Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Velnio_Advokatas

Edvincik_Savas

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  @Edvincik_Savas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Silent aim/Inv
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    567104e09040d9eb3db03b8ff1720510684.png

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?:Taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Video sukarpytas.Atkreipkit demesi i lazerio koordiantes 11 ir 12 kulkos.Ir Karolio_Darko nusovima kaip saude Į ZUKE
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesuprantu i ka ten kreipti demesi reikia tose koordinatese, pats niekada nesupratai, ka tau sistema rasydavo, matau, kad niekas ir nepasikeite. Kas ten su tuo nusovimu blogai? Saudziau i Zuke, kol neatbego Darkas, kadangi Zukei tai limpa kulkos, tai ne, ir i ji jau saude 2 mano komandos nariai, tai nusprendziau nusauti Darka. Kalbant apie inv, tai pirma kulka nelipo nuo Miyagi_Criminal, kai tik uzlipau, nebuvo nei kraujo, nei kitos animacijos, antra buvo nuo Lukas_Swageris, kuris saude su Sniper Rifle nezinia is kur is 38 m. atstumo, dar matosi kibirkstys, is kuriu galima spresti, kad i mane nepataike, bet sistema vistiek uzskaite, o trecia kulka buvo nuo Dovydas_Handball, kuri nelipo, kai verciausi ir kritau, Edward_Falleti irgi nezinia is kur saudo, per koki kampa, nes kiek matau jo ant vilos nebuvo, o jei ir buvo, tai tuo labiau man nelipo del kritimo, o toliau viskas man lipo, kai saudziausi pries Pukiz, tada ir miriau, tik tu nukarpei eilini karta, kad mane pakisti. Be free banu kariaut nesugebat, kaip tik atsiranda mum proga apsigint, tai iskart ir baninat, o irodymu arba nera, arba niekada nepakanka, bailiai, uzsibindine /banx, tai tiek, ciau.

 

XAuAU.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...