tai buvau pamiršęs jų nick’us ir žiauriai tingėjau aiškintis, kurie čia yra. Bet Edas jau piktai pradėjo rašyti, kodėl aš jų neapklausinėjų ir aš jau susierzines pradėjau juos apklausinėti, ir vienas iš tų draugelių buvai tu, Mariau. Sugebėjai padaryti dvi klaidas, vos viena tavo klaida ir mano gyvenimas būtų buvęs kitoks (ojojoj, lemtis tikrai sugebėjo pažaisti). Po atrankos mes nelabai bendravom, tiesiog toks jausmas buvo, kad tu kaip ir prastumtas į Medikus (nors aš čia vpš nuo pat pradžių prastumtas esu). Paskui, kai reikėjo rinkti įgaliotinį, Edas iškart siūlė tave, o aš su tuo jausmu, prastumimo, nebuvau labai patenkintas. Pasikonsultavęs su Klaidu ir išgirdęs gerą argumentą iš Edo, kad dalinsi dosnias premijas, iškart sustikau, kad gautum įgaliotinį (neįsižeisk xd). Tikrai nesigailiu to sprendimo, čia jau tikrai aišku. Po Edo atsistatydinimo iš pavaduotojo pareigų, paėmiau tave kaip įpėdiniu į direktoriaus sostą (dar vienas žiauriai geras mano sprendimas). Buvai geriausiai savo pareigas vykdantis pavaduotojas, mano kadencijoj, todėl tikrai nusipelnai Ligoninės vadovo pareigų. Pamenu, kai perleidau tau direktoriaus pareigas, tu per Discordą labai apsidžiaugiai ir pradėjai man dėkoti, o aš net nežinojau ką tau atsakyti, tad sakau dabar – tu tikrai nusipelnai tų pareigų ir neįsivaizduoju, kad kas kitas galėtų jas užimti, tikrai turėjai ir turi mano pasitikėjimą. Tikrai esi fainas žmogus su kuriuo, manau, galiu kalbėti apie bet ką. Esi vienas mėgstamiausių ir svarbiausių žmonių man, ir patikėk tokių žmonių nėra tiek daug. Man tikrai smagu rašinėtis su tavim kai tu arba aš esam kokiam tūse, taip pat patinka random selfiukais dalintis :D Aš niekad neįsivaizdavau, kad galėčiau susitikti su kažkuo iš žaidimo real life. Tikrai tada praleidom gerą laiką ir buvo sunku skirtis, bet svarbu, kad susitiksim tikrai dar ne kartą. Kitas susitikimas pagal planus tikrai ne už ilgo ;D . Tad pabaigsiu patarimu, laikyk direktorių iki tada kai jis nusibos, nes mažėjant direktoriaus motyvacijai, lėtėja ir darbo apsukos. Didžiausios sėkmės!

 

@Klaidas_Van – esi pirmasis mano pavaduotojas, ir tikrai nesigailiu, kad tau jį daviau, nes praleidom labai gerą laiką. Dabar galvojant ohoho kiek padarėm per gan trumpą laiką. Aišku svarbiausias žygdarbis yra repų bazės užėmimas, dėl kurio turėjom aiškinti Edui :D . Bet būtent po užėmimo, aš ir nusprendžiau, kad tau duosiu pavaduotoją, nes pamačiau koks šaunus žmogus tu esi. Na ir aišku į atminty įsirėžė kovojimas dėl nalogo nuėmimo. Sugebėjom išjudinti visą serverį su protestu :D . Darydami tokius darbus, mes suvienijom Medikų kolektyvą ir tapom visi labai artimi. Visada jausiu nostalgiją pagalvojus apie mūsų žygius. Dabar man labai gaila, kad retai kada pasikalbam, tikiuosi, kad tikrai ateity bendrausim daug dažniau. Tu, kaip ir Marius, esi vienas svarbiausių ir mėgstamiausių žmonių man. Tu pirmas žmogus sarg’e su kuriuo galėjau pakalbėti nuoširdžiai ir apie bet ką. Tikrai sieksiu, kad susitiktume real life ir, jei ką, mano planuose, kad tai atsitiks gan greitai ;D . Laukiu nesulaukiu susitikimo :) .

 

@Dominykas_Trol – noriu pradėti nuo atsiprašymo, jeigu turi kokių nors neigiamų jausmų mano linkme. Žinau, kartais nesutabdavo mūsų nuomonės, bet nenoriu, kad būtų kokių bad fealings. Tikrai būdavo smagu su tavim pabendrauti, pavzdžiui pakalbėt apie maistą :D . Kai dar buvai įgaliotinis ir kai dirbdavai tik tu vienas tą laikotarpį, mes su Marium tipo užkrovėm tau daug darbo. Tad noriu pasakyti, kad tie trys akcijos, viena trefkė ir 20 mini event buvo tik juokai, mums tiesiog patikdavo kaip tu erziniesi xd Linkiu tau paimti direktorių ir pratęsti Medikų istoriją. Greitai susitiksim real life ;) . Didžiausios sėkmės!

