Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Istorijos - Helovinas

Rekomenduoti pranešimai

nSPs8vz.png

 

Sveiki, turime dar viena švente, gal ji ir nėra labai švenciama Lietuvoje, bet mes ja paminėsime, tai yra Helovinas, šis eventas yra labai paprastas, jūs turite sukurti istorija susijusia su sarg (istorija turi būti baisi) kuo įdomesnę istorija tuo daugiau šansų laimėti valiutos ar kreditų, istorijos turi būti neįžeidžiančios, jose galite minėti ir serverio žaidėjus, tam kad dalyvauti šiame konkurse ir pretenduoti į prizą privalote laikytis tam tikrų taisyklių, jas rasite apačioje.

 

TAISYKLĖS

Privaloma per 1 valandą redaguoti anketą

Istorija negali būtį spalvotas, leidžiama viena spalva

Forumo slapyvardis turi atitikti visas taisyklės tai yra žaidime ir forume toks pats

Laimėtas prizas atiteks tam Vardas_Pavardė kuris ir bus čia užpildęs, prizas neperduodamas

Draudžiama kurti anketas nesusijusias su tema,nesąmoningų anketų kūrimas taipogi draudžiams už tai griežtai būsit baudžiami

Privalot laikytis bendrų forumo ir šios skilties taisyklių ( neįžeidinėti, nesikeikti, nenaudoti trumpinių, barbaristinių žodžių)

 

 

PRIZAI:

 

 

Bus trys prižinęs vietos, didžiausias laimėjimas 24 valiutos, viskas priklausys nuo istorijos įdomumo, jeigu atsiras daugiau nei trys istorijos tokios kurios bus įdomios galės laimėti ir kreditų

Istorijas galit rašyti iki 2019-11-04 18:00

 

PAGRINDINIS KONKURSO REMĖJAS @Tautrimas_Juska

  • Patinka 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taigi, įprasta diena sarg'e, Bumeris, kaip visada stovi afk. Visi žaidėjai ramiai važinėja, šaudosi, dirba savo darbus, bet staiga ateina labai daug heckerių ir pradeda daryti nesamones, bumeris nieko nemato, nes jis afk. Adminai bande visus heckerius išbanint, bet jiems nepavyko nes ju buvo per daug. Ju susirinko tiek daug kad net pradejo laginti serveris, buvo pilnas. Ir staiga  hackeris sužinojo bumerio ip adresą ir jį nudosino, bet staiga atėjo Juska ir visus hackerius sunaikino.

Gal istoriją ir neilga xd

Nenorėjau nieko įžeisti nei Bumerio nei Sarg. Atsiprašau, jei kaškaip įžeidžiau

  • Haha 2
  • Sutrikęs 1
  • Prieš 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

„Halloween“ SARG.LT projekte.

Vieną kartą gyveno projekte naujokas vardu Matas, jis buvo naujokas bei nemokėjo žaisti šio žaidimo. 

Jam patikdavo kelti ridą, patikdavo užsidirbti pinigus dirbant, o ne maldaujant iš kitų. Jis buvo darboholikas.

Vieną kartą, Matas tuomet užsidirbdavo pinigus iš ridos kėlimo bei jam pasiūlė gauti nemokamai pinigų.

Jis mėgdavo dirbti, tačiau neatsisakė nemokamų pinigų. Sąlyga buvo tokia: „atsivešime, apžiūrėsi mūsų įrengtą sklypą - įvertinsi, gausi pinigų.“

Matą nusivežė, jis įvertino sklypą bei.. nebegalėjo išeiti. Jis neturėjo VIP narystės, todėl liko sklypo viduje, kur buvo įviliotas į pinkles. 

Naujokas sėdėjo įkalintas ilgiausiai, negalėjo prisišaukti nieko. Administratoriai jam nepadėjo. Tuomet prie jo atvedė pagiežą,

taip, pačią Lietuvos pagiežą - Laurynas Maybach merginą Rūtą. Jis labai jos išsigando bei padarė į kelnes.

Matas ilgai negalėjo atsigauti po šio siaubingo įvykio. Po kurio laiko, Rūtą uždarė kartu su juo, o jis patyrė didelę depresiją bei didelį stresą.

