Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Shelby_Cobra

× Reporteriams - atnaujinimas ×

Ar sutinkate su mano pasiūlymu?  

11 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su mano pasiūlymu?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, pardavinėjant skelbimus pastebėjome, kad negauname pilnos sumos nuo parduotų skelbimų ir tie pinigai išnyksta, kuriuos nuskaičiuoja procentai ir darbo fondas taipogi negauna jų.

 

Pasiūlymas: Padaryti reporteriams tuos nuskaičiuotus pinigus nuo parduotų skelbimų, kad keliautu į /dfondas, o ne tiesiog išnyktu į niekur kaip yra dabar.

 

Ačiū už dėmesį, reporterių darbui tai būtų naudinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Allan_Walker rašė:

Rodos kad tie pinigai į radistų fondą keliauja už reklamas

Arba maišau kažka nžn

Bet tai pričiom tie radistai? :1_grinning:. Mano manimu visai nereikalingas dalykas, kad radistai skelbtų reporterių reklamas, nes tarkim kai reporteris suskelbė žaidėjo skelbimus, tada po kiek laiko į eterį ateina radistas ir skelbia jo jau senai suskelbtus skelbimus. Tada tam žaidėjui, kuris kažką pardavinėjo ar pirko rašinėja kiti /sms ir t.t. 

Manau užtenka ir reporterių reklamų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jo, ten tas mazas procentas nuo parduotos sumos patenka i radistu dfonda kai paskelbiam mes ta reklama per eteri. Ir ten i diena ~2m gaunas. Nes radistai vienintelis darbas kuris neteikia jokiu mokamu paslaugu ir tas skelbimu perskelbimas suteikia mum labai mazai bet vis tiek kazkiek papildomu pinigu i dfonda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 valandas(-ų), Lukas_Upsider rašė:

Jo, ten tas mazas procentas nuo parduotos sumos patenka i radistu dfonda kai paskelbiam mes ta reklama per eteri. Ir ten i diena ~2m gaunas. Nes radistai vienintelis darbas kuris neteikia jokiu mokamu paslaugu ir tas skelbimu perskelbimas suteikia mum labai mazai bet vis tiek kazkiek papildomu pinigu i dfonda.

Aišku, tas jums duoda naudos, bet skelbimų perskelbimai kartais gerokai vėluoja ir nėra aktualūs skelbimas visai. Kitaip sakant kai kam pliusas, kai kam minusas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...