 

@Nedas_Net – buvai įgaliotiniu, kai aš buvau paprastu darbuotoju (prisimenu tada tave kaip tarpininką :D ), paskui buvai įgaliotiniu pas mane. Man patikdavo paprikolinti Discorde su tavim. Ypač prisimenu, kaip tu apklausinėjai, po atrankos forume, žmones, nors net nebuvai mediku :D Tada tikrai labai padėjai, nes negalėjau pakalbėt ne kosidamas xd. Apie tave mano atsiliepimai tik geri. Sėkmės! :)

 

@Aldass_Macius (Pyragių kepėjas :D)žinau, iš pradžių tikriausiai tave erzinau, nes prisikabinėdavau prie tavęs. Atsiprašau, tada buvau dar nepatyręs valdžios pareigose xd . Dabar mūsų santykiai, mano nuomone, yra visai neblogi ir tikiuosi ir toliau tokie liks. Linkiu toliau būti Mediku, nes esi tikras senbuvis, be kurio aš šio darbo neįsivaizduoju.

 

@Olia_Petrovicsusipažinom atsitiktinai, kai gavau pavaduotoją (reiškias 2019-02-27 lygtais), bet pažiūrėk kur tas atsitiktinumas mus nuvedė. Kai tave pakviečiau tapti medike, manau, abu nesitikėjom, kad tiek ilgai išbūsi. Pas mane gavai kvalifikatorės pareigas, kurios tu nusipelniai. Buvo smagu su tavim pakalbėti. Tikiuosi toliau siūsim vienas kitam streakus, bet manau aš dar ne kartą juos supisių xd SR. Ir šita foto tarp kitko ;D :

Spoileris
 
 
 
 
  Parodyti paslėptą turinį

e5308646a90e285ee071d27dec2f25e7291.PNG

 

@Veronica_Rawr / @Veronica_Rawwr – tu dar viena draugė, su kuria renku streakus :D Tikrai buvo smagu kartu. Dabar tu palikai tik viena iš mano paskirtų kvalifikatorių ir žinok, dabar esi geriausia ir darbsčiausia kvalifikatorė. Ir žinok, kad turi visus šansus bet kada gauti įgaliotinės postą, tau tik reikia pradėti kalbėti per Discordą, bet jeigu tu nenori kalbėti, tai nesigraužk. Mano nuomone esi viena svarbiausių Medikų darbo dalis, ir priskiriu tave prie valdžios. Linkiu, kad ir toliau būtum šauni kvalifikatorė ir Medikų kolektyvo narė.

 

@Laura_Andersonbuvai tikrai gera darbuotoja, su kuria smagiai bendravom. Su kvalifikatorės pareigom susitvarkiai puikiai, net kai Dominykas pasiūlė padaryti taip, kad vienas iš darbuotojų galėtų valdyti kvalifikacijos temą, tai pirma mintis buvo apie tave. Linku sėkmės :)

 

@Kalduns_Veza – na tau tai palinkėsiu dešimtukukų iš chemijos, fizikos ir biologijos, bet šį kart paimk juos be mano pagalbos, ok? ok. ;D

 

@Mantuxx_Downhiller – man labai gaila, kad nepasiekiai valdžios, bet tikiuosi nenuleisi rankų ir vis tiek kažkada galėsi tapti direktorium. Esi tikrai darbštus žmogus, tad tikrai tau tai bus lengva. Didžiausios sėkmės!

 

@Nojus_Harden – kaip aš galiu tavęs nepaminėti? :D Buvai pirmas žmogus, kuriam norėjau duoti pavaduotojo pareigas, kai gaučiau direktorių. Tikrai prisimenu laikus, kai kalbėdavomės Discorde apie Edą ir kitus dalykus (bet to, kiek dabar mąstau, mano nuomonė apie Edą, kai nebesam kartu valdžioj, tikrai pasikeitė xd, jis tikrai nėra toks jau prastas žmogus, kaip galėjai susidaryti nuomonę xd). Linku sėkmės gyvenime :)

 

@Hubis_Bmw / @Mafia_Shadow – ačiū už įgaliotini ir sorry, kad nebežaidžiam mc ant ten to mapp’o. Suradau kitą serverį, kuriame žaidžiam su Marium, tikriausiai ir tu kitą suradai. Ir aš dabar mąstau, kad jeigu nebūtum nupises tą kartą įgaliotinį nuo manęs, aš nebūčiau tiek pasiekęs dabar. Nors vis dar jaučiu prastus jausmus apie tą kartą xd . Sėkmės Minecraft’e xd

 

@Nedas_Kisteris ir @Vakrukno_Brolis - labai gaila, kad jau nebepažystų jūsų. Linkiu abiem sėkmės įgaliotinio poste.