Matui pasakė užkeikimą, kurį jis išgirdo bei jį dabar prakeiks visą amžinybę. Prakeiksmas buvo: „Toma Satu Balcu.“

Šiuo prakeiksmu buvo nužudyta mergaitė bei stipriai išniekinta, su jos kūnu buvo elgiamasi neadekvačiai. 

Kaip atrodė Lietuvos pagieža. 

Spoileris

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „maybach boba pagieža“

 

Ką šia istorija norėjau parodyti?

Žaidėjai - niekada nepasitikėkite nepažįstamais bei nedarykite tokių sandorių, nes gali būti labai blogai. Visada rinkitės saugų kelią bei geriau nesirinkite nemokamų pinigų, nes retkarčiais jie atneša didelę nemalonę bei daug nesusipratimų. Ačiū, viso gero.

 

Redaguota , redagavo Matthew_Passat
  • Patinka 3
  • Haha 10
  • Už 1
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

„Halloween“ Skurdžiame banditų rajone.

 

Gyvenu Los Angele skurdžiam rajone Grove Street. Rytais į darbą dažniausiai važiuodavau autobusu. Sykį laukdamas autobuso pamačiau elgetą @Killer_Redbull, stovintį stotelės kamputyje. Jis laikė ištiesęs aukų dėžutę ir kažką murmėjo.

 

 Pro šalį praėjo stambi moteris @Vakare_King

 Kiaulė, išgirdau elgetą sakant.

 Wow, wow, wow kokie epitetai! Ir šitaip jis ketina gauti pinigų?

 Tolyn nuskubėjo aukštas verslininkas @Kristupas_Andreas.

 Žmogus, tarstelėjo benamis.

 Žmogus? Na, čia jau nesiginčiju, vyras su kostiumu tikrai buvo žmogus.

 Priėjau arčiau, kad girdėčiau, ką jis ten vapsi.

 Karvė, pasakė, kai pro šalį nubėgo lieknas vyriškis @Tomas_Cepelinas.

 Karvė? Man jis buvo panašesnis į perdžiūvusi viščiuką.

 Nutaręs, kad valkatai tiesiog pasimaišė, nuskubėjau į savo autobusą.

 Kitą rytą nuskurėlis vėl buvo ten pat.

 Bulvė,pareiškė, pamatęs stambų vyrą @Royal_Cargo.

 Naujas žodis žodyne? Maniau, kad visi storuliai jam „karvės“ O gal jo nosis kaip bulvė? Kaip nemandagu!

 O gal šis žmogus žino, kuo praeiviai buvo praeituose gyvenimuose?

 Niekaip negalėjau suprasti.

 Dar kurį laiką stovėjau greta ir klausiausi, kaip jis vadina praeivius avimis, triušiais ir morkomis, o tada priėjau prie pat.

 Duona, pasakė jis man.

 Įmečiau smulkių ir paklausiau, ką gi čia tu kalbi? Ar turi kokią stebuklingą galią matyti daugiau, nei kiti žmonės?

 Taip, išties turiu, – atsakė vyras. – Tik nelabai įspūdingą. Negaliu nei skaityti minčių, nei nuspėti ateities.

 

Redaguota , redagavo Miguel_Campbell
  • Patinka 3
  • Haha 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

"Halloween" F.T.B darbe.

 

Kartą gyveno F.T.B kolektyvas tarp jų taip pat ir pabaisiukas "Mugas". Šią baisią dieną jis iškrėtė išdaiga. Sumąstęs gauti įvairių saldainių jis užpjovė kiaulę. Pakramsnojęs ranką, koją, bet vistiek jis suprato, kad tai tik mėsos gabaliukai, o ne saldainiai. Pagalvojęs ką gi čia "suėsti", pamatė jis darbuotoją vardu Zuke. Jis buvo vikrus ir nepasiekiamas darbuotojas, bet "Mugas" sugalvojęs žiaurią užduotį jį prikvietė /tpd. Jie bendravo lyg pora, bet tik "capt" netikėtai ir nebėr Zukes rankos. Zuke piktai įtūžęs šaukia:

- Mugai, beproti tu, nukandai man ranką, žinai kaip dabar kentėsi.

- Nieko aš tau nedariau, jokių įrodymų niekas neturi ir tiek, - Atsako "Mugas".

Bet staiga iš /dpzu išlindęs Multivi tarė:

- Oi, Begėdi tu. Galvoji nefilmavau? A vot dabar tai nufilmavau viską.

