Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vasia_Carter

Foto konkursas „Situacija” #10

Rekomenduoti pranešimai

"Pirmojo automobilio pirkimasis"

 

Kai man buvo keturioliką metų tėvas pasakė:

- Saimonai, nolaiferi tu!

- Ką tėvai? - atsakiau aš.

- Baik žaist tą sarg'ą ir aš tau padovanosiu savo numilėtą volkswagen passat b3.

 

Kaip matome nebaigiau aš žaisti to sarg'o, tad teko išsikraustyti iš namų, bet tėvas pagailėjo manęs ir pardavė savo volkswagen'ą man už 300 .

 

Išvykdamas tariau motinai:

- Neverk, aš gryšiu namo kaip direktorius, tu manim didžiuosies!

 

@Edas_Canyon - Tėvas,

@Fear_Nothing - Motina,

@Josh_Saimon - Saimonas.

 

Auwpn5m.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Situacija:

Įeinu į parduotuve kadangi važiavau iš Anglijos nusipirkti gerti. Ir staiga prie manęs prisikabino pareigūnas toliau skaitykite.

 

Pareigūnas- Sveiki, ar jūsų Mercedes lauke stovi geltonos spalvos?

Aš- Sveiki, taip mano kokios problemos ir kodėl aš jums užkliuvau?

Pareigūnas- Jus įtariamas kad važinėjate mieste vartojęs svaiginančias medžiagas.

Aš- Norėčiau pareigūnas jūs man parodytumėte pareigūno kortelę.

Pareigūnas- Prašyčiau jūsų sėsti į mūsų Tr.Priemone būsite pristatytas į Policijos Departamentą.

Aš- Aš nieko nepadariau kodėl turėčiau sėsti ir jeigu jus man neprisistatėte. (Pradėjau juoktis)

Pareigūnas- Jus nesilaikote pareigūno įsakymų prašau jus eiti į Tr.Priemone sėstis jeigu ne prieš jus bus panaudotas jėga.

Aš- Aš nesuprantu jus atvažiuojate ir mane kaltinate svaigiosiomis medžiagomis ?

Pareigūnas- Gerai, tada prašau jūsų automobilio dokumentų ir jūsų vairavimo pažymėjimo parodykite.

Aš- Ką jus čia šnekate nesuprantu juk vakar atėmėt šiandien vėl prašot.

 

Taigi, pareigūnai prieš mane panaudojo jėga nes nepaklusau jų į sakymu o mano naująjį Mercedes nutempė į KMA likau be mašinos ir gavau bauda 2.400 eurų už važinėjimą mieste neblaivus ir be teisės vairuoti.

 

https://imgur.com/ZpePr0j

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...