 

 

 

Te Medikų angelas jus sergi:

 

Spoileris
 
 
 
  Parodyti paslėptą turinį

8559424f0f557ad8e44c0f31b2db7ff9569.PNG

#MesUžMedikus

Labas Valentai, Labai gaila, kad palikai medikus :/, pamenu kai buvau įgaliotinis pas Hubis_Bmw ir pas Bart_Simpsosn, pamenu koks buvai tylenis :DDD Paskui palikau medikus ir nuėjau į apsaugą ir td į trv :DDD Po trv nuėjau per kitą acc į gp. Kai buvau išvykęs puikiai bendravom per dc kuriau memus apie medikus ir reporterius :DDDDD Paskui padarei atranką ir per mano acc pateko draugelis ( @Mantis_Royals sw meilė ). Grįžęs iš medikų pasiemiau adminą ir pradėjau nolaifinti :D imdavau po 100 - 200 iškv kol pasiemiau įgl :D  Dariau akcijas, nuverčiau @Kalduns_Veza, prižiūrėjau savo mylimą temą Dienos Misijas, a paskui perleidai pavą Goldenui ir aš emigravau... :DDD Nu buvai labai geras drk draugiškas, pamenu kai buvo šturmas A51 Zonoje ir dalyvavom, pamenu kai tau padėjau pabėgt iš kalejimo :DDD

 

Na numesiu dar memus prisiminimui :DD

Spoileris

fd08eIL.jpgs9TpJd4.pngF4QFYXq.jpg

 

Redaguota , redagavo Nedas_Net
 • Patinka 2
 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

dawai draugeli manes nepaminėjai gaila

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 20 minutes(-ių), Valis_Samp rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Valis_Samp

 

Kiek laiko išdirbote ?: nuo 2019-01-11 iki 2019-10-08

 

Kodėl palikote darbą ?: per ilgai ir taip jau čia esu.

 

Kas patiko/nepatiko darbe ?: galit sakyti ką norit, bet Medikai yra best darbas visam sarg'e ir jokių blogų atsiliepimų neturiu ir neturėsiu. Apie Medikus tik gerai arba nieko!

 

Atsiliepimai apie kolegas:

 

Sveiki Medikai. Oj turiu daug ko pasakyti apie šį darbą, juk čia išbuvau beveik 9 mėnesius, bet neišsiplėsiu. Per šį laikotarpį sutikau labai daug žmonių, kuriuos įsiminsiu ilgai, o su kai kuriais net išliksim draugais (tikiuosi amžinai xd). Galiu tikrai pasakyti, kad kol aš buvau, tai Medikų kolektyvas serveryje buvo geriausias iš geriausių. Tikrai prisimenu daug šiltų ir smagių akimirkų, net ašara gali išriedėti. Taip pat prie to noriu ir atsiprašyti visų, kuriems sukėliau blogas emocijas, tikrai to nenorėjau, tikiuosi atleisit. Deja, negalėsiu visiems parašyti atsiliepimų, nes užtrukčiau labai ilgai (atsiprašau), bet jeigu labai norit, tai parašykit į až, paredaguosiu temą. Na, tai pradedam!

 

@Bart_Simpson – tikrai pradėsiu nuo tavęs, nes jeigu nebūtų tavęs, tai nebūtų ir manęs. Visų pirma, tai didelis, storas AČIŪ, kad prastūmei iki direktoriaus posto, nebūčiau jo pasiekęs be tavo pagalbos. Tikrai esi geriausias mano draugas su kuriuo, tikiuosi, galėsiu bendrauti visą gyvenimą. Manau, kad su mūsų valdimu, tikrai nukreipėm visą Medikų darbą tinkama linkme. Taip pat, dar kartą noriu atsiprašyti, kad dėl mano klaidos teko aiškinti su DPKT dėl neaktyvumų, šitas įvykis tikrai mums abiem truputi nervų suėdė, bet svarbu, kad išsisukom :D Nu žodžiu, ryt susitiksim mokykloj.