- Atsiprašau Multivi, niekam nesakyk ir nerodyk tik, prašau tavęs.

Bet Multivis norėjo iškrėsti rimtą išdaigą, kur galvojo baigsis linksmai, bet taip neįvyko. Multivis parašė direktoriaus papeikimą Mugui už sužalotą darbuotoją, direktoriaus papeikimą priėmė ir staiga pagaliau nebėr nei "Mugo", nei Greeno. Visi darbuotojai nuliūdo, kad darbe nebebus tvarkos, juoko būsenos. O "TRV GANG" tik rėkia, šaukia:

- Pagaliau, mums pavyko "Tiesos ieškotojai" įrodė, kad gali padaryti tai, NUVERSTI FTB.

Multivis eina per gatvę nuliūdęs ir keista žiūrintis į Mugą prieina ir sako:

- Nepyk gi Mugai, tu norėjai papokštaut su darbuotojais, o aš su pavaduotoju, bet nepasisekė.

- Tu durneli, kaip nesupratai, kad tik pokštas, o ne rimtai, būčiau sumokėjęs už operaciją ir viskas tvarkingai būtų užgiję, - atsakė Mugas.

- Ah durneli, taigi tokia šventė, juokauti reikia, o ne sargą "kapoti" išlįsk į lauką. Pažiūrėk kiek linksmų įvykių vyksta aplink namus.

- Tiesa sakai, nepykstu ant tavęs juk tai tik šventė, gero vakaro tau, - Atsakė Mugas.

- Ačiū ir Tau, - Pridūrė Multivis.

Taip ir baigėsi F.T.B darbuotojų "Halloween'o" dienelė, visiems viskas patiko, visiems viskas įtiko. F.T.B darbuotojai jums sargiečiams linki gero ir smagaus "Halloween'o" vakaro. Linkime daug smagių pokštų, kad išlįstumėte į lauką, nebijotumėte tamsos ir patirti naujų įspudžių. Šventiško šiurpnakčio!

 

 

 

Redaguota , redagavo Nedas_Multivi
  • Patinka 1
  • Haha 7
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įprasta diena sarge, viskas realiai nuobodu, laikas bėga kai vėjas, minutė kai valanda, ir štai ateina baubas @Vytautas_Cames. Jis apsirenges kai sargo perikupas, suka varkes ir visus gazdina, pyzdina milus bet nė centa neskolina. Jam visiškai pajebat.

Redaguota , redagavo Vixeno_Gaming
  • Haha 16
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3fdf969745760696d7d0f18f768f1b98300.png

 