 

@Marius_Golden (Auksinis berniukas :D) – o apie tave, tai tikrai turiu daug ko pasakyt… net nežinau nuo ko pradėti… manau pradėsiu nuo pradžių. Pamenu, kaip prieš mano organizuojamą atranką, Edas man parašė per Messenger, kad ateis tipo du jo draugeliai ir tipo aš juos turėsiu apklausti (būtent aš, o ne kažkas kitkas). Iš pradžių tai buvau pamiršęs jų nick’us ir žiauriai tingėjau aiškintis, kurie čia yra. Bet Edas jau piktai pradėjo rašyti, kodėl aš jų neapklausinėjų ir aš jau susierzines pradėjau juos apklausinėti, ir vienas iš tų draugelių buvai tu, Mariau. Sugebėjai padaryti dvi klaidas, vos viena tavo klaida ir mano gyvenimas būtų buvęs kitoks (ojojoj, lemtis tikrai sugebėjo pažaisti). Po atrankos mes nelabai bendravom, tiesiog toks jausmas buvo, kad tu kaip ir prastumtas į Medikus (nors aš čia vpš nuo pat pradžių prastumtas esu). Paskui, kai reikėjo rinkti įgaliotinį, Edas iškart siūlė tave, o aš su tuo jausmu, prastumimo, nebuvau labai patenkintas. Pasikonsultavęs su Klaidu ir išgirdęs gerą argumentą iš Edo, kad dalinsi dosnias premijas, iškart sustikau, kad gautum įgaliotinį (neįsižeisk xd). Tikrai nesigailiu to sprendimo, čia jau tikrai aišku. Po Edo atsistatydinimo iš pavaduotojo pareigų, paėmiau tave kaip įpėdiniu į direktoriaus sostą (dar vienas žiauriai geras mano sprendimas). Buvai geriausiai savo pareigas vykdantis pavaduotojas, mano kadencijoj, todėl tikrai nusipelnai Ligoninės vadovo pareigų. Pamenu, kai perleidau tau direktoriaus pareigas, tu per Discordą labai apsidžiaugiai ir pradėjai man dėkoti, o aš net nežinojau ką tau atsakyti, tad sakau dabar – tu tikrai nusipelnai tų pareigų ir neįsivaizduoju, kad kas kitas galėtų jas užimti, tikrai turėjai ir turi mano pasitikėjimą. Tikrai esi fainas žmogus su kuriuo, manau, galiu kalbėti apie bet ką. Esi vienas mėgstamiausių ir svarbiausių žmonių man, ir patikėk tokių žmonių nėra tiek daug. Man tikrai smagu rašinėtis su tavim kai tu arba aš esam kokiam tūse, taip pat patinka random selfiukais dalintis :D Aš niekad neįsivaizdavau, kad galėčiau susitikti su kažkuo iš žaidimo real life. Tikrai tada praleidom gerą laiką ir buvo sunku skirtis, bet svarbu, kad susitiksim tikrai dar ne kartą. Kitas susitikimas pagal planus tikrai ne už ilgo ;D . Tad pabaigsiu patarimu, laikyk direktorių iki tada kai jis nusibos, nes mažėjant direktoriaus motyvacijai, lėtėja ir darbo apsukos. Didžiausios sėkmės!

 

@Klaidas_Van – esi pirmasis mano pavaduotojas, ir tikrai nesigailiu, kad tau jį daviau, nes praleidom labai gerą laiką. Dabar galvojant ohoho kiek padarėm per gan trumpą laiką. Aišku svarbiausias žygdarbis yra repų bazės užėmimas, dėl kurio turėjom aiškinti Edui :D . Bet būtent po užėmimo, aš ir nusprendžiau, kad tau duosiu pavaduotoją, nes pamačiau koks šaunus žmogus tu esi. Na ir aišku į atminty įsirėžė kovojimas dėl nalogo nuėmimo. Sugebėjom išjudinti visą serverį su protestu :D . Darydami tokius darbus, mes suvienijom Medikų kolektyvą ir tapom visi labai artimi. Visada jausiu nostalgiją pagalvojus apie mūsų žygius. Dabar man labai gaila, kad retai kada pasikalbam, tikiuosi, kad tikrai ateity bendrausim daug dažniau. Tu, kaip ir Marius, esi vienas svarbiausių ir mėgstamiausių žmonių man. Tu pirmas žmogus sarg’e su kuriuo galėjau pakalbėti nuoširdžiai ir apie bet ką. Tikrai sieksiu, kad susitiktume real life ir, jei ką, mano planuose, kad tai atsitiks gan greitai ;D . Laukiu nesulaukiu susitikimo :) .

 

@Dominykas_Trol – noriu pradėti nuo atsiprašymo, jeigu turi kokių nors neigiamų jausmų mano linkme. Žinau, kartais nesutabdavo mūsų nuomonės, bet nenoriu, kad būtų kokių bad fealings. Tikrai būdavo smagu su tavim pabendrauti, pavzdžiui pakalbėt apie maistą :D . Kai dar buvai įgaliotinis ir kai dirbdavai tik tu vienas tą laikotarpį, mes su Marium tipo užkrovėm tau daug darbo. Tad noriu pasakyti, kad tie trys akcijos, viena trefkė ir 20 mini event buvo tik juokai, mums tiesiog patikdavo kaip tu erziniesi xd Linkiu tau paimti direktorių ir pratęsti Medikų istoriją. Greitai susitiksim real life ;) . Didžiausios sėkmės!

 

@Nedas_Net – buvai įgaliotiniu, kai aš buvau paprastu darbuotoju (prisimenu tada tave kaip tarpininką :D ), paskui buvai įgaliotiniu pas mane. Man patikdavo paprikolinti Discorde su tavim. Ypač prisimenu, kaip tu apklausinėjai, po atrankos forume, žmones, nors net nebuvai mediku :D Tada tikrai labai padėjai, nes negalėjau pakalbėt ne kosidamas xd. Apie tave mano atsiliepimai tik geri. Sėkmės! :)

 

@Aldass_Macius (Pyragių kepėjas :D)žinau, iš pradžių tikriausiai tave erzinau, nes prisikabinėdavau prie tavęs. Atsiprašau, tada buvau dar nepatyręs valdžios pareigose xd . Dabar mūsų santykiai, mano nuomone, yra visai neblogi ir tikiuosi ir toliau tokie liks. Linkiu toliau būti Mediku, nes esi tikras senbuvis, be kurio aš šio darbo neįsivaizduoju.

 

@Olia_Petrovicsusipažinom atsitiktinai, kai gavau pavaduotoją (reiškias 2019-02-27 lygtais), bet pažiūrėk kur tas atsitiktinumas mus nuvedė. Kai tave pakviečiau tapti medike, manau, abu nesitikėjom, kad tiek ilgai išbūsi. Pas mane gavai kvalifikatorės pareigas, kurios tu nusipelniai. Buvo smagu su tavim pakalbėti. Tikiuosi toliau siūsim vienas kitam streakus, bet manau aš dar ne kartą juos supisių xd SR. Ir šita foto tarp kitko ;D :

Spoileris
 
 
 
 
  Parodyti paslėptą turinį

e5308646a90e285ee071d27dec2f25e7291.PNG

 

@Veronica_Rawr / @Veronica_Rawwr – tu dar viena draugė, su kuria renku streakus :D Tikrai buvo smagu kartu. Dabar tu palikai tik viena iš mano paskirtų kvalifikatorių ir žinok, dabar esi geriausia ir darbsčiausia kvalifikatorė. Ir žinok, kad turi visus šansus bet kada gauti įgaliotinės postą, tau tik reikia pradėti kalbėti per Discordą, bet jeigu tu nenori kalbėti, tai nesigraužk. Mano nuomone esi viena svarbiausių Medikų darbo dalis, ir priskiriu tave prie valdžios. Linkiu, kad ir toliau būtum šauni kvalifikatorė ir Medikų kolektyvo narė.

 

@Laura_Andersonbuvai tikrai gera darbuotoja, su kuria smagiai bendravom. Su kvalifikatorės pareigom susitvarkiai puikiai, net kai Dominykas pasiūlė padaryti taip, kad vienas iš darbuotojų galėtų valdyti kvalifikacijos temą, tai pirma mintis buvo apie tave. Linku sėkmės :)

 

@Kalduns_Veza – na tau tai palinkėsiu dešimtukukų iš chemijos, fizikos ir biologijos, bet šį kart paimk juos be mano pagalbos, ok? ok. ;D

 

@Mantuxx_Downhiller – man labai gaila, kad nepasiekiai valdžios, bet tikiuosi nenuleisi rankų ir vis tiek kažkada galėsi tapti direktorium. Esi tikrai darbštus žmogus, tad tikrai tau tai bus lengva. Didžiausios sėkmės!

 

@Nojus_Harden – kaip aš galiu tavęs nepaminėti? :D Buvai pirmas žmogus, kuriam norėjau duoti pavaduotojo pareigas, kai gaučiau direktorių. Tikrai prisimenu laikus, kai kalbėdavomės Discorde apie Edą ir kitus dalykus (bet to, kiek dabar mąstau, mano nuomonė apie Edą, kai nebesam kartu valdžioj, tikrai pasikeitė xd, jis tikrai nėra toks jau prastas žmogus, kaip galėjai susidaryti nuomonę xd). Linku sėkmės gyvenime :)

 

@Hubis_Bmw / @Mafia_Shadow – ačiū už įgaliotini ir sorry, kad nebežaidžiam mc ant ten to mapp’o. Suradau kitą serverį, kuriame žaidžiam su Marium, tikriausiai ir tu kitą suradai. Ir aš dabar mąstau, kad jeigu nebūtum nupises tą kartą įgaliotinį nuo manęs, aš nebūčiau tiek pasiekęs dabar. Nors vis dar jaučiu prastus jausmus apie tą kartą xd . Sėkmės Minecraft’e xd

 

@Nedas_Kisteris ir @Vakrukno_Brolis - labai gaila, kad jau nebepažystų jūsų. Linkiu abiem sėkmės įgaliotinio poste.