Sveiki draugai, nusprendžiau pasidalinti savo keliomis istorijomis kurios įvyko per penkiolika metų dirbant tolimujų reisų vairuotoju . Šiuo metu gyvenu ir dirbu Los Santos mieste, tačiau vos ne visą savo gyvenimą teko praleisti Europoje už didelio ir sunkaus vairo .  Vairuoti sunkvežimį pradėjau vos sulaukes pilnametystės, kai pabaigiau vidurinę mokyklą . Tuo metu turėjau planų įstoti į universitetą ir kurti karjerą bet tačiau planai... Planai pasikeitė, manau aš ne vienintelis kuris pasirinko tokį kelia. Pabaigęs mokyklą savo kišenėje turėjau kelis šimtus Eurų, stoti į universitetą buvo ne itin protinga mintis nes paprastai tam neturėjau pakankamos piniginės sumos, tėvu neturėjau, jie numirė dar kai man buvo 16 metų.. Todėl nusprendžiau, vairuoti sunkvežimi, maniau užsidirbsiu pinigų ir tada gal būt gausiu galimybę patekti į universitetą ir gauti gerą specialybe .. Bet laikui bėgant, aš pamiršau savo pradinį planą, nes įsimylėjau į savo turimą darbą, į darbo eigą . Nenorėjau dirbti nieko kitko, galiausiai atsirado dirbti galimybė San Fierro mieste, ir ne per daug svarstydamas ja pasinaudojau . Patikėkit, iki tol Europoje mačiau įvairiausiu nutikimu, šį istorija apie kuria kalbėsiu įvyko praeitu metų vasarą, buvau Amerikoje.. Buvo be proto karšta, apie 30 laipsnių šilumos, tuo metu galvojau jog niekur nėra taip karštą kaip Arizonoj. Nepaisant to, jog man visados patiko važiuoti per Arizoną, vienišas kelias ir nesibaigiančios dykumos mane labai stipriai ramina . Po šiokio poilsio ryte beveik visą dieną važiavau 85-penktu greitkeliu, saulė tik pradėjo leistis ir dangus atrodė nuostabiai. Atsidariau langą, ir įsitaisiau patogiau, jeigu kam įdomu aš vairuoju Qenwolf TVR 900 . Tai yra nuostabus sunkvežimis, ir jį be proto myliu.  Važiavau ramiai, klausydamasis gamtos garsų, žinojau jog šiuo keliu važiuosiu ilgai ir be sustojimo . Dabar galėčiau girtis, jog nebijau ilgų kelių ir prie jų seniai pripratau.. Bet kai esi dykumoje ant kelio vienas ir dar naktį ir žinai jog aplink 40km nėra nei vienos gyvos dušios dvasios.. Na kaip čia pasakius, mažu mažiausiai jautiesi laibai.. Labai nejaukiai, ir galit sakyti ką norit bet visi bijo važiuoti naktį, vienišu keliu . Mano mintis pradėjo suktis apie įvairiausius dalykus, nuo nepavykusios meilės iki mirties. Iš tiesų, mirtis naktį atrodo labai draugiška, jau artėjo vidurnaktis kai ant kelio kai ką pamačiau . Tai buvo raudonos mašinos šviesos, pamaniau jog kažkam sugedo mašina ir jie laukia pagalbos. Nusprendžiau sustoti ir padėti, ne dėl to jog būčiau geros širdies žmogus.. Tiesiog norėjosi bent kokios žmonių kompanijos, su kuo nors pasikalbėti  . Prisiartinęs pamačiau jog tai senesnės mašinos markė, kurios niekaip negalėjau atpažinti. Prie mašinos stovėjo pora, ir jie mojavo rankomis bei šokinėjo aplinkui mašina šaukiantis pagalbos. Man išlipus iš sunkvežimio staiga pasidarė labai šalta, pasijaučiau ne jaukiai bet kolkas tuo labai neapsireiškminau. Man einant prie jų arčiau, pastebėjau jog kažkas.. Su jais negerai, jų drabužiai atrodė labai seni, tarsi priklausytu penkiastdešimtiesiams.. Be to nuo jų sklido keistas kvapas, tarsi tai buvo supuvusi mėsa, kažką panašaus.. Bet kokiu atveju tas kvapas buvo be proto šlikštus, nepaisant to priėjau prie jų arčiau ir paklausiau kas gi nutiko.. Aukštas vyras tamsiais plaukais man paaiškino jog iš po mašinos kapoto pradėjo kilti dūmai ir jį nustojo važiuoti.. Jam beaiškinant kas įvyko, atidariau kapota iš kurio tiesiai man į veidą pakilo tarsi dūmų kamuolys. Pradėjau apžiūrinėti varikli ir greitai nustačiau problemą . Kaip tik tuo momentu pajutau stiprų smūgį į pakaušę ( Bamm ) . Matyt iškarto nukritau ir praradau sąmone.. Nes kai prabudau jau buvau savo sunkvežimį sūrištom kojom, ir prie pat manęs stovėjo ir stebėjo man nežinomas vyras kuriam norėjau padėti.. Nes nespėjau ištarti nei žodžio kai išsitraukė peili ir pradėjo pjaustyti man ranką dar per visą laiką jam šypsodamosi.. Man atrodė jog jam buvo labai smagu mane kankinti, mano rūbai permirko krauju ir žadėjau prarasti sąmone beveik viskas užtemo akyse, kai staiga išgirdau kitos mašinos garsą.. Mano kankintojai irgi suregavo ir greitai apsisuko pažiūrėjo pro langą ir išnyko, nejokaujų.. Galbūt man ir temo akyse bet galiu prisiekti jog jie tiesiog pradingo, man dar liejosi vaizdas bet dar spėjau pamatyti kaip į sunkvežimį įlipo barzduotas vyras.. Tuo metu aš praradau sąmone, man prabudus aš buvau ligoninėje ir mano ranka buvo sūviniota tvaršiais.. Tas pats mane išgėlbėjęs vyras sėdėjo šalę lovos, jo vardas yra Branklin'as ir iki šiol mes esame geri draugai. Deja bet man nieko nepavyko sužinoti apie porą ant greitkelio, prie sunkvežimio nebuvo rasta jokia kita mašina, ir apskritai neliko jokių ženklų jog kažkas su manimi buvo . Aš nusprendžiau pasidomėti, ir internete pamačiau apie vieną porą, kuri mirė kaip tik tame greitkelyje kuriame aš važiavau ( prieš daugiau nei 50 metų ) . Taip pat suradau jog toje vietoje įvyksta daugiau negu įprasta avarijų, o 85 greitkelyje dingsta bent keli vairuotojai. Abėjoju jog tai buvo sutapimas.. Na, bet spręsti jums .