 

 

 

Te Medikų angelas jus sergi:

 

Spoileris
 
 
 
 
  Parodyti paslėptą turinį

8559424f0f557ad8e44c0f31b2db7ff9569.PNG

#MesUžMedikus

Vali Vali, labai gaila kad palikai medikus, buvo labai faina but su tavim medikuose, pabendraut discord'e , juoktis vienas iš kito bei klausytis muzikos Vabaliukai Vabaliukai aaa, , kaip gi be jos nebus linksma? Dėkoju ,kad priimiai į šį nuostabų kolektyvą, ačiū už šiltus prisiminimus ypač prisiminus protestą prieš reporterius, ačiū už suteiktą įgaliotinį, bei tavo pagalba su chemija, ji man labai praverte :D Tai Linkiu puikių mokslų su Chemija ir kitomis pamokomis, ir labai tikiuosi, kad dar kažkur susitiksim , iki :D P.S @Nedas_Net nevykelis

 

                                                           Prisiminus tau ir visiems, mūsų protestą :D 

 

 

 

 

                                                                    O čia pati geriausia daina :D 

 

        

 • Patinka 1
 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

neturit ka weikt protestus darot

 • Haha 1
 • Sutrikęs 1
 • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Goodbye my lover Goodbye my friend sad doctor who GIF

 • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
2019-10-08 at 19:38, Valis_Samp rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Valis_Samp

 

Kiek laiko išdirbote ?: nuo 2019-01-11 iki 2019-10-08

 

Kodėl palikote darbą ?: per ilgai ir taip jau čia esu.

 

Kas patiko/nepatiko darbe ?: galit sakyti ką norit, bet Medikai yra best darbas visam sarg'e ir jokių blogų atsiliepimų neturiu ir neturėsiu. Apie Medikus tik gerai arba nieko!

 

Atsiliepimai apie kolegas:

 

Sveiki Medikai. Oj turiu daug ko pasakyti apie šį darbą, juk čia išbuvau beveik 9 mėnesius, bet neišsiplėsiu. Per šį laikotarpį sutikau labai daug žmonių, kuriuos įsiminsiu ilgai, o su kai kuriais net išliksim draugais (tikiuosi amžinai xd). Galiu tikrai pasakyti, kad kol aš buvau, tai Medikų kolektyvas serveryje buvo geriausias iš geriausių. Tikrai prisimenu daug šiltų ir smagių akimirkų, net ašara gali išriedėti. Taip pat prie to noriu ir atsiprašyti visų, kuriems sukėliau blogas emocijas, tikrai to nenorėjau, tikiuosi atleisit. Deja, negalėsiu visiems parašyti atsiliepimų, nes užtrukčiau labai ilgai (atsiprašau), bet jeigu labai norit, tai parašykit į až, paredaguosiu temą. Na, tai pradedam!

 

@Bart_Simpson – tikrai pradėsiu nuo tavęs, nes jeigu nebūtų tavęs, tai nebūtų ir manęs. Visų pirma, tai didelis, storas AČIŪ, kad prastūmei iki direktoriaus posto, nebūčiau jo pasiekęs be tavo pagalbos. Tikrai esi geriausias mano draugas su kuriuo, tikiuosi, galėsiu bendrauti visą gyvenimą. Manau, kad su mūsų valdimu, tikrai nukreipėm visą Medikų darbą tinkama linkme. Taip pat, dar kartą noriu atsiprašyti, kad dėl mano klaidos teko aiškinti su DPKT dėl neaktyvumų, šitas įvykis tikrai mums abiem truputi nervų suėdė, bet svarbu, kad išsisukom :D Nu žodžiu, ryt susitiksim mokykloj.

 

@Marius_Golden (Auksinis berniukas :D) – o apie tave, tai tikrai turiu daug ko pasakyt… net nežinau nuo ko pradėti… manau pradėsiu nuo pradžių. Pamenu, kaip prieš mano organizuojamą atranką, Edas man parašė per Messenger, kad ateis tipo du jo draugeliai ir tipo aš juos turėsiu apklausti (būtent aš, o ne kažkas kitkas). Iš pradžių tai buvau pamiršęs jų nick’us ir žiauriai tingėjau aiškintis, kurie čia yra. Bet Edas jau piktai pradėjo rašyti, kodėl aš jų neapklausinėjų ir aš jau susierzines pradėjau juos apklausinėti, ir vienas iš tų draugelių buvai tu, Mariau. Sugebėjai padaryti dvi klaidas, vos viena tavo klaida ir mano gyvenimas būtų buvęs kitoks (ojojoj, lemtis tikrai sugebėjo pažaisti). Po atrankos mes nelabai bendravom, tiesiog toks jausmas buvo, kad tu kaip ir prastumtas į Medikus (nors aš čia vpš nuo pat pradžių prastumtas esu). Paskui, kai reikėjo rinkti įgaliotinį, Edas iškart siūlė tave, o aš su tuo jausmu, prastumimo, nebuvau labai patenkintas. Pasikonsultavęs su Klaidu ir išgirdęs gerą argumentą iš Edo, kad dalinsi dosnias premijas, iškart sustikau, kad gautum įgaliotinį (neįsižeisk xd). Tikrai nesigailiu to sprendimo, čia jau tikrai aišku. Po Edo atsistatydinimo iš pavaduotojo pareigų, paėmiau tave kaip įpėdiniu į direktoriaus sostą (dar vienas žiauriai geras mano sprendimas). Buvai geriausiai savo pareigas vykdantis pavaduotojas, mano kadencijoj, todėl tikrai nusipelnai Ligoninės vadovo pareigų. Pamenu, kai perleidau tau direktoriaus pareigas, tu per Discordą labai apsidžiaugiai ir pradėjai man dėkoti, o aš net nežinojau ką tau atsakyti, tad sakau dabar – tu tikrai nusipelnai tų pareigų ir neįsivaizduoju, kad kas kitas galėtų jas užimti, tikrai turėjai ir turi mano pasitikėjimą. Tikrai esi fainas žmogus su kuriuo, manau, galiu kalbėti apie bet ką. Esi vienas mėgstamiausių ir svarbiausių žmonių man, ir patikėk tokių žmonių nėra tiek daug. Man tikrai smagu rašinėtis su tavim kai tu arba aš esam kokiam tūse, taip pat patinka random selfiukais dalintis :D Aš niekad neįsivaizdavau, kad galėčiau susitikti su kažkuo iš žaidimo real life. Tikrai tada praleidom gerą laiką ir buvo sunku skirtis, bet svarbu, kad susitiksim tikrai dar ne kartą. Kitas susitikimas pagal planus tikrai ne už ilgo ;D . Tad pabaigsiu patarimu, laikyk direktorių iki tada kai jis nusibos, nes mažėjant direktoriaus motyvacijai, lėtėja ir darbo apsukos. Didžiausios sėkmės!

 

@Klaidas_Van – esi pirmasis mano pavaduotojas, ir tikrai nesigailiu, kad tau jį daviau, nes praleidom labai gerą laiką. Dabar galvojant ohoho kiek padarėm per gan trumpą laiką. Aišku svarbiausias žygdarbis yra repų bazės užėmimas, dėl kurio turėjom aiškinti Edui :D . Bet būtent po užėmimo, aš ir nusprendžiau, kad tau duosiu pavaduotoją, nes pamačiau koks šaunus žmogus tu esi. Na ir aišku į atminty įsirėžė kovojimas dėl nalogo nuėmimo. Sugebėjom išjudinti visą serverį su protestu :D . Darydami tokius darbus, mes suvienijom Medikų kolektyvą ir tapom visi labai artimi. Visada jausiu nostalgiją pagalvojus apie mūsų žygius. Dabar man labai gaila, kad retai kada pasikalbam, tikiuosi, kad tikrai ateity bendrausim daug dažniau. Tu, kaip ir Marius, esi vienas svarbiausių ir mėgstamiausių žmonių man. Tu pirmas žmogus sarg’e su kuriuo galėjau pakalbėti nuoširdžiai ir apie bet ką. Tikrai sieksiu, kad susitiktume real life ir, jei ką, mano planuose, kad tai atsitiks gan greitai ;D . Laukiu nesulaukiu susitikimo :) .

 

@Dominykas_Trol – noriu pradėti nuo atsiprašymo, jeigu turi kokių nors neigiamų jausmų mano linkme. Žinau, kartais nesutabdavo mūsų nuomonės, bet nenoriu, kad būtų kokių bad fealings. Tikrai būdavo smagu su tavim pabendrauti, pavzdžiui pakalbėt apie maistą :D . Kai dar buvai įgaliotinis ir kai dirbdavai tik tu vienas tą laikotarpį, mes su Marium tipo užkrovėm tau daug darbo. Tad noriu pasakyti, kad tie trys akcijos, viena trefkė ir 20 mini event buvo tik juokai, mums tiesiog patikdavo kaip tu erziniesi xd Linkiu tau paimti direktorių ir pratęsti Medikų istoriją. Greitai susitiksim real life ;) . Didžiausios sėkmės!