 

Jeigu skaitėte istoriją iki galo labai tikiuosi jog ji jums patiko/ Jeigu norite palaikyti mane, spauskite ant +REP . 

 

 

Street_Matthew .

Redaguota , redagavo Street_Matthew
  • Patinka 8
  • Ačiū 1
  • Už 2
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

"Halloween" speciali dovana nuo beliuno

Buvo įprasta diena sarg.lt serveryje ir kaip visuomet neturėjau ką veikt, bet šovus į galvą vienai įdėjai sumaniau ją pradėt vigdyti. Nuėjau į google ir ieškojau normalaus X5 mod`o mašinai huntley. Suradęs imečiau į modloader aplanką šį mod`a. prisijungiu į sarg.lt suradau huntley, bet vaizdelis buvo tragiškas. Tai buvo kažkas kas mane sugniuždė morališkai. Priekis panašus į corvette, bet tai tik paprastas japonas 

Spoileris

Kiv84tP.gif

. Supanikavęs važiuoju link jūros paskandint šį lavonvežį ir lyg to būtu mažą iš galo @Beliunas_Justas parskrieja. Jis mane surakino patikrino dokumentus ir sukūrė magišku būdu nauja įtarima "ištrink šita mod`a netraumuok sargo" 1k star. Išlaipino mane iš mašinos ir pasodino į jail`a per tą laiko kol sėdėjau ištryniau šį mod`a. Praėjus ilgam laiko tarpui išėjau iš jail`o. Parašiau /tpm ir atsiteleportavau prie huntley ir man kilo noras nusižudyt, nes ten ne huntley, o mini traktoriukas "KUBOTA" (kinietis). Vos įlipes gavau RCON nuo @Beliunas_Justas priežastis: "man pajibat ant taves, nes kinieti vairuoji".

Redaguota , redagavo Rokiz_Mad
  • Sutrikęs 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

     "Helovinas" Taksi I firmos darbe.

Tik įsidarbinęs darbuotojas

2019-10-31 laiku jau pradėjo dirbti.

Ir ruošėsi keltis rangą, bet rangui jam reikėjo pliusų. Jam reikėjo vykdyti užduotis, kad gauti pliusų. Jis pamatė užduotį, kad reikia padaryti nuotrauka susijusią su Helovinų.

Tad James_Offensive sumąstė, kad jam reikia žudyti žmones juos įmesti į juodą maišą ir lavonmaišį užsidėti ant darbinės mašinos. Tad Jamesas šaudė žmones, slaptai nudūrė, su kryžiumi mirusius pakasdavo, prie kapo sutraugdavo cigaretę. Tad visus lavonus nusifotkindavo ir nufotkindavo kaip juos įmetė į maišą.

Tad poto policija tyrė kas galėjo šiuos žmones nužudyti ir ieškojo žudiko. Jamesas atsargiai ir slaptai persirengę į darbine aprangą ir keliavo dirbti kaip slaptas paprastas žmogus ar darbuotojas. Naktį James_Offensive vėl nužudė civilį ir mergina pamačiusi lavoną iškvietė policija. Pareigūnai ieškojo nesustodamai žudiko, bet niekaip jo nerado nes apie 17:00 jis dingo.

 

Dėkui visiems kas perskaitę šią istoriją tikiuosi jis jums patiko ir užmeskite +rep ir gero jums Helovino!

 

Gero Helovino ir linkiu jums daug saldainių ir pokštų arba lavonmaišių!

 

                                    James_Offensive

                                              2019-10-31

                                                        Sarg.lt

The Office Halloween GIF by NBC

Redaguota , redagavo James_Offensive
  • Patinka 2
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...