 

@Nedas_Net – buvai įgaliotiniu, kai aš buvau paprastu darbuotoju (prisimenu tada tave kaip tarpininką :D ), paskui buvai įgaliotiniu pas mane. Man patikdavo paprikolinti Discorde su tavim. Ypač prisimenu, kaip tu apklausinėjai, po atrankos forume, žmones, nors net nebuvai mediku :D Tada tikrai labai padėjai, nes negalėjau pakalbėt ne kosidamas xd. Apie tave mano atsiliepimai tik geri. Sėkmės! :)

 

@Aldass_Macius (Pyragių kepėjas :D)žinau, iš pradžių tikriausiai tave erzinau, nes prisikabinėdavau prie tavęs. Atsiprašau, tada buvau dar nepatyręs valdžios pareigose xd . Dabar mūsų santykiai, mano nuomone, yra visai neblogi ir tikiuosi ir toliau tokie liks. Linkiu toliau būti Mediku, nes esi tikras senbuvis, be kurio aš šio darbo neįsivaizduoju.

 

@Olia_Petrovicsusipažinom atsitiktinai, kai gavau pavaduotoją (reiškias 2019-02-27 lygtais), bet pažiūrėk kur tas atsitiktinumas mus nuvedė. Kai tave pakviečiau tapti medike, manau, abu nesitikėjom, kad tiek ilgai išbūsi. Pas mane gavai kvalifikatorės pareigas, kurios tu nusipelniai. Buvo smagu su tavim pakalbėti. Tikiuosi toliau siūsim vienas kitam streakus, bet manau aš dar ne kartą juos supisių xd SR. Ir šita foto tarp kitko ;D :

Spoileris
 
 
 
 
  Parodyti paslėptą turinį

e5308646a90e285ee071d27dec2f25e7291.PNG

 

@Veronica_Rawr / @Veronica_Rawwr – tu dar viena draugė, su kuria renku streakus :D Tikrai buvo smagu kartu. Dabar tu palikai tik viena iš mano paskirtų kvalifikatorių ir žinok, dabar esi geriausia ir darbsčiausia kvalifikatorė. Ir žinok, kad turi visus šansus bet kada gauti įgaliotinės postą, tau tik reikia pradėti kalbėti per Discordą, bet jeigu tu nenori kalbėti, tai nesigraužk. Mano nuomone esi viena svarbiausių Medikų darbo dalis, ir priskiriu tave prie valdžios. Linkiu, kad ir toliau būtum šauni kvalifikatorė ir Medikų kolektyvo narė.

 

@Laura_Andersonbuvai tikrai gera darbuotoja, su kuria smagiai bendravom. Su kvalifikatorės pareigom susitvarkiai puikiai, net kai Dominykas pasiūlė padaryti taip, kad vienas iš darbuotojų galėtų valdyti kvalifikacijos temą, tai pirma mintis buvo apie tave. Linku sėkmės :)

 

@Kalduns_Veza – na tau tai palinkėsiu dešimtukukų iš chemijos, fizikos ir biologijos, bet šį kart paimk juos be mano pagalbos, ok? ok. ;D

 

@Mantuxx_Downhiller – man labai gaila, kad nepasiekiai valdžios, bet tikiuosi nenuleisi rankų ir vis tiek kažkada galėsi tapti direktorium. Esi tikrai darbštus žmogus, tad tikrai tau tai bus lengva. Didžiausios sėkmės!

 

@Nojus_Harden – kaip aš galiu tavęs nepaminėti? :D Buvai pirmas žmogus, kuriam norėjau duoti pavaduotojo pareigas, kai gaučiau direktorių. Tikrai prisimenu laikus, kai kalbėdavomės Discorde apie Edą ir kitus dalykus (bet to, kiek dabar mąstau, mano nuomonė apie Edą, kai nebesam kartu valdžioj, tikrai pasikeitė xd, jis tikrai nėra toks jau prastas žmogus, kaip galėjai susidaryti nuomonę xd). Linku sėkmės gyvenime :)

 

@Hubis_Bmw / @Mafia_Shadow – ačiū už įgaliotini ir sorry, kad nebežaidžiam mc ant ten to mapp’o. Suradau kitą serverį, kuriame žaidžiam su Marium, tikriausiai ir tu kitą suradai. Ir aš dabar mąstau, kad jeigu nebūtum nupises tą kartą įgaliotinį nuo manęs, aš nebūčiau tiek pasiekęs dabar. Nors vis dar jaučiu prastus jausmus apie tą kartą xd . Sėkmės Minecraft’e xd

 

@Nedas_Kisteris ir @Vakrukno_Brolis - labai gaila, kad jau nebepažystų jūsų. Linkiu abiem sėkmės įgaliotinio poste.

 

 

 

Te Medikų angelas jus sergi:

 

Spoileris
 
 
 
 
  Parodyti paslėptą turinį

8559424f0f557ad8e44c0f31b2db7ff9569.PNG

#MesUžMedikus

Gaila kad palieki nors ir nebedirbu esi mediku siela ir seip mldc zmogus kazkaip dabar nebeisivaizduociau mediku be taves :D mldc zmogus skundu beturiu bye.

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

 • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

  Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

×
×
 • Sukurti naują...